Rozdávame 1 000 € zľavu na operáciu očí pre prvých 1 500 záujemcov

Rozdávame 1 000 € zľavu na operáciu očí pre prvých 1 500 záujemcov

Máte problémy so zrakom? Zbavte sa ich laserovou operáciou skôr, než porastú ceny. Príďte do očnej kliniky iClinic a využite výnimočnú zľavu na vybrané operácie očí. Prvým 1 500 najrýchlejším záujemcom rozdáme limitovanú 1 000 € zľavu na operáciu očí. Neváhajte, objednajte sa teraz a navždy vyriešte svoju ďalekozrakosť, krátkozrakosť a astigmatizmus. Pozor! Ponuka platí iba pre najrýchlejších 1 500 záujemcov, ktorí sa rozhodnú absolvovať zákrok najneskôr do 5. 9. 2022.

Rozdávame 1000 € zľavu na operáciu očí pre prvých 1500 záujemcov
Zľava sa vzťahuje na operáciu oboch očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení zľavy 1 000 € sú nasledovné:

 • FEMTO Lasik 6D za 450 €/oko (bezbolestná korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu, pre osoby od 18 rokov, pacient sa nasledujúci deň po zákroku vracia do bežného života, vrátane práce),
 • ReLEx SMILE 3D za 650 €/oko (bezbolestné odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu, pre osoby od 18 rokov, pacient sa nasledujúci deň po zákroku vracia do bežného života, vrátane práce),
 • FEMTO Z-Prelex za 750 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek pacienta navždy zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu, pre osoby nad 40 rokov, krátka rekonvalescencia).
 
Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku (pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa doživotná záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť).

Operáciu je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu alebo na splátky. 
Počet operácií s 1 000 € zľavou je limitovaný! Platí iba pre prvých 1 500 najrýchlejších pacientov, ktorí odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 5. 9. 2022 a súčasne do tohto termínu aj samotný zákrok postúpia.

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Zľavu vo výške 1 000 € ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Cena za operáciu bude taká, ako deklarujeme vyššie (FEMTO Lasik 6D: 450 €/oko; ReLEx SMILE 3D: 650 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 750 €/oko). Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku (pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa doživotná záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť).
 

MÁ ZĽAVNENÁ CENA OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU?

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú. 


VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

iClinic opäť najdôveryhodnejšou značkou spomedzi očných kliník na Slovensku

Očná klinika iClinic zvíťazila aj v šiestom ročníku marketingového programu spoločnosti ATOZ Marketing Services s názvom Dôveryhodné značky, v kategórii Očné kliniky. Dôveryhodné Značky je nezávislý, transparentný a jediný marketingový program na slovenskom trhu, ktorý na základe rozsiahleho celonárodného reprezentatívneho prieskumu monitoruje a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. 2 000 spotrebiteľov hodnotilo viac ako 600 značiek v 68 kategóriách, pričom každá kategória má len jedného víťaza.
PODMIENKY NA ZÍSKANIE OPERÁCIE OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU:

 • Zľava z ceny operácie 1 000 € platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom.
 • Platí odo dňa vyhlásenia iba pre prvých 1 500 záujemcov akcie, najneskôr však do 5. 9. 2022.
 • Podmienkou získania zľavy je podstúpenie zákroku v termíne najneskôr do 5. 9. 2022.
 • Zľava z ceny operácie 1 000 € sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.
 • Kampaň „Rozdávame 1 000 € zľavu na operáciu očí pre prvých 1 500 záujemcov“ je v zmysle ustanovenia § 4 ods. 6 zákona č. 30/2019 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov propagačnou súťažou, ktorá nie je samostatnou podnikateľskou činnosťou spoločnosti iClinic plus s. r. o. so sídlom Dlhé Diely I/6A, 841 01 Bratislava, IČO: 36 835 528, zápis v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 53996/B (ďalej aj ako „iClinic plus s. r. o.“) a slúži na podporu predaja služieb spoločnosti iClinic plus s. r. o. (ďalej aj ako „Propagačná súťaž“). 
 • Výherca Propagačnej súťaže získa zľavu v kumulatívnej výške 1 000 € na operáciu obidvoch očí jednou z nasledovných metód FEMTO Lasik 6D, ReLEx SMILE 3D alebo FEMTO Z-Prelex, ktorú výherca musí absolvovať v očnej klinike iClinic (ďalej aj ako „Operácia“).
 • Výherca sa zaväzuje uhradiť cenu za Operáciu, z ktorej mu bude odpočítaná zľava vo výške 1 000 EUR. 
 • Predpokladom absolvovania Operácie je komplexné očné vyšetrenie v očnej klinike iClinic, v rámci ktorého očný lekár posúdi, či je výherca vhodným kandidátom na absolvovanie Operácie.  V prípade, ak výherca nebude vhodným kandidátom na Operáciu, môže po dohode so spoločnosťou iClinic plus s. r. o. prenechať zľavu v prospech inej osoby. Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností platí, že výherca v Propagačnej súťaži nezíska akúkoľvek finančnú odmenu.
   
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri