FEMTO Lasik 6D

FEMTOSEKUNDOVÝ A EXCIMEROVÝ LASER

FEMTO Lasik 6D je jemná, rýchla a presná,
femtolasiková laserová operácia

Pri tejto operačnej metóde sa pri úprave rohovky používajú 2 druhy laserov – femtosekundový a najmodernejší excimerový s rokom výroby 2022. Využíva sa na korekciu:
 • krátkozrakosti,
 • ďalekozrakosti,
 • astigmatizmu.
  femtolasiková laserová operácia

  Výhody metódy FEMTO Lasik 6D

  • realizuje sa v lokálnom znecitlivení
  • keďže má nižšiu energiu, laser viac šetrí rohovku a dokáže predísť zápalom očí po operácii
  • dĺžka zákroku trvá približne 30 minút
  • doba rekonvalescencie je krátka
  • znižuje riziko nežiadúcich vedľajších účinkov, ako je  horšie videnie v noci či  suché oči
  • videnie je stabilizované do týždňa od absolvovania zákroku

  Z-Lasik Premium
  Z-Lasik Premium
  Z-Lasik Premium
  Z-Lasik Premium

  Operácia metódou FEMTO LASIK 6D je vhodná pre:

  Táto operačná metóda je je vhodná pre všetkých pacientov, ktorí trpia ďalekozrakosťou, krátkozrakosťou, aj astigmatizmom. Musia spĺňať tieto podmienky:

  • vek minimálne 18 rokov
  • za posledný rok nesmú mať žiadnu vážnu infekciu alebo úraz oka
  • nesmú maž žiadne autoimunitné ochorenie ako je, napr. Lupus, Sjögrenov syndróm a podobne
  • nesmú mať (ani v minulosti) herpetické ochorenie rohovky
  • nesmú mať ťažký syndróm suchého oka
  • žiadne jazvy na rohovke
  • anatomické pomery okolia oka a očnice musia byť normálne
  • vek do 40 rokov, pri vyššom veku je vhodný len vtedy, ak ide o dioptrickú chybu - zhoršujúce sa videnie do diaľky
  • všetci pacienti musia byť poučení o rizikách a mať realistické očakávania výsledku, aký je možné v danom prípade docieliť
  • zákrok sa neodporúča tehotným a dojčiacim ženám. O vhodnosti  pacienta na operáciu rozhoduje vždy lekár po komplexnom očnom vyšetrení.
  • 1 Oko sa znecitliví
  • 2 Vytvorí a odklopí sa lamela rohovky
  • 3 Skoriguje sa dioptrická chyba
  • 4 Priklopí sa lamela rohovky
  • 5 Nasadí sa ochranná kontaktná šošovka
  ranaelementlaserskalpellaserzlasiksosovkadropeyeareapinzetapocket

  Prvý krok

  Pred tým, ako sa začne zákrok, oko sa znecitliví anestetickými očnými kvapkami.

  Prejsť na krok 2
  Alcon EX 500, 1050HZ
  Alcon EX 500, 1050HZAlcon

  Alcon EX 500, 1050HZ

  Femtosekunfový laser od švajčiarského výrobcu Ziemer Group predstavuje novú generáciu femtosekundového laseru. Dokážeme nim korigovať krátkozrakosť, astigmatizmus a ďalekozrakosť.

  FEMTO LDV Crystal line je 10- až 100-krát rýchlejší a jemnejší ako ostatné existujúce systémy, zabezpečuje tiež veľmi rýchlu rekonvalescenciu a komfortné pooperačné obdobie.




  Unikátny Femtosekundový laser<br>Visumax 500 ZEISS
  Relex SMILEZEISS

  Unikátny Femtosekundový laser
  Visumax 500 ZEISS

  Na odstránenie požadovanej očnej chyby používame najmodernejší femtosekundový laser VISUMAX 500 od nemeckej spoločnosti Carl Zeiss. Je výnimočný rýchlosťou zákroku. Pri jeho použití nie je prítomný zápach po spálení rohovky a nedochádza ani k rušivým zvukom počas operácie.

  Obmedzenia a riziká

  Vďaka operačnej metóde FEMTO Lasik 6D sa znižuje pravdepodobnosť vzniku nežiadúcich účinkov, avšak aj napriek tomu sa môže prechodne vyskytnúť zníženie tvorby sĺz. Toto sa rieši aplikáciou umelých sĺz. Pár dní po absolvovaní zákroku je potrebné vyhýbať sa kontaktným športom, plávaniu, návšteve sauny, solária či wellness centrám.

  V individuálnych prípadoch sa môže vyskytnúť nedostatočná, alebo naopak prílišná korekcia očnej chyby. Tieto malé odchýlky je však možné (v rámci našej doživotnej záruky) dokorigovať už pár týždňov po absolvovaní prvého zákroku.
   

  Kompletný priebeh operácie

   

   

  euro
  Cena FEMTO Lasik 6D500/ oko
  Objednajte sa ešte dnes Máte o operáciu záujem? Radi Vás vyšetríme a poskytneme konzultáciu.

  Naši spokojní klienti

  Dávid Skokan

  slovenský hokejový útočník

  Dávid Skokan
  Včera som sa rozhodol podstúpiť operáciu oči v iClinic Bratislava u pána doktora Iva Ďurkoviča. V prvom rade ,musím vyzdvihnúť prístup personálu a ľudskosť všetkých ľudí. V druhom rade prácu pána doktora Iva, operácia bola bezbolestná, takže kto sa boji NEMUSÍ. Ako profesionálny hokejista a bývali Slovenský reprezentant som dostal od spoluhráčov super referencie na iClinic a keďže ako športovec musím byť 100% zdravotne v poriadku rozhodol som sa pre operáciu. Pána doktora Iva Ďurkoviča poznám z hokeja je to veľký fanúšik a skvelý človek a preto mu veľmi pekne Ďakujem za všetko .Ďakujem aj spoluhráčovi Dávidovi Bucovi ,ktorý mi to odporučil .
  Ešte raz ĎAKUJEM.
  Viac informácií
  Dávid Skokan

  Dušan Cinkota

  slovenský divadelný a filmový herec

  Dušan Cinkota
  Do očnej kliniky iClinic zavítal aj známy slovenský divadelný, filmový a dabingový herec Dušan Cinkota (na foto vpravo), ktorý svoj hlas prepožičal aj Chandlerovi z nezabudnuteľného seriálu Priatelia. Dôvod jeho návštevy bol jednoduchý – Dušan sa rozhodol zbaviť dioptrických okuliarov. Bezbolestnú operáciu očí absolvoval u nášho pána doktora MUDr. Iva Ďurkoviča.
  Viac informácií
  Dušan Cinkota

  Ivan Dornič

  bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti hokejový tréner

  Ivan Dornič
  Legenda Slovana Bratislava a československého hokeja, Ivan Dornič navštívil kliniku iClinic, kde mu bolo spravené kompletné očné vyšetrenie. S pánom doktorom Ďurkovičom si natoľko rozumel, že sa spolu postavili na ľad a dopriali si ranný hokejový tréning.
  Viac informácií
  Ivan Dornič

  Michal Zátorský

  12-násobný majster Slovenska v boxe

  Michal Zátorský
  Aby Michal mohol ísť cieľavedome za svojim cieľom, rozhodol sa zbaviť krátkozrakosti. V iClinic preto u doktora MUDr. Ďurkoviča podstúpil bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou ReLEx SMILE 3D - bez pálenia rohovky excimerom a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka. Michal je človek, ktorý sa nevzdáva a vždy si ide za svojim cieľom bez ohľadu na to, čo si druhí o tom myslia. Jeho cieľom je byť najlepším. Takto sa v skratke opísal Michal Zátorský, niekoľkonásobný majster Slovenska v boxe, bývalý reprezentant, víťaz Svetového pohára v Litve, bronzový medailista Majstrovstiev Európy a taktiež účastník ???????? Európskych hier v Baku 2015.
  Viac informácií
  Michal Zátorský

  Paľo Drapák

  spevák a basgitarista skupiny Metalinda

  Paľo Drapák
  Paľo Drapák úspešne absolvoval u nás operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex.  Vďaka tomuto zákroku nebude viac potrebovať okuliare ani do blízka a ani do diaľky. Na záver nemohla chýbať ani spoločná fotka.
  Viac informácií
  Paľo Drapák

  Maxime Fortier

  útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

  Maxime Fortier
  útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
   
  Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
  Viac informácií
  Maxime Fortier
  zobraziť všetky referencie
   

  + PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

  Jana Andrušková, 5. 6. 2024

  Jana Andrušková, 5. 6. 2024

  Som 2 týždne po operácii a vidím lepšie ako som videla s okuliarmi. Najlepšia investícia a najlepšie rozhodnutie v živote. Odporúčam každému, koho okuliare obmedzujú a nevedia...
  Jana Zacharová, 13. 5. 2024

  Jana Zacharová, 13. 5. 2024

  Týmto by som sa chcela poďakovať MUDr. Ďurkovičovi za perfektne vykonanú operáciu, je to moc milý lekár azároveň aj celému kolektívu za ich úžasný prístup kpacientom....
  Marko Ševčík, 11. 3. 2024

  Marko Ševčík, 11. 3. 2024

  Z-Lasik Premium v Banskej Bystrici. Bezbolestná operácia, ktorá trvala 5 minút. Po operácii na druhý deň som videl hneď ostro. Ďakujem veľmi pekne MUDr. Ďurkovičovi za prístup a za...
  Ján Uhrík, 28. 2. 2024

  Ján Uhrík, 28. 2. 2024

  MUDr. Ďurkovič je frajer, včera ma operoval dve oči ako nič, trifokálne vnútroočné šošovky a dnes vidím ako rys ostrovid. Profi personál, všetko išlo ako po masle, veľká...
  Marián Amrich, 16. 2. 2024

  Marián Amrich, 16. 2. 2024

  16. 02. 2024 som absolvoval laserovú operáciu, s ktorej výsledkom som 100 % spokojný a nesmierne vďačný hlavne pani doktorke MUDr. Krnáčovej a sestričkám na recepcii za profesionálny a...
  Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

  Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

  Prial by som si, aby bolo viac takýchto skvelých doktorov na Slovensku, ako je pán doktor Ďurkovič. Prístup doktora a jeho tímu, ktorý ho sprevádza je vysoko profesionálny, empatický a...

  zobraziť všetky referencie

  Aké máte ťažkosti?

   

  1. Kvalifikovaní odborníci
  2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
  3. Maximálna bezpečnosť
  4. Operácie bez bolesti 
  5. Garancia najlepších cien

  6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
  7. Najmodernejšie technológie
  8. Najväčšia očná klinika v SR
  9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

   

  Partneri