Technológie

Technológie

Pracujeme s jedinečnými technológiami

Oftalmológia je jeden z najviac rozvíjajúcich sa medicínskych odborov. Je to najmä vďaka novým špičkovým technológiám, ktoré boli vyvinuté za posledných 30 rokov. Tie robia aj laserové zákroky presnými a pre zrak pacienta bezpečnými a šetrnými.  iClinic ponúka nielen odbornosť lekárov, ich mnohoročnú prax, ale aj skúsenosti so špičkovou technológiou. Vďaka tomu má iClinic mnoho spokojných pacientov bez okuliarov.

Naša klinika je vybavená tými najmodernejšími prístrojmi, ktoré v súčasnosti medicína ponúka:

GALILEI G6 – zariadenie profesionálov

GALILEI G6 – zariadenie profesionálov

  • GALILEI G6 je najpokročilejšie zariadenie typu "všetko v jednom", nápomocným nielen pri operácii šedého zákalu. Pomocou tohto zariadenia dosahujú naši chirurgovia novú úroveň nielen v mapovaní rohovky, určeniu stavu prednej očnej komory, dĺžky oka, ale aj precíznemu výpočtu novej očnej šošovky.
 


ZEISS mikroskop OPMI LUMERA® 700

ZEISS mikroskop OPMI LUMERA® 700

  • Operačný mikroskop OPMI LUMERA® 700 od firmy ZEISS je intuitívnym a mnohostranne využiteľným prístrojom a svojim technickým vybavením patrí medzi absolútnu špičku. Má zabudovaný optický koherentný tomograf (OCT) umožňujúci neinvazívne nahliadnuť do hlbokých vrstiev a vnútorných štruktúr oka. Tieto informácie sú prenášané pomocou farebnej škály do trojrozmerného 3D obrazu.
VIAC INFORMÁCIÍ >
 


ALCON EX 500

ALCON EX 500

  • Rýchly a presný laser v ALCON EX 500 je postavený na vyskúšanej excimerovej technológii, WaveLight® EX500 Excimer Laser, čím predstavuje ďalší skok dopredu v rýchlosti a presnosti v laserovej refrakčnej chirurgii. Tieto jeho unikátne vlastnosti sú predpokladom pre bezpečné a trvalé odstránenie dioptrií.
VIAC INFORMÁCIÍ >
 


ZEISS CALLISTO

ZEISS CALLISTO

  • Pomocou špičkového navigačného systému ZEISS CALLISTO eye® je operácia katarakty (šedého zákalu)  presnejšia, rýchlejšia a ľahšia! Pomáha splniť očakávania lekárov i pacientov prostredníctvom špeciálnych zabudovaných funkcií, ktoré sa premietajú priamo do operačného poľa. Zobrazuje aj výsledky vo fotkách a videách s vysokým rozlíšením a pomocou systému ZEISS FORUM® Eye Care Data Management ich dokáže spracovať.
VIAC INFORMÁCIÍ >
 


excimerový laser na svete MEL 90 1050 Hz

ZEISS MEL 90 1050 Hz

  • najrýchlejší excimerový laser na svete MEL 90 1050 Hz od nemeckej spoločnosti Zeiss. Má certifikát FDA na operáciu všetkých dioptrických chýb oka a je tiež najrýchlejším a najpresnejším laserom s týmto certifikátom. Laser bezpečne, rýchlo a presne odstráni chybu oka a zabezpečí kvalitnejší výsledok.
VIAC INFORMÁCIÍ >
 


unikátny VISUMAX 500

ZEISS VISUMAX 500

  • unikátny VISUMAX 500 od spoločnosti Carl Zeiss je najbezpečnejší femtosekundový laser určený na operácie najdokonalejšou operačnou metódou Relex Smile 3D. Jeho devízou je bezbolestnosť a rýchly výsledok.
VIAC INFORMÁCIÍ >
 


ZIEMER FEMTO LDV Z8

ZIEMER FEMTO LDV Z8

  • najnovší femtosekundový laser FEMTO LDV Z8 z dielne švajčiarskej firmy Ziemer. FEMTO LDV Z8 je prvý a jediný mobilný femtosekundový laser využívaný v refrakčnej a kataraktovej chirurgii, ktorý prostredníctvom najnižšej energie, veľmi krátkych pulzov s vysokou frekvenciou dosahuje skvelé výsledky bez poškodenia okolitého tkaniva a jeho mechanického stresu. Zabudovaný OCT prístroj a TopView kamera umožňujú chirurgovi presné zobrazenie jednotlivých tkanív oka a optimalizáciu plánovaného chirurgického zákroku. FEMTO LDV Z8 je zárukou bezpečnosti a precíznosti pri refrakčných operáciách a Femto-laserom asistovanej operácii katarakty (FLACS).
VIAC INFORMÁCIÍ >

 


ZIEMER FEMTO LDV CRYSTAL LINE

ZIEMER FEMTO LDV CRYSTAL LINE

  • Femtosekunfový laser od švajčiarského výrobcu Ziemer Group predstavuje novú generáciu femtosekundového laseru. Dokážeme nim korigovať krátkozrakosť, astigmatizmus a ďalekozrakosť.
VIAC INFORMÁCIÍ >

 


Constellation Vision System

Constellation Vision System

  • Constellation Vision System od americkej spoločnosti Alcon je jednoducho najlepší a najbezpečnejší dostupný systém, ktorý rozširuje možnosti operatéra pri špecifických zákrokoch v prednom a zadnom segmente oka. Tento prístroj slúži pri operácií šedého zákalu a pracuje bezpečnejšie, rýchlejšie a efektívnejšie ako jeho predchodcovia.

Kontakt

Objednajte sa bezplatne na konzultáciu

BRATISLAVA
+421 918 997 473
(objednávky na predoperačné vyšetrenia)

+421 911 546 064
(pooperačné kontroly a ambulancia)

BANSKÁ BYSTRICA
+421 917 915 380

KOŠICE
+421 911 364 429
Online objednávka

Naši spokojní klienti

Dávid Skokan

slovenský hokejový útočník

Dávid Skokan
Včera som sa rozhodol podstúpiť operáciu oči v iClinic Bratislava u pána doktora Iva Ďurkoviča. V prvom rade ,musím vyzdvihnúť prístup personálu a ľudskosť všetkých ľudí. V druhom rade prácu pána doktora Iva, operácia bola bezbolestná, takže kto sa boji NEMUSÍ. Ako profesionálny hokejista a bývali Slovenský reprezentant som dostal od spoluhráčov super referencie na iClinic a keďže ako športovec musím byť 100% zdravotne v poriadku rozhodol som sa pre operáciu. Pána doktora Iva Ďurkoviča poznám z hokeja je to veľký fanúšik a skvelý človek a preto mu veľmi pekne Ďakujem za všetko .Ďakujem aj spoluhráčovi Dávidovi Bucovi ,ktorý mi to odporučil .
Ešte raz ĎAKUJEM.
Viac informácií
Dávid Skokan

Dušan Cinkota

slovenský divadelný a filmový herec

Dušan Cinkota
Do očnej kliniky iClinic zavítal aj známy slovenský divadelný, filmový a dabingový herec Dušan Cinkota (na foto vpravo), ktorý svoj hlas prepožičal aj Chandlerovi z nezabudnuteľného seriálu Priatelia. Dôvod jeho návštevy bol jednoduchý – Dušan sa rozhodol zbaviť dioptrických okuliarov. Bezbolestnú operáciu očí absolvoval u nášho pána doktora MUDr. Iva Ďurkoviča.
Viac informácií
Dušan Cinkota

Ivan Dornič

bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti hokejový tréner

Ivan Dornič
Legenda Slovana Bratislava a československého hokeja, Ivan Dornič navštívil kliniku iClinic, kde mu bolo spravené kompletné očné vyšetrenie. S pánom doktorom Ďurkovičom si natoľko rozumel, že sa spolu postavili na ľad a dopriali si ranný hokejový tréning.
Viac informácií
Ivan Dornič

Michal Zátorský

12-násobný majster Slovenska v boxe

Michal Zátorský
Aby Michal mohol ísť cieľavedome za svojim cieľom, rozhodol sa zbaviť krátkozrakosti. V iClinic preto u doktora MUDr. Ďurkoviča podstúpil bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou ReLEx SMILE 3D - bez pálenia rohovky excimerom a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka. Michal je človek, ktorý sa nevzdáva a vždy si ide za svojim cieľom bez ohľadu na to, čo si druhí o tom myslia. Jeho cieľom je byť najlepším. Takto sa v skratke opísal Michal Zátorský, niekoľkonásobný majster Slovenska v boxe, bývalý reprezentant, víťaz Svetového pohára v Litve, bronzový medailista Majstrovstiev Európy a taktiež účastník ???????? Európskych hier v Baku 2015.
Viac informácií
Michal Zátorský

Paľo Drapák

spevák a basgitarista skupiny Metalinda

Paľo Drapák
Paľo Drapák úspešne absolvoval u nás operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex.  Vďaka tomuto zákroku nebude viac potrebovať okuliare ani do blízka a ani do diaľky. Na záver nemohla chýbať ani spoločná fotka.
Viac informácií
Paľo Drapák

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Jana Onuferová, 14. 11. 2023

Jana Onuferová, 14. 11. 2023

Chcem sa poďakovať lekárke a sestričkám v Košiciach za úžasný prístup pri operácii oči. Som nadmieru spokojná. Môžem len odporúčať. S pozdravom Jana Onuferová
Viera Kováč-Beňová

Viera Kováč-Beňová

Mám týždeň po operácií obidvoch očí a vidím veľmi dobre, nemám žiadne bolesti ani nepríjemný pocit. Ešte raz ďakujem celému personálu za dobrú...
Marian Kuric

Marian Kuric

Chcel by som sa poďakovať za velmi príjemný a profesionálny prístup celému personálu iClinic od konzultácii až po samotnú operáciu.Veĺké ďakujem patrí p.doktorovi...
Štefan Nágel, 20. 7. 2023

Štefan Nágel, 20. 7. 2023

Dobrý deň, 6.7.2022 som absolvoval vyšetrenie a musel som sa rýchlo rozhodnúť, či idem do toho alebo nie. Najprv som váhal, ale našťastie som nemal veľa času na rozmyslenie a išiel som do toho....
Lenka Geršíová, 21. 9. 2023

Lenka Geršíová, 21. 9. 2023

Dňa 21.9.2023 som bola spolu s dcérou na operáciu očí, odstránenie dioptrií na diaľku v Košiciach. Bola som milo prekvapená, všetky časové termíny na konzultáciu,...
Michal H.

Michal H.

Chcem sa poďakovať za super odvedenú prácu celému kolektívu iClinic. Veľmi profesionálne a kvalitne odvedená operácia ako aj predoperačná a pooperačná starostlivosť. Mal som pred...
Ľudmila Jakabova

Ľudmila Jakabova

Dobrý deň, s iClinic maximálna spokojnosť. Ďakujem všetkým a hlavne pani doktorke Krnáčovej.
Ing. Miroslava Stoličná Vancová

Ing. Miroslava Stoličná Vancová

Podstúpila som laserovú operáciu očí metódou Z-Lasik v Košiciach, aby som sa zbavila astigmatizmu a hlavne preto, aby som videla do diaľky ako ľudia so zdravými očami. Od recepcie cez...
Jozef L.

Jozef L.

Môjmu svokrovi ste operovali šedý zákal. Pán Ďurkovič odviedol skvelú prácu a svokrov zrak sa veľmi zlepšil. Profesionálny prístup, ale stále veľmi priateľský....
Ondrej Kadák

Ondrej Kadák

Ďakujem pekne pánovi doktorovi Ďurkovičovi a kolektívu za prístup a perfektne vykonanú prácu a následnú starostlivosť pri a po operácii mojich očí. Zdá sa, že život je...
Elena Levčíková

Elena Levčíková

Ďakujem p.doktorovi Ďurkovičovi za profesionálny výkon - operáciu obidvoch očí v Bratislave. Vďaka operácii môj manžel dobre vidí a nemá žiadne problémy. Doporučujeme to...
Khalil Belmechri

Khalil Belmechri

Pred dvomi rokmi som absolvoval výmenu očných šošoviek a som nadmieru spokojný s profesionalitou a prístupom doktora, všetko prebehlo bez akýchkoľvek komplikácií…...
Dávid Danyi

Dávid Danyi

Ako aktívny športovec som obzvlášť spokojný s prístupom a kvalitou vyšetrení a následných kontrol v pravidelných intervaloch. Taktiež som spokojný so...
Daša N.

Daša N.

Po porade so synom, ktorý je spokojným klientom očnej kliniky iClinic v Bratislave som sa rozhodla aj ja navštíviť menovanú kliniku. Bola som milo prekvapená nielen profesionálnym, ale hlavne...
Jozef Almáši

Jozef Almáši

Ďakujem p. doktorovi Ďurkovičovi za kvalitne odvedenú operáciu mojich očí, za ľudský prístup a kvalitné podmienky kliniky. Tak isto ďakujem za profesionalitu celého operačného...
Katarína Vargová

Katarína Vargová

Na iClinic som pred pár dňami absolvovala korekciu zraku, po tom čo sa mi v dôsledku hormonálnych zmien zhoršil po predchádzajúcej operácii Z-Lasikom. Zákrok prebehol naozaj bezbolestne,...
Ondrej Varga, 22. 6. 2023

Ondrej Varga, 22. 6. 2023

Pre operáciu očí som sa dlho rozhodoval. Nosil som okuliare, ktoré mi vadili pri mojich aktivitách, aj v práci. Rozhodol som sa pre operáciu v iClinic aneľutujem. Mám to, po čom som posledné...
Rudolf C., 14. 6. 2023

Rudolf C., 14. 6. 2023

Dobrý deň, veľmi pekne chcem poďakovať celému tímu pani doktoriek a sestričiek čo mi dnes v BA v Auparku robili laserovú operáciu očí. Vynikajúci prístup, priateľské...
Anna Sulanova, 30. 5. 2023

Anna Sulanova, 30. 5. 2023

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať celému tímu iClinic za super prístup k pacientom, profesionálny aperfektný! Ďakujem
Gabriela Široká, 25. 5. 2023

Gabriela Široká, 25. 5. 2023

Dobrý deň, chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s iClinic. Od recepcie až po konzultáciu s MUDr. Ďurkovičom bolo všetko na vysoko profesionálnej úrovni. Mala som záujem podstúpiť...
Peter Vorčák, 14. 5. 2023

Peter Vorčák, 14. 5. 2023

Vašej klinike vBanskej Bystrici patrí veľké ďakujem, príjemnému personálu celej kliniky, sestričkám a hlavne doktorovi Mrázovi, ktorý ma operoval. Operácia FEMTO Z-Prelex oboch...
Radovan Kolnik, 11. 5. 2023

Radovan Kolnik, 11. 5. 2023

Dobrý deň. chcel by som sa poďakovať iClinic za dobru prácu. Štyri roky som rozmýšľal nad operáciou a som rád, ze to mam za sebou. Hneď na ďalší deň po operácii som videl...
Táňa šalapová, 15. 03. 2023

Táňa šalapová, 15. 03. 2023

Chcem poďakovať doktorovi Marcinovi z Košíc za skvelé a podrobne vyšetrenie oči. Som maximálne spokojná, odchádzala som s úsmevom na tvári. :) Vrelo odporúčam každému.
Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

Dobrý deň. Nedávno som na vašej klinike absolvoval nie jednoduchú operáciu šedého zákalu. Náročná bola hlavne preto, že pre nedostatok odvahy som to odkladal na poslednú...
Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

18 rokov som nosila multifokálne okuliare. Už dlhšiu dobu som váhala, či investovať do ďalších okuliarov, alebo sa podrobiť operácii očí. Moja dcéra je oftalmologička a na základe...
Milan, 16. 2. 2023

Milan, 16. 2. 2023

Dobrý deň, chcem sa POĎAKOVAŤ pani doktorke a aj sestričkám - milý prístup, všetko pred vyšetreniami vysvetlené a aj pred operáciou všetko vysvetlené. Vyšetrenia a aj...
Dávid, 13. 2. 2023

Dávid, 13. 2. 2023

V prvom rade by som sa chcel poďakovať za kvalitne odvedenú robotu pánovi doktorovi a sestričkám. Veľmi milí a ochotní ľudia, s ktorými sa aj zasmejete. Nosil som okuliare s -1 dioptriami a -1...
Samuel Tkačik, 3. 2. 2023

Samuel Tkačik, 3. 2. 2023

Laserovú operáciu Z-Lasik som absolvoval pred týždňom, t. j. 3.2.2023, keďže som mal dlhé roky problém so silným astigmatizmom a nosenie okuliarov bolo nepraktické pre výkon môjho...
Anton Červenák

Anton Červenák

Pri bežnej kontrole na očnej ambulancii mi ošetrujúcim lekárom navrhnutá operácia očí. Mal som silné dioptrické okuliare na čítanie aj na diaľku, už aj viesť motorové...
Iveta Klačanská, 1. 2. 2023

Iveta Klačanská, 1. 2. 2023

V zariadení iClinic Bratislava som absolvovala operáciu - výmena vnútroočnej šošovky u MUDr. Iva Ďurkoviča. Výborný profesionálny prístup, flexibilita riešení,...
Mária Kutková, 1. 2. 2023

Mária Kutková, 1. 2. 2023

Dňa 24. 1. 2023 som bola operovaná na iClinic Banská Bystrica. Operovali mi obe oči súčasne. Ľutujem, že som nešla skôr, lebo moje videnie sa neskutočne zlepšilo ato, že nepotrebujem okuliare je...
Kseňák, 30. 1. 2023

Kseňák, 30. 1. 2023

Operácia bola bezbolestná, skvelý prístup personálu a doktora. Videnie sa zlepšuje hneď po operácii. Odporúčam
Milan Krupa, 23. 1. 2022

Milan Krupa, 23. 1. 2022

Touto formou sa chcem poďakovať celému Tímu iClinic Košice za prijemný a profesionálny prístup a hlavne veľké ďakujem pánovi MUDr. Ivovi Ďurkovičovi za skvelú operáciu oboch...
Andrea Šablová. 22. 1. 2023

Andrea Šablová. 22. 1. 2023

Dňa 18.12.2022 sa môj manžel podrobil operácii. Teší sa, že po 47 rokoch je konečne bez okuliarov. On bol už posledný z rodiny, ktorý ešte neabsolvoval operáciu v iClinic. Prvý bol...
Monika Hrabovecká, 9. 1. 2023

Monika Hrabovecká, 9. 1. 2023

Oceňujem profesionálny prístup lekárov a personálu v iClinic v Košiciach. S výsledkom operácie som maximálne spokojná. Zákrok je rýchly a bezbolestný, vrelo...
Blanka Mezovská, 8. 1. 2023

Blanka Mezovská, 8. 1. 2023

4. 1. 2023 som absolvovala laserovú Prelex operáciu očí vBanskej Bystrici. Celý zákrok trval niekoľko minút a bol bezbolestný. Veľké ďakujem patrí MUDr. Ivovi Ďurkovičovi, ako aj...
Jaromir Niepel, 29. 12. 2022

Jaromir Niepel, 29. 12. 2022

Viac ako rok po operácii MUDr. Ivom Ďurkovičom ľutujem, že som sa nerozhodol skôr. Operačný výkon i komplexná starostlivosť v iClinic excelentná.
Angelika Ciriaková, 28. 12. 2022

Angelika Ciriaková, 28. 12. 2022

Rada by som sa aj touto cestou poďakovala za neskutočne ľudský prístup, empatiu a profesionalitu pánovi MUDr. Ivovi Ďurkovičovi a celému kolektívu v BB aj v BA, ktorý mojej 82 ročnej mamke...
Klaudia Rumanova, 15. 12. 2022

Klaudia Rumanova, 15. 12. 2022

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu za môjho syna Adriana, ktorému operovali oči a zbavili ho okuliarov. Bol to jeho dlhoročný sen, ktorý sa stal skutočnosťou. Ešte raz veľmi pekne...
Alena Miškeiová, 14. 12. 2022

Alena Miškeiová, 14. 12. 2022

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť s mojim dojmom po operácii oboch očí metóda PRELEX - trifokálne šošovky. V prvom rade veľmi priateľská a na vysokej úrovni konzultácia s...
Filip Lebruška

Filip Lebruška

Očnú kliniku iClinic môžem odporučiť každému. Ja som mal problém že som nevidel do diaľky. Operoval ma pán doktor Ďurkovič v Banskej Bystrici, ktorý bol veľmi milý a veľmi trpezlivý...
Jozef Repčák, 15. 11. 2022

Jozef Repčák, 15. 11. 2022

Opäť po troch mesiacoch kontrola. Ľudský prístup celého kolektívu. A čo ma dostalo je zapnutie rozprávok pre deti, aby si skrátili čas čakania. Ďakujem, že sa u vás cítim ako...
Lukáš Danko, 20. 11. 2022

Lukáš Danko, 20. 11. 2022

Už po príchode do iClinic Košice ma prekvapil veľmi príjemný personál a pekne prostredie. Profesionálne vyšetrenie a prístup sestričiek a lekára na vysokej úrovni. Po...
Natália Timková, 4. 11. 2022

Natália Timková, 4. 11. 2022

Srdečne zdravím, moja osobná skúsenosť s laserovým zákrokom v Košiciach bola skvelá, počnúc precíznym predoperačným vyšetrením, absolútne...
Erika Kmec, 26. 10. 2022

Erika Kmec, 26. 10. 2022

Dňa 25. 10. 2022 som absolvovala operáciu očí metódou Prelex s implantáciou šošoviek v iClinic Košice. Operoval ma pán MUDr. Ivo Ďurkovič, ktorému sa chcem zo srdca veľmi pekne...
Ondrej Š., 15. 10. 2022

Ondrej Š., 15. 10. 2022

15.10.2022 som navštívil kliniku iClinic Banská Bystrica, s ktorej službami som bol nadmieru spokojný. Ten profesionálny prístup personálu ma milo prekvapil a hlavne prístup samotného...
Boris Cupal, 9. 10. 2022

Boris Cupal, 9. 10. 2022

Zdravie si väčšina ľudí začne vážiť až vtedy, keď oň prichádza alebo ho úplne stratí. Mám 69 rokov a v priebehu roka 2022 sa mi prudko zhoršil zrak, jedným okom som...
MUDr. Elena Auxtová, 19. 9. 2022

MUDr. Elena Auxtová, 19. 9. 2022

Chcem sa zo srdca poďakovať celému kolektívu IClinic v Banskej Bystrici. Operácia prebehla maximálne komfortne, všetci boli veľmi milí a láskaví. Najväčší bonus ale je,...
Marcela Dankova, 9. 9. 2022

Marcela Dankova, 9. 9. 2022

14. 8. 2022 som absolvovala operáciu očí v iClinic Banská Bystrica. Mala som silné dioptrie na čítanie. Po operácii čítam a pracujem s počítačom bez okuliarov. Chcem sa poďakovať...
Janka Slamčíková, 14. 8. 2022

Janka Slamčíková, 14. 8. 2022

Janka a Marcelka. Sme dvojičky, máme 50 rokov a dlho sme váhali nad touto operáciou. Obe sme mali vysoké dioptrie. Janka, ja, som mala pred zákrokom PRELEX, ktorý bol 14. 8. 2022 dioptrie -14, sestra...
Veronika Neupauer, 9

Veronika Neupauer, 9

Včera 8.7.2022 som navštívila kliniku v Bratislave. Po vyšetreniach mi bola priradená metóda Z-Lasik. Lepší personál by si človek ani nemohol želať. Pani doktorka Birócziová...
Mgr. František Michalák, 8. 7. 2022

Mgr. František Michalák, 8. 7. 2022

Chcel by som poďakovať za operáciu očí. Som mesiac po operácii a vidím aj čítam bez akýchkoľvek problémov, veľmi som šťastný, že nemusím nosiť okuliare. Ešte raz...
Anna Vaňková

Anna Vaňková

Dobrý deň prajem, veľké poďakovanie, prosím, odovzdať celému personálu v Skalici aj v Bratislave za profesionálny prístup, nadštandardná starostlivosť od roku 20017 sme aj s...
Richard Frdlík

Richard Frdlík

Dobrý deň, 22.6. som navštívil iClinic v Košiciach a vďaka Vám som sa zbavil svojich dioptrií do diaľky. Ani sekundu som nepociťoval počas 10-minútovej operácie bolesť. 4 hodiny po...
Patrik Zimáni

Patrik Zimáni

Bol som na operácii metódou FEMTO Z-PRELEX v pondelok a dostal som ,,nove oči". Po 48-ich rokoch som konečne bez okuliarov. A vidím lepšie ako predtým s nimi. Absolútne bez bolesti či...
Augustin Novak, 22. 6. 2022

Augustin Novak, 22. 6. 2022

Dnes 22.6.2022 som prišiel ako neobjednaný pacient kvôli problému s pravým okom. Moju očnú lekárku mám na dovolenke, tak som išiel k vám keďže som spokojný pacient po...
Viktória Košťanská

Viktória Košťanská

Operáciu som absolvovala v máji 2022 laserom Z-Lasik. Na operáciu ma objednali o týždeň po prvej návšteve. Od začiatku bol prístup lekárov, sestričiek a dievčat na recepcii...
Ondrej Berko, 6. 6. 2022

Ondrej Berko, 6. 6. 2022

Dňa 6. 6. 2022 som bol operovaný v iClinic, pracovisko Košice. Liečený femto/excimerovým laserom Catarakta - šedý zákal. Kto potrebuje, odporúčam. 10-minútová operácia...
Zuzana Hudáková, 1. 6. 2022

Zuzana Hudáková, 1. 6. 2022

Dňa 6.5.2022 som absolvovala operáciu oboch oči metódou Z-Lasik. Chcem sa poďakovať celému tímu iClinic v Košiciach. Osobitné ĎAKUJEM patrí MUDr. Marcinovi. Chcem vyzdvihnúť jeho...
Veronika Píšová, 23. 5. 2022

Veronika Píšová, 23. 5. 2022

Operáciu som absolvovala 21. 4. 2022 viClinic Banská Bystrica metódou FEMTO Lasik 6D (krátkozrakosť + astigmatizmus). Chcela by som sa poďakovať za príjemný prístup a profesionalitu MUDr....
Marta P., 19. 5. 2022

Marta P., 19. 5. 2022

Operácia 16. 5. 2022 - výmena šošovky. Mala som vysoké dioptrie, až -10,5 a -9 plus cylindre aj do blízka. Strach som mala ohromný, to nepopieram. Ale operácia bola bez bolesti, skôr to...
Jakub Masnicak, 12. 5. 2022

Jakub Masnicak, 12. 5. 2022

Všetkým prajem pekný deň. Na vyšetrenie som prišiel v stredu cca o9-tej. Kolektív veľmi príjemný, mladé baby, pri ktorých sa človek cítil ako by ich poznal celý...
Tibor Ondruš, 1. 4. 2022

Tibor Ondruš, 1. 4. 2022

Dobrý deň prajem, som po operácii oboch oči metódou Z-Lasik Premium 1. 4. 2022, ktorú uskutočnil MUDr. Flavian Marcin a som maximálne spokojný s prístupom a prevedením operácie....
Ľubica Šuleková, 6. 4. 2022

Ľubica Šuleková, 6. 4. 2022

Dobrý deň, som po operácii obidvoch očí už 15 dní. Vidím skvelo, som nadšená. Operovala ma pani doktorka MUDr. Mária Mesárošová. Ďakujem pani doktorke za jej...
Manzelia Molnárovi, 1. 4. 2022

Manzelia Molnárovi, 1. 4. 2022

Dňa 1.4.2022. sme v Banskej Bystrici absolvovali operáciu očí na vašej klinike. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať pani doktorke Mesárošovej, ktorá nás operovala a samozrejme celému...
Božena Krnáčová, 27. 3. 2022

Božena Krnáčová, 27. 3. 2022

Som 5.-ty deň po operácii si implantovaním trifokálnych šošoviek. Napriek tomu, čo som čítala o bolestiach na internete, som fakt nič necítila arovnako som nemala ani pooperačné bolesti....
Erik Selecky, 17. 3. 2022

Erik Selecky, 17. 3. 2022

Dovoľte, aby som sa poďakoval MUDr. Zuzane Hurajovej a jej pani sestričke za plne profesionálny prístup pri vyšetrení oka. Veľmi dlho som nezažil takých milých ľudí a príjemné...
Ľuboš Valentovič

Ľuboš Valentovič

Dňa 10. 03. 2022 som absolvoval operáciu očí. Hneď po operácií som videl veľmi dobre. MUDr. Marta Stanislavová, veľmi pekne ďakujem za celkový priebeh operácie, Váš prístup...
Jaroslav Pěnkava

Jaroslav Pěnkava

Dobrý deň. Chcem sa Vám poďakovať za odborné vyšetrenie a hlavne vysvetlenie, čo ktorý zákrok obnáša. V mojom prípade mi v konkurenčnej klinike Neovízia odporúčali...
František Zubek

František Zubek

Dobrý deň, už keď som sa objednával som bol milo prekvapený komunikáciou so sestričkou. Ešte väčším prekvapením bolo to celé pozorovať zčakárne, s akou ochotou a...
Lukáš Poloha, 9. 2. 2022

Lukáš Poloha, 9. 2. 2022

Operáciu na odstránenie krátkozrakosti som absolvoval v októbri 2021. Už na druhý deň po zákroku som dokázal šoférovať bez okuliarov. Komfort, ktorý zažívam pri...
Jaroslav Jurík, 19. 1. 2022

Jaroslav Jurík, 19. 1. 2022

Dňa 19. 11. 2021 som absolvoval operáciu očí na klinike v Banskej Bystrici, kde mi bola vykonaná nekomplikovaná operácia. Operáciu mi vykonala MUDr. Mária Mesárošová. S...
Michal Relovsky, 23. 1. 2022

Michal Relovsky, 23. 1. 2022

Veľmi pekne ďakujem, že ste mi pomohli. Skvelý personál perfektný prístup a videnie mám ako orol. Veľká vďaka patrí pani doktorke Možuchovej. Skvelá práca. Ešte raz jedna...
Vladimíra Turčanová, 17. 1. 2022

Vladimíra Turčanová, 17. 1. 2022

Operáciu som absolvovala minulý týždeň v stredu 12. januára - výmena trifokálnych šošoviek. Mám dosť citlivé oči a počas operácie som cítila mierny diskomfort,...
Viktória Kellnerová, 19. 12. 2021

Viktória Kellnerová, 19. 12. 2021

Dobrý deň, mám operované obe oči s výborným výsledkom (19.12.2021). Chcem sa poďakovať za príjemný a profesionálny prístup personálu aj pani doktorky! Veľká...
Zdenék Štěpánek, 2. 12. 2021

Zdenék Štěpánek, 2. 12. 2021

Po dlhých rokoch trápenia s okuliarmi sme sa s manželkou rozhodli na operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex. Po vyšetrení u pána MUDr. Iva Ďurkoviča sme si dohodli termín...
Ing. Peter Žipaj, 29. 11. 2021

Ing. Peter Žipaj, 29. 11. 2021

Dobrý deň, iClinic som kontaktoval s problémom vysokého vnútroočného tlaku po glaukómovom záchvate. Bol som u pána MUDr. Ďurkoviča, s ktorým som mal výbornú a...
Mgr. Katarína Smolová, 25. 11. 2021

Mgr. Katarína Smolová, 25. 11. 2021

Touto cestou veľmi pekne ďakujem pani MUDr. Kataríne Seleckej Možuchovej za odbornú starostlivosť a nevšedný ľudský prístup pri riešení mojich zdravotných problémov s mojimi...
Gabriela Romaňáková, 21. 11. 2021

Gabriela Romaňáková, 21. 11. 2021

Ďakujem pani MUDr. Hurajovej za výborne odvedenú prácu a profesionálny prístup a komunikáciu. Som týždeň po operácií a výsledok 100 %. Maximálna spokojnosť....
Veronika Kovácsová

Veronika Kovácsová

Začnem tým, že som sa, ako asi všetci, bála. Predsa máme oči len jedny a sú veľmi dôležité pre dennodenné fungovanie. No rozhodla som sa veriť lekárom a pokrokovej technike tejto...
Jana Švancárová, 7. 11. 2021

Jana Švancárová, 7. 11. 2021

Operáciu očí som absolvovala pred tromi týždňami. Po znecitlivení a fixácii oka som naozaj necítila žiadnu bolesť, skôr to bol mierny tlak na oko a nepríjemný pocit a strach z...
Ján Kostúr, 22. 10. 2021

Ján Kostúr, 22. 10. 2021

Bol som na očnom vyšetrení v iClinic v Banskej Bystrici. Veľmi príjemný kolektív, profesionálny prístup. Odporúčam každému, kto potrebuje niečo so svojim zrakom urobiť. Ďakujem...
Katarína Ondrejková, 12. 10. 2021

Katarína Ondrejková, 12. 10. 2021

Ďakujem Vám, že ste boli so mnou počas operácii očí trpezliví, som spokojná a užívam si život s novým a ostrým zrakom. Ďakujem ešte raz.
Beáta Vavrečanová, 29. 9. 2021

Beáta Vavrečanová, 29. 9. 2021

Dobrý deň, dňa 29. 09. 2021 som absolvovala spolu s manželom operáciu očí metódou FEMTO Z-PRELEX, výmena trifokálnej šošovky a môžem len potvrdiť, že to nie sú žiadne...
Silvia Kankríni

Silvia Kankríni

Ďakujem MUDr. Ďurkovičovi za perfektnú operáciu. Vybrala som si správnu kliniku so správnym doktorom. :) Som nadšená a vďačná.
Katarína Nádaská, 23. 9. 2021

Katarína Nádaská, 23. 9. 2021

Ďakujem pani doktorke Stanislavovej a celému tímu, ktorý sa počas operácie očí staral omňa. Prístup pani doktorky bol profesionálny, bola milá, ľudská a ochotná s...
Matej Štúr, 11. 9. 2021

Matej Štúr, 11. 9. 2021

Včera 10. 9. 2021 som absolvoval operáciu očí okolo pol piatej poobede. Pre operáciu som sa rozhodol pretože som videl dosť rozmazane a už dlho ma to trápilo. Dnes, deň po operácii, vidím síce...
Margita Martikáňová, 8. 9. 2021

Margita Martikáňová, 8. 9. 2021

Operácii očí som u vás absolvovala pred dvoma rokmi. Úžasný pocit opäť jasne vidieť, vďaka vám. Ľutujem len jedno - že som nepodstúpila túto operáciu oveľa skôr....
Ladislav Antal, 24. 8. 2021

Ladislav Antal, 24. 8. 2021

Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s operáciou mojich očí, ktorú som absolvoval začiatkom tohto roka. Mal som od narodenia krátkozrakosť a túto mi operáciou odstránili úplne vo veku 56...
Štefan Danko, 24. 8. 2021

Štefan Danko, 24. 8. 2021

Som týždeň po operácii a vidím tak skvelo, ako keď som bol mladší. Perfektné a ostré videnie hneď po operácii. Chcem sa poďakovať celému tímu iClinic a aj pánovi...
Marta Sefcikova, 7. 8. 2021

Marta Sefcikova, 7. 8. 2021

Včera som podstúpila operáciu na odstránenie krátkozrakosti a dnes už vidím ostro a fungujem normálne, bez obmedzení. Naozaj skvelý prístup doktoriek aj sestričiek. Samotný...
Hana Litvová, 6. 8. 2021

Hana Litvová, 6. 8. 2021

Som absolútne spokojná soperáciou. Vidím úžasne, ako nikdy predtým! Pánovi doktorovi Ivovi Ďurkovičovi patrí moje veľké ďakujem asamozrejme aj celému tímu.
Jana Ľalíková, 22. 7. 2021

Jana Ľalíková, 22. 7. 2021

Dnes som podstúpila operáciu očí na tejto klinike. Musím uznať že super. Vybavenie super, sestričky perfektné, pán doktor tiež super. Aj so zákrokom som spokojná. Už pár...
Nikola Laluhová, 20. 7. 2021

Nikola Laluhová, 20. 7. 2021

Chcela by som sa poďakovať za super prístup! Veľmi milé sestričky, aj pani lekárka a hlavne super lekár, ktorý ma operoval, neviem si spomenúť na meno, bol to Čech, bol veľmi milý,...
Helena Rožkova, 9. 7. 2021

Helena Rožkova, 9. 7. 2021

Operovali ste oči mojej sestre a nevie si to vynachváliť. Číta úplne bez okuliarov, robíte veľmi dobrú prácu.
Ľubomír Sladký, 3. 7. 2021

Ľubomír Sladký, 3. 7. 2021

Chcem sa aj týmto spôsobom poďakovať a pozdraviť celý tím iClinic. Som nadmieru spokojný a teším sa na pooperačnú kontrolu. Čo dodať... ako to tam funguje si musí každý...
Eva Duchonova, 18. 6. 2021

Eva Duchonova, 18. 6. 2021

Som veľmi rada, že som na klinike podstúpila zákrok. Trošku som pochybovala, ale výsledok ma prekvapil. Odporúčam všetkým, ktorí majú problém so zrakom – viClinic...
Ivana Sivoková, 3. 6. 2021

Ivana Sivoková, 3. 6. 2021

Som presne týždeň po operácii a každým dňom sú moje oči viac a viac vďačné. A ja samozrejme tiež, lebo nemusím viac riešiť ráno po prebudení problém zaostrovania a...
Dušan Potančok, 27. 5. 2021

Dušan Potančok, 27. 5. 2021

Dňa 27.5.2021 som podstúpil operáciu Z-Lasik Premium na klinike v Banskej Bystrici. Zákrok bol bezbolestný, hneď po zákroku videnie trochu rozmazané, mierne rezanie aštípanie očí, ale...
Ľudmila Kulháňová, 25. 5. 2021

Ľudmila Kulháňová, 25. 5. 2021

Užasný personál, milé sestričky, doktori na špičkovej úrovni... operácia bezbolestná a každý jeden úkon vysvetlený... som neskutočne spokojná.
Igor Kic, 24. 5. 2021

Igor Kic, 24. 5. 2021

18.5.2021 som podstúpil operáciu FEMTO Z-PRELEX. Od vyšetrenia na iClinic v Bratislave až po operáciu som bol sprevádzaný veľmi milým a profesionálnym prístupom personálu....
Dana Žabková, 29. 4. 2021

Dana Žabková, 29. 4. 2021

29. 4. 2021 som absolvovala vBanskej Bystrici operáciu metódou Z-Lasik. Hrozne som sa bála, srdce som mala až v krku. Operácia bola bezbolestná, trochu nepríjemná bola len 1. fáza,...
Pavol Soľava

Pavol Soľava

Okuliare používam od malička. V deň mojich 60. rokov, vyšlo to na Veľkonočný pondelok, mala prebehnúť aj moja operácia očí. Po niekoľkoročnom strachu som sa odhodlal absolvovať túto...
Ing. Ladislav Deák, 14. 4. 2021

Ing. Ladislav Deák, 14. 4. 2021

Dňa 10. 4. 2021 som podstúpil operáciu obidvoch očí. Celý zákrok bol bezbolestný a prístup personálu bol veľmi profesionálny. Na druhý deň som už videl, trochu rozmazane, ale...
Darina Nell Nemcová, 9. 4. 2021

Darina Nell Nemcová, 9. 4. 2021

Dnes som podstúpila operáciu a môžem len odporučiť. Už po pár hodinách vidím, aj keď ešte trocha zahmlene. Veľmi sa teším zoperácie aďakujem.
Sandra Hlavenková, 26. 3. 2021

Sandra Hlavenková, 26. 3. 2021

Dobrý deň, dňa 26. 3. 2021 som u Vás absolvovala zákrok. Chcem sa poďakovať za neskutočne milý prístup personálu, s akým som sa ešte nikde nestretla. Ani som sa nenazdala a mala som po...
Mária, 23. 2. 2021

Mária, 23. 2. 2021

Dobrý deň prajem, dňa 23.2. som u Vás absolvovala operáciu oči. Prvý deň bol náročný, ale vnímala som to ako veľký zákrok, takže to bolo pochopiteľne. Avšak, hneď na...
Ján Folk

Ján Folk

Vaša klinika ma zbavila okuliarov po dlhých 32 rokoch. Môj život bez okuliarov dostal nový rozmer. Úžasný, milý a profesionálny prístup. Veľké ďakujem.
Júlia Gašová, 17. 3. 2021

Júlia Gašová, 17. 3. 2021

Ďakujem za nový zrak. Neviem to ani len slovami opísať, aký to je super pocit vidieť bez okuliarov. Život sa mi veľmi zjednodušil. Robíte zázraky! ♥️ Klobúk dole pred vašou...
Lucia Teplanova, 17. 3. 2021

Lucia Teplanova, 17. 3. 2021

Dobrý deň, chcem sa s vami podeliť o referenciu na operáciu očí. iClinic je to najlepšie rozhodnutie, ktoré som si mohla priať. Operácia úplne bezbolestná adokonca ani po operácii...
Zuzana Pšenová, 13. 3. 2021

Zuzana Pšenová, 13. 3. 2021

Včera som bola na operácii. Je to síce len deň, ale som mimoriadne spokojná. Chcem vyzdvihnúť profesionalitu, ľudský prístup, ochotu. Operácia bola bezbolestná. Pani doktorka, ktorá...
Alena Kružicová, 9. 3. 2021

Alena Kružicová, 9. 3. 2021

Pred operáciou som sa veľmi bála no strach mi pomohol prekonať veľmi príjemný a profesionálny personál v Banskej Bystrici. Operácia prebehla nad moje očakávania, rýchlo a...
Anton Majer, 27. 2. 2021

Anton Majer, 27. 2. 2021

Keď nosíte multifokálne okuliare veľa rokov a odhodláte sa na operáciu očí v tejto klinike, určite sa niečo u vás vživote zmení. Budete sa čudovať. Keď všetko dobre dopadne, tak toto...
Peter D., 23. 2. 2021

Peter D., 23. 2. 2021

Maximálna spokojnosť s úkonom. Personál bol príjemný a odpovedali ochotne na všetky moje otázky. Ich prístup bol veľmi profesionálny a hneď po vyšetrení mi bola...
David Tóth, 23. 2. 2021

David Tóth, 23. 2. 2021

Operácia prebehla lepšie ako som očakával. Žiadna bolesť, nič strašné. Čakal som, že to bude oveľa nepríjemnejšie. Personál veľmi milý a profesionálny. Horšie je to...
Timea Szekeres, 23. 2. 2021

Timea Szekeres, 23. 2. 2021

Veľmi pekne ďakujem iClinic za všetko. Pred operáciou som sa strašne bála, ale priateľský a ľudský prístup celého personálu mi to pomohlo celé zvládnuť. Zákrok...
Natália Turčinová, 4. 1. 2021

Natália Turčinová, 4. 1. 2021

Ďakujem celému veľmi milému a priateľskému kolektívu v iClinic Bratislava za včerajšiu skúsenosť. Absolvovala som korekciu zraku metódou Z-Lasik (ďalekozrakosť, -3.00 a -2.00). Operácia...
Mária Králiková, 30. 12. 2020

Mária Králiková, 30. 12. 2020

Dobrý deň prajem. Chcem sa poďakovať za prijemný a milý prístup. Som tretí deň po operácii a teším sa, že už nemám okuliare je to super pocit. Ďakujem veľmi pekne za...
Ján Dudák, 18. 12. 2020

Ján Dudák, 18. 12. 2020

Dnes je to 6 týždňov, čo som absolvoval operáciu očí FEMTO Z-PRELEX. Nosil som 15 rokov okuliare na blízko i do diaľky. Po operácii, ktorú mi vykonal MUDr. Ďurkovič a ktorá bola úplne...
Sylvia Brnová, 16. 12. 2020

Sylvia Brnová, 16. 12. 2020

Dnes som absolvovala vyšetrenia a konzultáciu. S radosťou môžem napísať, že sú to viac ako ľudia na svojom mieste. Prístup, rýchlosť, profesionálnosť, spokojnosť pacienta = všetko...
Anna Ozaniaková, Dip. Mgmt., 3. 12. 2020

Anna Ozaniaková, Dip. Mgmt., 3. 12. 2020

Veľmi pekne ďakujem pani MUDr. Hlaváčovej PhD., FEBO, za kvalitný a profesionálny výkon pri mojej operácii očí katarakty a odstránení dioptrií na čítanie. Veľmi si...
Henrieta Čimmová, 26. 11. 2020

Henrieta Čimmová, 26. 11. 2020

Ďakujem z celého srdca očnej klinike iClinic, celému personálu a pánovi doktorovi, ktorý ma operoval, Konečne nepotrebujem okuliare a ani kontaktné šošovky. Som tretí deň po...
Ivan Valach, 11. 11. 2020

Ivan Valach, 11. 11. 2020

Pred týždňom, 11. 11. 2020, som absolvoval operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex. Dnes som bol na kontrole, všetko v poriadku. Pred operáciou som mal multifokálne okuliare na blízko aj na...
Bibiana Vašková, 11. 11. 2020

Bibiana Vašková, 11. 11. 2020

Chcem pochváliť celý kolektív kliniky iClinic v Bratislave za veľmi ľudský prístup. Sestričky boli milé, ochotné aj keď tam bolo viac ľudí, boli super, proste som bola spokojná na...
Miroslava Babjáková, 17. 10. 2020

Miroslava Babjáková, 17. 10. 2020

Zdravím, nemala som síce silné dioptrie, ale mala som veľký sen – nenosiť okuliare vôbec. 21. 9. 2020 som v Bratislave absolvovala predoperačné vyšetrenie (úžasné sestričky a...
Lucia Šurinová, 2. 10. 2020

Lucia Šurinová, 2. 10. 2020

Moja operácia sa konala 18. 8. 2020 a odvtedy sa usmievam zakaždým, keď si uvedomím, že už na nose nemám žiadny tlačiaci rámik okuliarov a že vidím vlastnými očami - po 27. rokoch...
Eva Žarnayová, 24. 9. 2020

Eva Žarnayová, 24. 9. 2020

Chcem sa poďakovať skvelému personálu a ich prístupu k pacientom na klinike iClinic v Bratislave. Na operácii som bola 12. 8. 2020 a ten pocit, že vidím bez okuliarov, je úžasný. Už viac ako...
Ján Jakubovie, 7. 9. 2020

Ján Jakubovie, 7. 9. 2020

Aj zázraky sa dejú. Sedemdesiat rokov som nosil okuliare, postupne s rokmi sa mi zrak zhoršoval. Na doporučenie ošetrujúcej lekárky som oslovil Banskobystrickú nemocnicu kde, ma na...
Kristína Mudríková, 6. 9. 2020

Kristína Mudríková, 6. 9. 2020

Bol to môj celoživotný sen. Ďakujem veľmi pekne z celého srdca, že mi zachránili moje oči. Som veľmi spokojná a vďačná doktorke, ktorá ma operovala. ❤️Bola skvelá,...
Juraj Kaiser, 26. 8. 2020

Juraj Kaiser, 26. 8. 2020

Dobrý deň, je to druhy deň po mojej operacii kedy píšem. Bol som objednaný na prvú konzultáciu 25.08. a bol to zároveň aj deň mojej operácie čo ma príjemne prekvapilo ale aj...
Jakub Straka, 21. 7. 2020

Jakub Straka, 21. 7. 2020

Operáciu Relex Smile 3D som podstúpil 17.04.2020. Bezbolestný priebeh operácie, okamžitý efekt pár hodín po operácii a bezproblémová rekonvalescencia. Ako bonus milý a...
Silvia Hančinová, 17. 7. 2020

Silvia Hančinová, 17. 7. 2020

Chcela by som sa poďakovať skvelému personálu a ich prístupu k pacientom na klinike iClinic v Bratislave. Na operácii som bola ešte 23.6., ale ten pocit je neopísateľný. Hneď po operácii...
Diana Šutaríková, 13. 7. 2020

Diana Šutaríková, 13. 7. 2020

Odporúčam všetkými desiatimi. Profesionálny prístup. Rýchly a bezbolestný zákrok. Už na druhý deň som videla ostro. Ďakujem sestričkám a pánovi doktorovi za...
Nicole Polťáková, 1. 7. 2020

Nicole Polťáková, 1. 7. 2020

10.7.2020 som podstúpila v iClinic v Bratislave operáciu ReLEx SMILE 3D. S vyšetreniami, ktoré prebehli veľmi hladko, s kolektívom, ktorý bol veľmi príjemný a s pánom doktorom,...
Tomáš Fusko, 8. 7. 2020

Tomáš Fusko, 8. 7. 2020

Z celého srdca chcem poďakovať všetkým, ktorí sa o mňa viac, či menej, starali počas všetkých vyšetrení a aj počas operácie. Tak priateľský prístup len...
Zdenka Očovska, 26. 6. 2020

Zdenka Očovska, 26. 6. 2020

Ďakujem MUDr. Ďurkovičovi a celému personálu iClinic za všetky predoperačné vyšetrenia a operáciu, ktorú som absolvovala 25.06.2020. Špičkový a milý tím,...
Silvia Šimáková, 23. 6. 2020

Silvia Šimáková, 23. 6. 2020

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť, prístup a profesionalitu. Operáciu som zvažovala roky a jediné, čo ľutujem je, že som sa nerozhodla skôr. Okuliare som si v deň operácie dala dolu a viac už nenasadila....
Sergej Zápotocký, 13. 6. 2020

Sergej Zápotocký, 13. 6. 2020

Celému kolektívu kliniky iClinic Banská Bystrica na čele s pánom doktorom Ďurkovičom sa chcem úprimne poďakovať za ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup pred, pri a po...
Alena Klvanova, 3. 6. 2020

Alena Klvanova, 3. 6. 2020

Prežívam po narodení mojej dcéry, druhýkrát najkrajšie obdobie svojho života. V roku 2016 som mala úraz. Viac nechcem spomínať na udalosť, ktorú chcem vymazať zo svojho života tak,...
Ľubomír Záň, 7. 6. 2020

Ľubomír Záň, 7. 6. 2020

S veľkou úctou chcem poďakovať MUDr. Ďurkovičovi a spol. za operáciu a všetko ostatné pred operáciou a po operácii. ĎAAAAAAKUJEM aodporúčam. Sme zOravy, boli sme veľmi milo prekvapení,...
Antónia Snopková, 1. 5. 2020

Antónia Snopková, 1. 5. 2020

Ďakujem pánovi doktorovi Ďurkovičovi za perfektnú operáciu očí. Po telefonickom dohovore a po dodatočnom upresnení termínu operácie mi pán doktor implantoval umelé...
Miška Michaela, 21. 4. 2020

Miška Michaela, 21. 4. 2020

Clinic môžem iba odporúčať. Po zlých skúsenostiach v dvoch nemenovaných klinikách som sa tu stretla s maximálne úžasným prístupom milých sestričiek a nehovorím o...
Bronislava Petrovská, 10. 2. 2020

Bronislava Petrovská, 10. 2. 2020

Zdravím, transplantáciu šošoviek som absolvovala 10. 2. 2020 a konečne som sa zbavila okuliarov, síce to stále nie je 100%-né, ale je to veľká zmena. Z operácia som mala veľký...
Michal Murín, 28.01.2020

Michal Murín, 28.01.2020

V iClinic BA som absolvoval operáciu metódou Z-Lasik a po mesiaci môžem operáciu len odporučiť. Klinika funguje na profesionálnej úrovni, všetko sa riadi dohodnutými termínmi a časmi...
Peter Pavlech, 1. 2. 2020

Peter Pavlech, 1. 2. 2020

Ďakujem iClinic za vyššiu kvalitu môjho života. Operáciu som absolvoval 17.9.2019 o 13:30 hod. a už večer o 20:00 hod. som žasol nad výsledkom. :) Ďakujem
Ladislav Barčak, 27. 1. 2020

Ladislav Barčak, 27. 1. 2020

Dnes som tretí deň po operácii metódou Z-Lasik a vidím svet novým pohľadom. Od pätnástich rokov som nosil okuliare, dnes mam 47 rokov takže si zvykám na iný svet. Operácia...
Milan Mikuš

Milan Mikuš

Po 41 rokoch som sa zbavil okuliarov a poviem vám, že je to jeden neskutočne krásny pocit. Za to ďakujem celému kolektívu iClinic. Zohratá partia, príjemné a ústretové jednanie,...
Silvia Piliarova, 10.1. 2020

Silvia Piliarova, 10.1. 2020

Dňa 10. 1. 2020 som absolvovala operáciu Z-Lasik oboch očí. Dnes je 11. 1. 2020 a môj život sa začína meniť. Ďakujem celému tímu iClinic Bratislava, boli ste milí a ochotní. Samotný...
Alena J., 14. 12. 2019

Alena J., 14. 12. 2019

Presne pred rokom 14.12. 2018 som podstúpila operáciu na klinike v Bratislave, kde som bola odporučená mojou lekárkou p. MUDr. Zuzanou Macejkovou-Vojnovou na operáciu metódou Z-Lasik. Ani som nechcela...
Lena Haňová, 10. 12. 2019

Lena Haňová, 10. 12. 2019

Absolvovala som u vás operáciu Z-Lasik a som veľmi spokojná. Aj s prístupom lekárky a personálu a aj s tým, že konečne prvýkrát v živote vidím vonku bez okuliarov čokoľvek,...
Jana Rigáňová, 21. 11. 2019

Jana Rigáňová, 21. 11. 2019

Dňa 21. 11. 2019 som podstúpila operáciu očí - trifokálne šošovky. Ďakujem pani MUDr. Marte Stanislavovej, PhD. a celému operačnému tímu. Operácia bola naozaj...
Hedviga Böhmová, 8. 11. 2019

Hedviga Böhmová, 8. 11. 2019

Ďakujem veľmi pekne celému tímu iClinic, hlavne MUDr. Ďurkovičovi. Som týždeň po operácií Z-Lasik, cez okuliare som videla svet totálne šedý. Táto operácia mi umožnila...
Vlasta Jendrichovská, september 2019

Vlasta Jendrichovská, september 2019

V septembri som absolvovala laserovú operáciu očí v Banskej Bystrici. Celá operácia bola úplne bezbolestná, trvala len niekoľko minút a prebehla bez akýchkoľvek...
Denisa Panisova, 5. 11. 2019

Denisa Panisova, 5. 11. 2019

Dobrý deň, dňa 5.11.2019 som bola operovaná na oči laserovou metódou Z-Lasik. Mala som strach, ako to celé dopadne, či budem spokojná a či to nebudú obrovské bolesti. No z iClinic som skutočne...
Patrícia Muráriková, 12.10.2019

Patrícia Muráriková, 12.10.2019

Dobrý deň, 11. 10. 2019 som absolvovala laserovú operáciu oči metódou ReLEx SMILE 3D. Operácia prebehla bez akýchkoľvek komplikácií a dnes už sem píšem bez. Sestričky boli...
Tomáš Sobota, 12.10.2019

Tomáš Sobota, 12.10.2019

Chcel by som sa poďakovať celému personálu vašej kliniky v Bratislave. Všetci boli veľmi milí a ochotní a aj vďaku tomu prebehol celý deň lepšie ako som dúfal. Pani doktorka na...
Eduard Kupec, 7.10.2019

Eduard Kupec, 7.10.2019

Pred troma týždňami sme spolu s manželkou absolvovali operáciu FEMTO Z-Prelex s najnovším femtolaserom. Obaja môžeme zákrok len odporúčať, čo aj robíme pri každej príležitosti....
Nataša S.,<br>30.09.2019

Nataša S.,
30.09.2019

Touto cestou sa chcem poďakovať celému operačnému tímu za výborný prístup ku klientovi a za nádherný pocit znova sa pozerať na svet bez dioptrii. Ďakujem Vám.
Marika Rakovanová, 25.9.2019

Marika Rakovanová, 25.9.2019

Včera som absolvovala na klinike v Bratislave operáciu metódou Z-Lasik. Samotný zákrok bol pre mňa trošku nepríjemný, ale výsledok stojí za to. Vyšla som z operačnej izby...
Michaela Ježíková, 22.9.2019

Michaela Ježíková, 22.9.2019

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu iClinic za 100 %-ný prístup. Nikdy som sa nestretla s tak milým personálom ako u Vás v BA. Samotná operácia nebola pre mňa vôbec...
Helena Mezenská, 21.9.2019

Helena Mezenská, 21.9.2019

Som deň po operácii a prvýkrát po 4 rokoch píšem na počítači túto referenciu bez okuliarov. Nič ma nebolí, naopak, prišla úľava dlhodobejšieho napätia v hlave a v...
Alexander Sudar, 13.9.2019

Alexander Sudar, 13.9.2019

Operáciu som podstúpil dnes. Nemám slov. Majiteľ, doktor Durkovič plus jeho personál, sú neskutočne milí, prijemní a úžasní ľudia... Som po operácii približne 6...
Žofia Hranicka, 29.7.2019

Žofia Hranicka, 29.7.2019

29. 7. 2019 som podstúpila operáciu šedého zákalu. Týmto by som chcela poďakovať za príjemný prístup a ochotu sestričiek a zároveň veľké ďakujem pánovi...
Slávka Srnková, 26.7.2019

Slávka Srnková, 26.7.2019

Včera som absolvovala zákrok ReLEx Smile. Neskutočná vďaka tímu lekárov a sestričiek, ktorí sa správali veľmi milo a profesionálne. Zákroku som sa bála, no nebolo treba. Pán...
Stanislava Ferancova, 20.07.2019

Stanislava Ferancova, 20.07.2019

Chcem sa poďakovať celému personálu kliniky iClinic za to, že mi zmenili kvalitu života a to za pár minút. Poklona za vyšetrenie, operáciu a pooperačnú starostlivosť. Všetko je na...
Gabriela Roštarová, 11.7.2019

Gabriela Roštarová, 11.7.2019

Chcem sa veľmi pekne poďakovať iClinic za najkrajší darček pre syna k maturite. Ten krásny a spokojný úsmev hneď na druhý deň ráno bez okuliarov je niečo neskutočné. Mal veľmi...
Enikő Enci Hurtony, 9.7.2019

Enikő Enci Hurtony, 9.7.2019

Síce som len 19 hodín po zákroku, ale už teraz mám potrebu vyjadriť svoju veľkú spokojnosť. Dnes ráno som už ani nevedela, že som na nejakej operácii bola samozrejme s rozdielom že som videla...
Daniela Vicáňová, 22.6.2019

Daniela Vicáňová, 22.6.2019

Ťažko sa hľadajú slová, ktoré by vyjadrili moje pocity po operácii. Zo srdca Vám ďakujem, že ste sa na to dali. Vďaka Vám odkladám okuliare po 30-tich rokoch. Videnie sa zlepšuje,...
Oskar Horváth, 18.6.2019

Oskar Horváth, 18.6.2019

Bol som na operácii šedého zákalu na tejto klinike. Môžem len každému odporučiť. Personál veľmi príjemný, lekári veľmi priateľskí a čo je veľmi...
Miriam Šimunová, 7.6.2019

Miriam Šimunová, 7.6.2019

7.6.2019 som podstúpila operáciu zraku metódou Z-Lasik. Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu lekárov a sestričiek za celý priebeh od vstupných vyšetrení po...
Martina Červencová, 7.6.2019

Martina Červencová, 7.6.2019

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému lekárskemu tímu za možnosť vidieť bez akejkoľvek pomoci okuliarov či šošoviek. Je to neuveriteľný pocit po toľkých rokoch. Operáciu som...
Anna Hudakova, 4.6.2019

Anna Hudakova, 4.6.2019

Včera 04.06.2019 som podstúpila zákrok v tejto klinike metódou Z-Lasik Premium. A touto cestou sa chcem celému lekárskemu teamu poďakovať za úžasný pocit vidieť ostro bez dioptrických...
Valéria Majeríková, 28.5.2019

Valéria Majeríková, 28.5.2019

Určite odporúčam operáciu ReLEx Smile 3D. Včera som podstúpila túto operáciu a už včera som mala výsledky. A dnes ráno konečne sa pozerám na svet očami a nie okuliarmi....
Stanislav Junas, 17.5.2019

Stanislav Junas, 17.5.2019

Ak niekto váha a nevie sa rozhodnúť, tak zbytočne. Operáciu som mal 17. 5. 2019 a zatiaľ najlepšie rozhodnutie. Žiadna bolesť ani nič, hodinku po operácii som mal pocit piesku v oku, ale potom to...
Dana Bilančíková, 14.3.2019

Dana Bilančíková, 14.3.2019

14.3.2019 som sa rozhodla zmeniť svoj pohlaď na svet. Relex Smile bola moja úspešná operácia, všetko prebehlo v najlepšom poriadku, profesionálny prístup. Som pár mesiacov po...
Adrián Prieložný, 12.4.2019

Adrián Prieložný, 12.4.2019

12.4. 2019 som bol na operácií (Bratislava), mal som pomerne nízke dioptrie (1,5 a 1,7 tuším). Operácia prebehla naozaj rýchlo, možno 8 minút dokopy. Bolesť som necítil, bolo to len...
Leonid Sergejevič, 11.4.2019

Leonid Sergejevič, 11.4.2019

Najlepšia voľba, že som sa rozhodol ísť k vám. Operácia bola minulý rok, 28. septembra 2018. Profesionálny prístup a všetko bez bolesti (Relex Smile 3D). Nie je nič lepšie, ako znova...
Martina Ozábalová, 9.4.2019

Martina Ozábalová, 9.4.2019

Som cca 3 týždne po operácii a musím povedať, že už teraz moje oči vidia podstatne lepšie a ja verím, že sa to bude ešte zlepšovať. Moje okuliare som si nechala s dátumom operácie...
Katarína Ottmárová, 29.3.2019

Katarína Ottmárová, 29.3.2019

Dňa 29.3.2019 som absolvovala operáciu očí metódou Relex Smile 3D. Chcem sa poďakovať MUDr. Ďurkovičovi, ktorý odviedol skvelú prácu. Je to neopísateľný pocit vidieť svet bez okuliarov...
Zlatka Sulakova, 23.3.2019

Zlatka Sulakova, 23.3.2019

Dnes som podstúpila operáciu oboch očí. Chcem sa poďakovať celému personálu za ich milý a ochotný prístup. Menovite ďakujem MUDr. Stanislavovej a sestričke Radke Čagankovej, ktoré...
Gabriela Klamova, 2.3.2019

Gabriela Klamova, 2.3.2019

Som par dni po operacii Relex Smile a dam trochu dlhsiu recenziu (kludne preskocte), ale snad pomoze tym, ktori sa rozhoduju… PRE KLINIKU Oko 1 – MuDr. Tynovsky – boli ste pre mna jedna velmi mila a profesionalna...
Domi Zúborová, 2.3.2019

Domi Zúborová, 2.3.2019

Perfektná práca, profesionalita, trpezlivosť. A to mám teda tú možnosť stretávať rôznych lekárov vďaka svojej práci každý deň. Neľutujem, že som sa rozhodla pre vás....
Peter Baliak, 9.1.2019

Peter Baliak, 9.1.2019

Vážený pán MUDr. Ďurkovič, vážený kolektív iClinic Bratislava, ďakujem Vám za operáciu očí, ktorú som u Vás absolvoval dňa 09.01.2019. Na operáciu som aj...
Kristína Krnáčová

Kristína Krnáčová

Pred 2 mesiacmi som absolvovala operáciu krátkozrakosti očí metódou Relex Smile v Bratislave. Operácia prebehla veľmi rýchlo, pani doktorka so mnou neustále komunikovala a bola naozaj veľmi...
Ing. Elena Szórádová

Ing. Elena Szórádová

Vážený pán MUDr. Ivo Ďurkovič. Dovoľte mi, poďakovať sa Vám za zabezpečenie mojej operácie očí. Ďakujem aj Vášmu personálu, ktorý sa ku mne choval, ako k VIP...
Jana Skokňová

Jana Skokňová

Chcela by som sa touto cestou poďakovať celému tímu pod vedením MUDr. Iva Ďurkoviča za profesionálnu a kvalitne odvedenú prácu. Termín na predoperačné vyšetrenie som dostala...
Stefano

Stefano

It has been 6 months now since I underwent a ReLEx SMILE surgery at your clinic. I could not be happier about the results and I thank you very much therefore. I was not particularly scared about the surgery, as I informed myself thoroughly about...
Mariana Hrachalová

Mariana Hrachalová

Dobrý deň, absolvovala som operáciu implantáciu šošoviek - uvedený zákrok by som zaradila medzi zážitkové udalosti - pozeranie "do blba" je ako pozeranie sa na polárnu...
Kopin Laco

Kopin Laco

Dobrý deň pán doktor Ďurkovič, chcem sa Vám a pani doktorke Hlavačovej, ktorá ma operovala, vlastne celému tímu poďakovať, je to super super super , ste machri, začínam nový...
Dominika Jakubíková

Dominika Jakubíková

Ďakujem veľmi pekne celému personálu a hlavne pánovi doktorovi Ivovi Ďurkovičovi, že dali môjmu zraku 27.11.2018 nový pohľad na svet.Ďakujem Vám z celého srdca. Keďže môj zrak bol od...
Eva Puskailerova

Eva Puskailerova

Vážený pán doktor Ďurkovič, chcem sa Vám poďakovať za Vašu perfektne odvedenú prácu pri operácii mojich očí. Zrak je pre mňa najdôležitejší zo zmyslov a Vy...
Tatiana Dudasova

Tatiana Dudasova

Chcem veľmi pekne poďakovať pani doktorke MUDr. Hlaváčovej a celému tímu operačnej sály za milý a pozitívny prístup s akým som sa ešte nestretla. S operáciou som veľmi...
Milan Šišák

Milan Šišák

Dobrý deň, operáciu som podstúpil v roku 2014 v Banskej Bystrici. Rád by som poďakoval MUDr. Červeňovej, ktorá pristupuje k práci citlivo a zodpovedne, mám veľmi dobrú skúsenosť s...
Jaroslav Barochovský, 6-7.8.2018

Jaroslav Barochovský, 6-7.8.2018

Dňa 6. a 7.8.2018 som absolvoval operáciu očí metódou FEMTO Z-PRELEX s využitím nového femtolasera zo švajčiarskej firmy Ziemer - FEMTO LDV Z8. V mojom veku som nemal silné okuliare, ale...
Elena, 7.8.2018

Elena, 7.8.2018

Som jeden deň po operácii, vidím lepšie ako som videla s okuliarmi. Operácia prebehla bezbolestne. Po operácii mierne slzenie ale všetko sa dalo hravo zvládnuť. Veľmi príjemný...
Lenka Fudalyová, 4.8.2018

Lenka Fudalyová, 4.8.2018

Absolvovala som laserovú operáciu metódou Relex Smile. V skratke - maximálna spokojnosť, ústretoví a veľmi milý personál, operácia prebehla rýchlo a hlavne bez bolesti. Po...
Adriana Poláková Šinka, spisovateľka

Adriana Poláková Šinka, spisovateľka

Dlho som sa odhodlávala na operáciu, pri ktorej by mi boli bezbolestne odstranené dioptrie do diaľky. A čo je ešte dôležité, chcela som, aby bola bolesť aj po operácií čo najmenšia....
 Henryk Feliks

Henryk Feliks

Dobrý deň, mám operované obidve oči s výborným výsledkom. Okuliare potrebujem len na čítanie na obidve oči, videnie na diaľku excelentné. Ďakujem pani doktorke Hlaváčovej a celému personálu za operáciu a pooperačné kontroly....
Monika Kandráčová

Monika Kandráčová

Niekedy trvá 10 rokov, kým príde ten jeden rok, ktorý ti zmení život. Som nesmierne vďačná. Už tretí týždeň si užívam život bez okuliarov a vnímam naplno svet okolo vďaka...
Jaroslav Šoltys, 9.5.2018

Jaroslav Šoltys, 9.5.2018

Som týždeň po operácii obidvoch oči, ktoré mi operoval pán MUDr. Ivo Ďurkovič, ktorému patrí moja "veľká vďaka" za vysoko profesionálny prístup. Má veľmi...
Marianna Hudecová, 30.4.2018

Marianna Hudecová, 30.4.2018

Dobrý deň, v apríli 2018 som podstúpila operáciu očí metódou Z-Lasik, týmto by som chcela poďakovať skvelej, milej, ľudskej pani Dr. Márii Červeňovej a samozrejme aj sestričkám....
PaedDr. Matej Spisiak

PaedDr. Matej Spisiak

Chcel by som sa Vám a aj spolupracovníkom iClinic Bratislava veľmi pekne poďakovať za naozaj profesionálny a najmä ľudský prístup pri riešení môjho problému so...
Diana Mackovychova, 3.4.2018

Diana Mackovychova, 3.4.2018

Včera som bola na operácii bola som veľmi spokojná odporúčam iclinic Bratislava luxus
Helena Dziakova

Helena Dziakova

Dobry,chcem sa podelit s mojim dojmom po operacii Z-lasik.V prvom rade priatelskym a vludnym dievcatam co maju na starosti predoperacne veci-ako velmi mily pristup ku vsetkemu,potom Mudr.Durkovicovi za op,a ten pocit ked sa mi uz kazdu chvilu...
Bea Pistekova

Bea Pistekova

Ďakujem za úžastný prístup celého personálu počas predoperačného vyšetrenia, samotnej operácie metódou Z-Lasik, ako aj za kontrolné vyšetrenia. Špičkový...
Ing. Dušan Pisár

Ing. Dušan Pisár

Z-Lasik v BB 17.1.2018. Hned po operacii som videl ostro. Priatelske dievcata v ordinacii, velmi mila pani doktorka MUDr. Mária Červeňová: " ... sam vidite, ze vidite." Uvolnena atmosfera, profesionalny pristup. Uz cestou...
Ing. Dušan Pisár, 17.1.2018

Ing. Dušan Pisár, 17.1.2018

Z-Lasik v BB 17.1.2018. Hned po operacii som videl ostro. Priatelske dievcata v ordinacii, velmi mila pani doktorka MUDr. Mária Červeňová: " ... sam vidite, ze vidite." Uvolnena atmosfera, profesionalny pristup. Uz cestou...
Eva Kosorinová

Eva Kosorinová

Chcem sa poďakovať MUDr. Ďurkovičovi a jeho odbornému tímu za profesionálny prístup k pacientovi a kvalitnú operáciu mojich očí. Operácia mi veľmi zmenila život. Používala som...
Igor Jankovic

Igor Jankovic

Dnes 22.09,2017 12:00 som absolvoval operaciu oci a mozem uz teraz vecer povedat ze vidim velmi dobre a pisem bez okuliarov, bez ktorych to do teraz neslo. :). Po operacii drobne skrabanie v ociach asi 3 hod. po zakroku a to je asi vsetko. Dakujem...
Sára Mária Seidlová

Sára Mária Seidlová

Operáciu Relex Smile som podstúpila 22.8.2017, operoval ma MUDr. Ďurkovič, u ktorého som bola dnes, 23.8.2017, na pooperačnej kontrole. Moja krátkozrakosť bola vysokého stupňa (cca -10 dioptrií)...
Herr Markus Stock, OP am 11.07.2017:

Herr Markus Stock, OP am 11.07.2017:

Hallo! Vielen herzlichen Dank für die Nachfrage. Ich habe vieles erwartet, aber nicht das! Ich bin absolut begeistert wie schnell ich wieder scharf und gut sehen konnte, ich kann es immer noch nicht glauben wenn ich aufwache dass es kein...
Steffen Ubl, 14.4.2017

Steffen Ubl, 14.4.2017

Meine OP ist nun 4 Tage her und ich möchte meine Erfahrung teilen: Egal wem ich von meinem Plan erzählt habe, mir in Bratislava die Augen Lasern zu lassen, es kamen immer diese Fragen auf: Warum in Bratislava und nicht in Deutschland oder...
Renate Trisko

Renate Trisko

Ich habe mich vor genau einem halben Jahr für eine Relaxe Smile OP entschieden. Ich hatte -4 Dioptrien. Das Ergebnis ist faszinierend. Ich konnte schon am nächsten Tag mit dem Auto heimfahren. Schade das ich mich nicht schon viel...
Frau Bettina Brückelmayer, OP am 23.06.2017

Frau Bettina Brückelmayer, OP am 23.06.2017

Sehr geehrter Herr Hössl! Danke, die OP ist gut verlaufen. Mit Hilfe der beruhigenden Worte der wirklich liebevollen Ärztin hab ich auch die Schmerzen, die an einem der Augen auftraten, gut überstanden. Die Schmerzen nach der...
Thomas Graner

Thomas Graner

Alles TOP!!!! Mehr kann man eigentlich nicht dazu sagen!;-)Ein großes DANKESCHÖN noch einmal an das gesamte Team. Wer sein Nasenfahrrad loswerden will sollte definitiv zu Iclinic gehen.
Katharina Feuer

Katharina Feuer

Vor 2 Monaten hab ich mir die Augen (-7 Dioptrien) in der iClinic lasern lassen, und ich bin sehr zufrieden. Ich würde es sofort wieder machen! Der erste Urlaub ohne Brille/Linsen! Abends unterwegs sein. Beim Sport. Das wird der erste Winter...
Monika Strákošová, 21.4.2017

Monika Strákošová, 21.4.2017

Včera som podstúpila na klinike v Bratislave operáciu metódou Relex Smile. Vstupné vyšetrenia, ktoré som absolvovala o 9:30 prebehli bez problémov. Sestričky aj lekári boli naozaj veľmi...
Nikoleta Nikča Ivančiková, 28.4.2017

