Blog

aktuality z iClinic

iClinic opäť najdôveryhodnejšia značka za rok 2023

Očná klinika iClinic zvíťazila v prieskume dôveryhodných značiek v kategórii Očné kliniky


iClinic opäť najdôveryhodnejšia značka za rok 2023


IClinic si udržala titul najdôveryhodnejšej očnej kliniky na Slovensku a zvíťazila aj v ôsmom ročníku marketingového programu Dôveryhodné značky ktorý organizuje spoločnosť ATOZ Marketing Services. V kategórii Očné kliniky získala prvenstvo už tretíkrát.

Program Dôveryhodné značky je nezávislým a transparentným prieskumom, ktorý meria dôveru slovenských spotrebiteľov voči rôznym značkám. V tomto ročníku sa prieskumu zúčastnilo 2 000 respondentov/spotrebiteľov, ktorí hodnotili viac ako 700 značiek v 80 kategóriách. iClinic získala prvenstvo vďaka svojej odbornej úrovni, kvalitným službám a dôrazu na spokojnosť pacientov.

Klinika je vybavená najmodernejšími technológiami a využíva najnovšie poznatky z oblasti oftalmológie. Jej tím lekárov a sestier má dlhoročné skúsenosti a poskytuje pacientom individuálny prístup. „Opätovne sa nám podarilo získať dôveru slovenských pacientov, čo je pre nás veľkou cťou,“ uviedol MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH, zakladateľ a vedúci očný lekár očnej kliniky iClinic. „Je to potvrdenie toho, že sa snažíme poskytovať našim pacientom tie najlepšie služby a starostlivosť.“

 
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri