Príď na prvý zápas CAPS tejto sezóny a získaj špeciálnu zľavu na operáciu očí

Zúčastnite sa prvého súťažného zápasu, v ktorom zabojujú hokejisti HC Pustertal proti hráčom iClinic Bratislava Capitals v piatok 17. 9. 2021 o 19:15 hod. Kúpou vstupenky na zápas, ktorý sa uskutoční na ZŠ Ondrej Nepelu v Bratislave, získate aj mimoriadnu zľavu na bezbolestnú operáciu očí v očnej klinike iClinic vo výške viac ako 50 %. Navyše, v rámci prestávky počas zápasu až traja z divákov vyhrajú bezbolestnú refrakčnú operáciu úplne zadarmo!

Príď na prvý zápas CAPS tejto sezóny a získaj špeciálnu zľavu na operáciu očí

MIMORIADNA ZĽAVA IBA PRE DIVÁKOV ZÁPASU: ZĽAVA „2 OČI ZA CENU 1“ + 100 € ZĽAVA NAVYŠE

Kúpou lístka na prvý súťažný zápas získavate okrem hokejového zážitku aj mimoriadnu zľavu 100 € zľavu navyše z ceny operácie očí. Túto zľavu záujemca môže výnimočne skombinovať so zľavou, ktorú ponúkame v aktuálnej kampani „2 oči za cenu 1“. Vďaka tejto ponuke tak získate NEUVERITEĽNÚ ZĽAVU VIAC AKO 50 %!
 
Mimoriadna zľava „2 oči za cenu 1“ + 100 € zľava navyše sa vzťahuje na operácie metódami:
- ReLEx SMILE 3D od 600 € (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu),
- Z-Lasik Premium od 500 € (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu),
- FEMTO Z-Prelex od 945 € (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás navždy zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu).

Vyššie uvedené ceny sú už po zohľadnení zľavy „2 oči za cenu 1“ + 100 € zľava navyše.
 
Jediné, čo musíte pre získanie tejto mimoriadnej akcie spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom, ktorým je číslo vašej vstupenky na zápas. Číslo svojej vstupenky nájdete priamo na nej v pravom dolnom rohu. Samotnú operáciu dvoch očí za cenu jedného oka môžete podstúpiť až do 31. 12. 2021.

Príď na prvý zápas CAPS
Počet operácií v akcii je limitovaný! Platí iba pre tých, ktorí nám odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 30. 9. 2021.

HESLO NA OPERÁCIU OČÍ V RÁMCI AKCIE „2 OČI ZA CENU 1“ + 100 € ZĽAVA NAVYŠE:

HESLOM JE ČÍSLO VAŠEJ VSTUPENKY NA ZÁPAS

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

AKO ZÍSKAŤ OPERÁCIU OČÍ V AKCII „2 OČI ZA CENU 1“

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí. Do poľa "Text správy" napíšte číslo vašej vstupenky na bratislavské derby.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte. V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
CHCEM OPERÁCIU OČÍ V AKCII „2 OČI ZA CENU 1“ + 100 € ZĽAVA NAVYŠE

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU 2 OČÍ?

Cena za operáciu oboch očí v tejto ponuke je taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 600 €/1 oko; Z-Lasik Premium: 500 €/1 oko; FEMTO Z-Prelex: 945 €/1 oko). To znamená, že v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám zoperujeme obe oči za pôvodnú cenníkovú (neakciovú) cenu jedného oka. Vďaka tejto zľave tak ušetríte pri metódach ReLEx SMILE 3D, Z-Lasik Premium alebo FEMTO Z-Prelex 58 % z pôvodnej cenníkovej ceny.
 

Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku.
 

Uvedieme príklady:
 

Pôvodná (neakciová) cenníková cena operácie ReLEx SMILE 3D bola 1 300 €/1 oko. Čiže v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám odstránime dioptrie na oboch očiach za túto cenu, čo vychádza 650 €/1 oko a teda za 2 oči 1 300 €. Avšak ako účastník zápasu, získavate navyše aj mimoriadnu 100 € zľavu, čiže konečná cena je 600 €/1 oko a teda 1 200 € za 2 oči.
 

Pôvodná (neakciová) cenníková cena operácie Z-Lasik Premium bola 1 100 €/1 oko. Čiže v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám odstránime dioptrie na oboch očiach za túto cenu, čo vychádza 550 €/1 oko a teda za 2 oči 1 100 €. Avšak ako účastník zápasu, získavate navyše aj mimoriadnu 100 € zľavu, čiže konečná cena je 500 €/1 oko a teda 1 100 € za 2 oči.
 

Pôvodná (neakciová) cenníková cena operácie FEMTO Z-Prelex bola 1 990 €/1 oko. Čiže v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám odstránime dioptrie na oboch očiach za túto cenu, čo vychádza 995 €/1 oko a teda za 2 oči 1 990 €. Avšak ako účastník zápasu, získavate navyše aj mimoriadnu 100 € zľavu, čiže konečná cena je 945 €/1 oko a teda 1 890 € za 2 oči.
 

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Akcia „2 oči za cenu 1“ + 100 € zľava navyše sa vzťahuje na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

MÁ ZĽAVA Z CENY OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU?

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú. S ohľadom na ekonomické dopady pandémie koronavírusu pripravujeme pre našich klientov rôzne zľavy, vďaka ktorým môže byť splnenie vášho sna o dokonalom zraku dostupnejšie aj v týchto zložitých časoch.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov
na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

Premiérové víťazstvo iClinic

Očná klinika iClinic získala premiérové prvé miesto v piatom ročníku marketingového programu spoločnosti ATOZ Marketing Services, s.r.o., s názvom Dôveryhodné značky 2020, v premiérovej kategórii Očné kliniky. Dôveryhodné Značky je nezávislý, transparentný a jediný marketingový program na Slovensku, ktorý monitoruje a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú na základe rozsiahleho celonárodného reprezentatívneho prieskumu. V tomto ročníku vyše 2 000 spotrebiteľov hodnotilo viac ako 600 značiek v 71 kategóriách, pričom každá kategória má len jedného víťaza.

PODMIENKY VYUŽITIA AKCIE:

 • Akcia „2 oči za cenu 1“ + 100 € zľava navyše platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom.
 • Platí iba pre kontaktné formuláre odoslané do 30. 9. 2021.
 • Akcia „2 oči za cenu 1“ + 100 € zľava navyše sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik.
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Podmienkou využitia akcie „2 oči za cenu 1“ + 100 € zľava navyše je podstúpenie operácie oboch očí (nie iba jedného oka).
 • Ponuka „2 oči za cenu 1“ + 100 € zľava navyše nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.

Aké máte ťažkosti?

10 dôvodov prečo si vybrať očnú kliniku iClinic

1. Najkomplexnejšia očná klinika na Slovensku
2. Garancia najlepších cien
3. Profesorský tím zložený z nemeckých a slovenských lekárov
4. Doživotná záruka
5. Najnovšie operačné technológie

6. Najviac zoperovaných pacientov na Slovensku ročne
7. Najväčšia očná klinika na Slovensku (24 očných lekárov)
8. Bez čakacích lehôt
9. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
10. Obvodné očné ambulancie (v Bratislave, Banskej Bystrici, Skalici a Šamoríne)

 

Partneri