Nikoleta Nikča Ivančiková, 28.4.2017

Pred vcerom som podstupila operaciu na klinike v Bratislave.Metodou Z-lasik.O 10 30som mala predoperacnu konzultaciu,pri ktorej my spravili vsetky mozne vysetrena a sestricky a doktorka boli velmi mile.Potom po vysetreniach som podpisala zmluvu a...
Vera Tischler

Vera Tischler

Also ich bin so happy, alles so gut funktioniert nettes Personal und super netter deutsprachiger Chefarzt der bei mir die Op durchgeführt hat. Kann ich nur jeden weiterempfehlen!!!! Man sieht ohne Sehhilfe mehr als 100%....unglaublich und...
Juraj Jurík

Juraj Jurík

Příjemné prostředí, profesionální tým...velká spokojenost svýsledkem!!
Marianna Bublava

Marianna Bublava

Pred mesiacom som absolvovala Z-lasik a som velmi spokojna. Netreba sa nechat odradit negativnymi recenziami - pravdepodobne od konkurencie - ziadne halo efekty, nevydarena operacia a podobne katastroficke scenare sa nekonali. Naopak, stretla som sa...
Alenka Valková, 14.6.2017

Alenka Valková, 14.6.2017

V stredu som podstúpila operaciu na klinike v BB .Zakrok trval aj s vysetrenim 40 minut,bol bezbolestny.Vynikajuci prístup pani doktoriek aj sestriciek.
Mia Stepanovska, 16.6.2017

Mia Stepanovska, 16.6.2017

V piatok 16.6.2017 som podstupila operaciu metodou Z-Lasik, ktora mi zmenila zivot o 180°. Nosila som okuliare od skolkarskych cias, cize zivot bez okuliarov som si ani len nevedela predstavit. Vidiet az za roh je neskutocne dobry pocit, kazdemu...
Lisa G., OP am 26.05.2017

Lisa G., OP am 26.05.2017

Lieber Dieter, vielen lieben Dank der Nachfrage, uns geht es allen total super - es gibt überhaupt keine Probleme und die Sicht wird immer klarer. =)) Es ist einfach unbeschreiblich schön, wenn man in der Früh aufsteht und alles...
Daniela Pavlíková, 19.01.2017

Daniela Pavlíková, 19.01.2017

Dobrý deň, dňa 19.01.2017 som absolvovala na iClinic v Bratislave laserovú operáciu metódou Z-Lasik. Vďaka perfektne vykonanej operácií, pri ktorej bolo riešené odstránenie...
Christoph Prior, OP am 20.05.2017

Christoph Prior, OP am 20.05.2017

Hallo Herr Hössl! Einen wunderschönen guten Morgen aus Bratislava! Ja, die ersten Wehwehchen waren nach Ca. 3 Stunden abgeklungen. Am Abend konnte ich bereits ohne Probleme in die Altstadt zu einem schönen Abendessen. Das...
Jaroslava Starsia

Jaroslava Starsia

Oči a dobrý zrak je skutočným darom ktorý si začneme vážiť až keď ho strácame. Pred pár dňami som absolvovala operáciu Z-Lasik a chcem sa z celého srdca poďakovat MUDr. Márii...
Herr Thomas Graner, OP am 05. 05. 2017

Herr Thomas Graner, OP am 05. 05. 2017

Hallo Herr Hössl. Vielen lieben Dank für die Nachfrage mir geht es HERRLICH! ;-) OP ist sehr gut verlaufen und den einzigen "Schmerz" den ich hatte war ca. 4 Stunden danach. Von einer Minute auf die andere...
Beáta Dobsová, 23.4.2017

Beáta Dobsová, 23.4.2017

Dobrý deň, rada by som sa poďakovala za skvelú diagnostiku a následne unikátne prevedenú operáciu veľkému človeku, pánu Prof. MUDr. Strmeňovi, CSC. Veľká vďaka patrí...
Eva Juhásová, 3.4.2017

Eva Juhásová, 3.4.2017

Ja som bola na operácii aj s kolegami 24.3. A boli sme veľmi spokojní... Operácia bola úplne v pohode, proti zubárovi to bolo naozaj nič.. Konečne si užívam skvelý zrak čo som pri okuliaroch...
Aduškaa Gapčová, 25.3.2017

Aduškaa Gapčová, 25.3.2017

Včera som podstúpila operáciu Z-lasik a som veľmi spokojná ,pán doktor bol veľmi milý o všetkom má aj počas operácie informoval , no skvelí ,sestričky na ambulancii veľmi...
Zuzi Preťová, 24.2.2017

Zuzi Preťová, 24.2.2017

presne na Valentína, som podstúpila vyšetrenie aj operáciu metódou Relex Smile. Pôvodne som chcela ísť na operáciu Z-Lasik, avšak po posúdení môjho stavu mi bola...
Nadja Nutz, 14.4.2017

Nadja Nutz, 14.4.2017

Super Menschen, super Beratung, erstklassige Behandlung. Ein großes danke für alles.
Lucia Vatrt, 5.4.2017

Lucia Vatrt, 5.4.2017

Včera 04.04.2017 som na klinike absolvovala operáciu Relex Smile. Ten pocit, keď sa na druhý deň po operácií doma prebudíte a vidíte úplne všetko, je na nezaplatenie. Celá...
Lucia Bobáková, 15.4.2017

Lucia Bobáková, 15.4.2017

super vec, najlepsie rozhodnutie ake som mohla urobit,,, zivot bez okuliarov je tak volnejsi
Dominika Gašpárková, 19.4.2017

Dominika Gašpárková, 19.4.2017

Včera som absolvovala operáciu Relex Smile. Dnes už vidím oveľa lepšie bez bolesti :) určite odporúčam túto kliniku !
Monika Zilínková, 31.3. 2017

Monika Zilínková, 31.3. 2017

Absolvovala som operáciu očí na klinike iClinic v Bratislave.Bola som operovana 31.3 2017 metódou Z-Lasik,chcem sa podakovať pani doktorke Hlaváčovej a celemu tímu za skutočne profesionálny a...
Herr Peter M., OP am 31. 03. 2017:

Herr Peter M., OP am 31. 03. 2017:

Hallo Herr Hossl! Das war einfach nur perfekt. Vom ersten Kontakt mit Ihnen bis zu meiner Heimreise alles perfekt. Ich hatte nach der OP absolut keine Schmerzen oder sonstige Wehwehchen. Die Ärzte und Schwestern sind alle extrem...
Martina Háberová

Martina Háberová

Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani doktorke Červeňovej a jej tímu. Bola som operovaná 29.3.2017 metódou Z-Lasik a keďže som mala veľký strach, určite som nebola jednoduchý...
JUDr. Tomáš Kirňak

JUDr. Tomáš Kirňak

Profesionálny prístup, odborne zdatný personál, fantastické vybavenie ordinacií a ceresničkou samotná operácia a pooperačná starostlivosť. Zvlášť prístup...
Frau Tamara Z., OP am 21. 02. 2017

Frau Tamara Z., OP am 21. 02. 2017

Guten Abend Herr Hössl, das haben Sie gut ausgedrückt, ja ich genieße die neue Sicht der Dinge, es ist wunderbar! ;-) Die Wehwehchen der ersten beiden Tage sind abgeklungen, nun plagen mich nur noch trockene Augen, aber...
Herr Christian, OP am 07.03.2017

Herr Christian, OP am 07.03.2017

Hallo Herr Hössl, zunächst nochmals vielen Dank für Ihre kompetente Beratung und Vorbereitung ! Ich bin 54 Jahre alt, seit jeher stark kurzsichtig und jetzt kommt auch noch die Altersweitsichtigkeit dazu .... Nach den...
Ulrich Lanz

Ulrich Lanz

Ich habe meine Augen vor 6 Wochen mit Relex Smile Lasern lassen und hatte gestern die Nachuntersuchung vor Ort. Das Ergebnis: Die optische Korrektur ist ausgezeichnet gelungen. Ich bin sehr zufrieden und eine Arbeitskollegin hat für...
Sandra D. – OP am 24.02.2017

Sandra D. – OP am 24.02.2017

Lieber Herr Hössl, die „Anfangs-Weh-Wechen“ habe ich gut überstanden und sind auch soweit abgeklungen. Es ist wie ein Wunder die Sicht ist manchmal schon sehr klar und deutlich, wird dann aber noch oft mit einem Schleier...
Herr Richard W. – OP am 27.01.2017:

Herr Richard W. – OP am 27.01.2017:

Hallo Herr Hössl! Danke für die Nachfrage! Alle Mitarbeiter und Ärzte sind echt total nett, besonders Frau Dr. Petra Hlaváčová, die bei mir die Relax Smile OP durchgeführt hat. Ich möchte...
Frau Silke – OP am 31.01.2017:

Frau Silke – OP am 31.01.2017:

Hallo Hr. Hössl, jetzt habe ich es auch hinter mir J Ich habe mich dann doch für die Relex Smile entschieden. Alles war SPITZE…vom Empfang bis zur OP… Alle Mitarbeiter sind echt total nett und man...
Andrea Moravčíková

Andrea Moravčíková

Dobrý deň dňa 30.12.2016 som absolvovala laserovú operáciu očí metódou Relex Smile na klinike iClinic Bratislava a môžem len odporučiť. Ešte raz sa chcem veľmi pekne poďakovať MUDr....
Simon – OP am 10. 01. 2017:

Simon – OP am 10. 01. 2017:

Hallo Dieter! Ich bin echt begeistert. Hach meiner relax smile OP (vor 5 Tagen) waren die ersten beiden Stunden zwar etwas unangenehm aber keineswegs schmerzhaft. Bereits am Abend war meine Sicht top und die Bestätigung folgte am...
Jürgen, 4.1.2017

Jürgen, 4.1.2017

Sehr geehrter Herr Hössl, nach meiner heutigen Nachuntersuchung wollte ich Ihnen und Ihrem gesamten Team recht herzlich danken und mich für die problemlose Abwicklung bedanken!!! Bin schon jetzt sehr...
Andreas Hofbauer – 27.12.2016:

Andreas Hofbauer – 27.12.2016:

Hallo Herr Hössl! Vielen Dank für die Nachfrage, mir geht es super. Ich hatte eigentlich seit dem Eingriff nie wirklich Schmerzen und auch der Eingriff selbst war nicht schmerzhaft für mich. Und auch die schnelle Verbesserung...
Majo Tribula Slyško, 20.9.2016:

Majo Tribula Slyško, 20.9.2016:

20.9.2016 som podstúpil zákrok Z-Lasik. S odstupom času môžem povedať, že sa zákrok podaril na 100%. Už ihneď po zákroku som videl, tak ako pred tým nie. No a hodinu, čo hodinu sa to len...
Mirka A Rasťo

Mirka A Rasťo

Ďakujem za priateľku pondelok operácia a dnes už krásne bez okuliarov. Odporúčame.
Eva Šušková

Eva Šušková

Moja úprimná a vrúcna vďaka! Vysoko nadštandardná a profesionálna lekárska starostlivosť pred zákrokom, aj počas operácie. Najviac však oceňujem ľudský a osobný...
Katarína Cecila Kucbelová, 29.7.2016:

Katarína Cecila Kucbelová, 29.7.2016:

Mozem len odporucat:) piatok 29.7.2016 som bola na operacii relex smile, rychlovka, ziadna bolest a po par hodinach som videla az za roh:) Moje obavy z bolesti a toho ako prezijem operaciu, boli po 10minutach prec, odchadzala som s pocitom, ze keby...
Katarína Fatulová, 29.7.2016

Katarína Fatulová, 29.7.2016

Odporúčam, bola som operovaná 29.7. Tento deň si zapamätám nakoľko som začala opäť krasne vidieť. Ďakujem celému tímu IClinik.
Viera Adamčíková

Viera Adamčíková

Chcela by som touto cestou poďakovať celému tímu iClinic za profesionalitu a vysoko nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. V piatok som absolvovala operáciu metódou RelexSmile. Zákrok bol...
Martina Trgiňová 13.6.2016

Martina Trgiňová 13.6.2016

Som bola zoperovana metodou relex smile. Musim povedat ze to bola doposial najlepsia investicia. Velmi dakujem doktorom ze mi umoznili sa pozerat na svet zdravymi ocami je to neopisatelny pocit!!!! A neda sa to ani len opisat. Som velmi spokojna,...
Luccya Zimanova, 22.8.2016:

Luccya Zimanova, 22.8.2016:

V Pondelok 22.8.2016 som podstupila operaciu astigmatismu metodou Z-Lasik ktoru mi robila Mudr.Senesiova ktorej velmi pekne dakujem za jej profesionalitu,pristup a nove oci.Operacia trosicku neprijemna,ale bezbolestna pocas vykonu aj po...
Michal Drobček Celláry

Michal Drobček Celláry

Mozem len odporučit super pristup aj samotna opeeacia prebehla velmi dobre a vysledok perfektny vsetko vidim fulhd
Ema Bobeková, 16.9.2016:

Ema Bobeková, 16.9.2016:

V piatok 16.9 som podstúpila zákrok metódou RelexSmile. Moje počiatočné obavy boli úplne zbytočné, zákrok prebehol bezbolestne a zrak sa každou hodinou len zlepšoval. Týmto chcem...
Monika Zavodna

Monika Zavodna

Neuveritelne sa stalo skutocnostou a ja opat vidim bez okuliarov ci sosoviek. Bolo to rychle a hlavne bezbolestne. Metodu Relax 3D Smile urcite odporucam vsetkym. Dakujem z celeho srdca celemu teamu iClinic! Ste TOP!!!
Viktória Rybárová, 13.9.2016:

Viktória Rybárová, 13.9.2016:

V utorok 13.9.2016 som podstúpila operáciu oboch očí metódou Relex Smile :) zákrok bol rýchly a úplne bezbolestný maximálna spokojnosť ... ďakujem celému tímu iClinic...
Natál Martinková

Natál Martinková

Pred týždňom som podstúpila laserovú operáciu očí metódou No touch, čoho som sa najskôr obávala ale nakoniec som zistila,že nie je absolútne čoho. Operácia je úplne...
Diana Hemnigway, 7.10.2016:

Diana Hemnigway, 7.10.2016:

Dnes u nás absolvovala operáciu očí pani Diana Hemnigway z exotického ostrova Insel of Man v Írskom mori. Dobré meno našej kliniky sa šíri už aj na tomto ostrove.
Adam Kalcok

Adam Kalcok

Dobry den pan MUDr. Durkovic, V prvom rade som Vam chcel podakovat za vydarenu operaciu oka a kedze som niekde nasiel Vasu fotku v drese Bystrice (vyzera ze ste ozajstny sportovy fanusik), tak som Vas chcel pozvat aj na nas trening. Jedna sa o...
Frau Stephanie

Frau Stephanie

Hallo Herr Hössl! Ein riesen Dankeschön für die super Organisation und die tolle Betreuung! Schöne Grüße aus Tirol Stephanie
Peter Lizúch, 25.7.2016

Peter Lizúch, 25.7.2016

Dobrý deň pán doktor, chcem Vám veľmi pekne poďakovať za vydarenú operáciu relex smile dňa 25.7. (pondelok), ktorú ste mi robili s výsledkom "výborná (1)...
Herr Philipp H.

Herr Philipp H.

Sehr geehrter Hössl! Wir wollten uns bei Ihnen und Ihrem Team für die professionelle und reibungslose Behandlung bedanken. Wir sind bereits 2 Tage nach der Behandlung wieder voll einsatzfähig und vollauf begeistert von...
Maximilian Trost, OP am 27.06. 2016:

Maximilian Trost, OP am 27.06. 2016:

Hallo Herr Hössl Mir geht es sehr gut. Seit heute früh sehe ich wieder sehr gut. Super Ärzte, tolles Team und sehr freundlich. Möchte mich bedanken das alles so super funktioniert hat. Ich habe noch einige...
p. Matúš L.

p. Matúš L.

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem a musím povedať, že ste doteraz najpríjemnejšia ambulancia v ktorej som kedy bol vyšetrený. Snažím sa Vás odporúčať kde sa...
p. Peter Krchnák

p. Peter Krchnák

Dobrý deň! Týmto Vám chcem vyjadriť spokojnosť a poďakovanie. Vašu kliniku som našiel náhodou na internete a dnes som tomu veľmi rád. Cítil som sa u Vás skvele a ďakujem...
Frau Karin J., OP am 16.05.2016:

Frau Karin J., OP am 16.05.2016:

Hallo Herr Hössl, danke für Ihre Nachricht und die wirklich tolle Betreuung in der Klinik. Mir geht's gut, ich habe bei der Nachuntersuchung bereits besser gesehen als zuvor mit der Brille. Es ist alles bestens verlaufen. Ich...
p. Machaj

p. Machaj

Pan doktor chcem sa Vam velmi pekne podakovat. Od dnes rana vidim svet vo full HD.... neopisatelny rozdiel. Este raz velka vdaka celemu kolektivu. Machaj
Herr Dominik Starl – OP am 29. 04. 2016:

Herr Dominik Starl – OP am 29. 04. 2016:

Sehr geehrter Hössl, ich bin wirklich begeistert gewesen, vom Service, sowie auch von der OP. Bin schon wieder in der Arbeit und kann schon halbwegs meine e-mails lesen und schreiben. Überhaupt keine Schmerzen gehabt...
Herr Ing. Andreas Keiml, OP am 18. 04. 2016:

Herr Ing. Andreas Keiml, OP am 18. 04. 2016:

Hallo Herr Hössl! Danke der Nachfrage. Sehr nett von ihnen! Ja, bei mir ist soweit alles in Ordnung. Ich genieße die verbesserte Lebensqualität ohne Brille J Auch die heutige Kontrolluntersuchung beim...
Frau Julia Schmelzer, OP am 01. 04. 2016:

Frau Julia Schmelzer, OP am 01. 04. 2016:

Guten Tag Herr Hössl! Vielen Dank der Nachfrage, mir geht es super! Jeden Tag wird's besser mit dem Sehen, ab und zu ist es leicht verschwommen, was dann aber schnell weggeht und ich zu 100% zufrieden bin. Gestern habe ich zum...
Frau Sibylle Haimburger, Frau Karoline + Herr Daniel Weratschnig, OP am 11. 03. 2016:

Frau Sibylle Haimburger, Frau Karoline + Herr Daniel Weratschnig, OP am 11. 03. 2016:

Hallo Dieter, spät, aber doch. Der Flug war trotz der Größe des Fliegers total angenehm, nicht viel gewackelt, spitzen Pilot, vom Abflug bis zur Klinik was alles so toll organisiert, sind uns fast wie die Kärntner...
Herr Simon Posch + Herr Scott Jamieson, OP am 04. 03. 2016:

Herr Simon Posch + Herr Scott Jamieson, OP am 04. 03. 2016:

Hallo Herr Hössl, danke für die Nachfrage. Es hat am Freitag soweit alles gut geklappt - ist zwar annähernd "schmerzfrei" aber durchaus unanagenehm (speziell der Druck auf den Augapfel vor dem Lasern...)...
Herr Johannes Widner, OP am 01. 02. 2016:

Herr Johannes Widner, OP am 01. 02. 2016:

Sehr geehrter Herr Hössl, Ich hatte gestern meine OP und möchte mich recht herzlich bei allen bedanken! Ich sehe jetzt bereits sehr gut und die Ärztin meinte es wird noch besser, da meine Augen noch heilen...
Marek Kravárik

Marek Kravárik

Dobrý deň prajem, chcem poďakovať celému tímu a hlavne Prof. Strmeňovi za skvelú pracu. Vidím užasne . Ďakujem Marek Kravárik
Peter Kuruc

Peter Kuruc

Dobrý deň p. doktor, chcem sa Vám ešte raz veľmi poďakovať za neskutočnú ústretovosť. Hlavne vďaka Vám som sa na operáciu odhodlal a hlavne vďaka Vám som si ju aj mohol...
Herr Peter Wasner, OP am 07. 12. 2015:

Herr Peter Wasner, OP am 07. 12. 2015:

Hallo Dieter, ich war heute beim Augenarzt zur Nachkontrolle und möchte dir folgendes Urteil weitergeben: „.. die Sehleistung bei Ihnen ist einwandfrei. Der Heilungsverlauf verläuft genauso, wie man sich das vorstellt. Und...
 Lucia Hanni Filipova

Lucia Hanni Filipova

Profesionálny prístup, dôkladné vyšetrenie, rýchly a bezbolestný zákrok a výsledky nad očakávanie. Určite by som sa rozhodla znova pre iClinic. I would certainly recommend them...
Katarína Smandrová

Katarína Smandrová

Profesionálny prístup, profesionálny personál, excelentný výsledok smile – emotikon Je to neuveriteľný pocit ráno vstať a bez toho, aby človek si musel dať šošovky do...
RNDr.Ing.Rastislav Spevák, CSc.

RNDr.Ing.Rastislav Spevák, CSc.

Som z rodiny, kde bolo asi 5-6 lekárov, na medicíne som odkojený. Ja som farmaceut, no skoro celý život som robil v nemocnici konzultanta pre farmakoterapiu...väčšinou mimo ČSSR + učil farmakológiu....
Frau Marion W., OP am 05.10.2015:

Frau Marion W., OP am 05.10.2015:

Hallo Herr Hössl! Wir sind gestern nachmittags zu Hause angekommen, und ich muss sagen, dass alles bestens geklappt hat. Es war alles super von Ihnen organisiert, sei es der Termin oder das Hotel....es war wirklich alles bestens geplant,...
Palino Fülöp

Palino Fülöp

Pred dňom som podstúpil operáciu očí. Pár minút po operácii som videl rozdiel a je to úžasný pocit. Priateľský personál je jedno veľké plus.
Veronika Hrešková

Veronika Hrešková

Ten pocit po operácii, keď som si mohla prečítať ŠPZ auta predo mnou alebo som konečne videla vtáky na oblohe či hviezdy - nedá sa to popísať :-) Určite treba do toho ísť.Bola som na...
Dušan Martinus

Dušan Martinus

Dnes kontrola v BA po cca. 4 mesiacoch a vraj mam zrak ako orol dakujem! Snad sa uz neuvidime... klop klop na drevo.
Viera Vrbková

Viera Vrbková

Dobrý večer, rada by som sa poďakovala celému týmu lekárov a sestričiek v Bratislavskom iClinic, ktorý mi asi pred dvomi rokmi pomohli uvidieť svet znovu bez okuliarov. Táto operácia mi veľmi...
Valika Kadášová

Valika Kadášová

20. marca som bola u vas v BA na non touch laser a vysledok je super , mala som dioptrie -3 ateraz som na nule je to super pocit a konecne nemusim riesit sosovky a vecer okuliare a rano hned vidim a maly mi nezhadzje okuliare :-)))dakujem krasne,...
Veronika Dolnikova

Veronika Dolnikova

Neskutočný pocit vidieť bez okuliarov/šošoviek, aj napriek komplikovaným dioptriam (astigmatizmus, ďalekozrakosť) team iClinic odviedol vynikajúci zákrok (Z-Lasik), je úžasné pozerať na...
Daniela Ondríková

Daniela Ondríková

Pre človeka, ktorý sa skoro celý život pozerá iba cez okuliare je až neuveriteľné keď po operácii "hneď" vidí... teda v mojom prípade to tak bolo... hlavne je to bezbolestné,...
Katarína Pašková Gallasová

Katarína Pašková Gallasová

Ja si to užívam už 3 roky. Najlepšie investované peniaze :-)
Ing. Peter Ondrušek

Ing. Peter Ondrušek

Určite odporúčam kliniku iClinic, pracujú tam samí špičkoví odborníci, ktorí vedia robiť zázraky. Mal som to možnosť vyskúšať na vlastnej koži.
Ľubomíra Vrobelová

Ľubomíra Vrobelová

Operaciu som absolvovala v iClinic minuly tyzden, hoci povodne som bola objednana uplne inam. Priebeh bol rychly, profesionalny a nebolestivy. S vysledkom som veeelmi spokojna a po 18 rokoch s okuliarmi do dialky mozem vsetkym tento krok len...
Anet

Anet

Celá operace proběhla asi během 5 minut, bylo to úplně bezbolestné a prakticky okamžitě, co jsem se zvedla z lehátka, jsem VIDĚLA – tak, jako jsem nikdy neviděla, ostřeji, jasněji, bylo to takové...
Martin Henček

Martin Henček

Už je to skoro rok, čo som podstúpil operáciu očí v Banskej Bystrici pre korekciu krátkozrakosti. Konečne si možem naplno vychutnať všetky športy a to bez okuliarov alebo šošoviek....
Andrea Tobišková

Andrea Tobišková

Na operaci jsem byla před pár dny. Nevěřila jsem, že to bude tak rychlé - po operaci sice oči bolely, a byly oteklé, takže nic moc, ale už pár hodin po zákroku jsem začala číst to, co bych nikdy bez...

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri