Relex Smile PRO

JE NAJŠETRNEJŠIA A NAJMODERNEJŠIA FORMA LASEROVEJ OPERÁCIE OČÍ

Ošetrenie RELEX SMILE Pro je ďalším vývojom ReLEx SMILE a
Z-LASIK, ktoré umožňuje obzvlášť bezpečnú a šetrnú korekciu refrakčných chýb, ako je krátkozrakosť a astigmatizmus.

RELEX SMILE JE REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA OD VÝROBCU CARL ZEISS NA ODSTRÁNENIE DIOPTRICKÝCH CHÝB OKA:

 • krátkozrakosť do -10 dioptrií
 • astigmatizmus do 5 cylindrov


Drobný rez namiesto flapu: procedúra ReLEx SMILE Pro je šetrnejšia k rohovke v porovnaní so Z-LASIKom.

Relex SMILE
2 mm
minimálne invazívne
LASIK
20 mm
flap

Relex SMILE<br>2 mm<br>minimálne invazívne

LASIK<br>20 mm<br>flap

Výhody inovatívnej technológie, ktoré využijete okamžite počas laserového ošetrenia očí

 • Krátky čas ošetrenia, stačí len niekoľko sekúnd na jedno oko
 • Vhodné aj pre pacientov so suchými očami
 • Rýchle hojenie
 • Pri krátkozrakosti do mínus 10 dioptrií
 • Pri astigmatizme
 • Vhodné pre pacientov s tenkou rohovkou, stabilita rohovky je zachovaná
 • Žiaden rohovkový flap
 • Ochrana rohovkových nervov a prevencia proti suchosti očí

Pre koho je operácia metódou
Relex SMILE PRO vhodná

Táto metóda je vhodná pre pacientov s krátkozrakosťou do -10 dioptrií, taktiež pre pacientov s vysokým astigmatizmom. Je taktiež vhodná pre pacientov s tenkou rohovkou a aj pre pacientov so suchými očami alebo neznášanlivosťou kontaktných šošoviek.


Priebeh a princíp operácie

Tento špičkový laser vykonáva väčšinu práce sám, v priebehu niekoľkých sekúnd vytvorí v rohovke oka miniatúrny rez, vykrojí maličký disk. Práve táto časť rohovky obsahuje nežiaduce dioptrie či astigmatizmus, ktoré zrak zhoršujú. Zvyšok rohovky pritom zostáva nedotknutý a pevný.

Zákrok je veľmi šetrný a prebieha ambulantne, takže večer v deň operácie sa už môžete vrátiť domov a na druhý deň fungovať bežným spôsobom. Po týždni sa zase môžete bez obáv pustiť do športových aktivít. Femtosekundový laser prináša rýchle a trvalé riešenie pre váš zrak, bez zdĺhavej rekonvalescencie a rizík spojených s tradičnými metódami.

 • 1 Znecitlivie oka očnými kvapkami
 • 2 Vytvorenie tzv. lentikuly
 • 3 Vybratie lentikuly
 • 4 Bez nutnosti použitia ochrannej šošovky
 • 5 Okamžitý woow efekt ostrého videnia
smiledroplaserlentikulaeyeareapinzetapocket

Prvý krok

Oko sa znecitlivie anestetickými očnými kvapkami.

Prejsť na krok 2
ReLEx Smile Pro: Vrchol laserovej technológie Visumax 800
Relex Smile PROZEISS

ReLEx Smile Pro: Vrchol laserovej technológie Visumax 800

ZEISS Visumax 800, nový femtosekundový laser od Carl Zeiss, prináša pokročilú technológiu s umelou inteligenciou a asistenčnými systémami pre vysokú presnosť a personalizovanú korekciu rohovky. S rekordnou rýchlosťou rezania až 2 MHz umožňuje procedúry trvajúce len 7-9 sekúnd na oko, čím výrazne skracuje čas operácie a znižuje stres pre pacienta. Prístroj Visumax 800 vyniká tichou a šetrnou prevádzkou, automaticky sa prispôsobuje jedinečnému tvaru a pohybu oka. Zaisťuje optimálnu korekciu zraku s nižším rizikom komplikácií a lepším celkovým zážitkom pre pacienta.

RIZIKÁ A OBMEDZENIA

Procedúra SMILE Pro je vhodná aj pre pacientov s vyššími refrakčnými chybami, tenšou rohovkou či suchými očami. Procedúrou SMILE Pro tak možno liečiť krátkozrakých pacientov do -10 dioptrií. Pri Femto-LASIK sa odporúčala liečba len do maximálne -8 dioptrií. Tenšia rohovka (min. 480 mikrometrov) tiež nie je problém, pretože rohovka zostáva pri procedúre SMILE Pro plne neporušená a odstránenie tkaniva nie je také hlboké. Keďže na rozdiel od Femto-LASIKu sú nervy v najvrchnejšej vrstve rohovky, ktoré sú potrebné na reguláciu slzného filmu, do značnej miery zachované, znižuje sa aj riziko suchých očí po operácii. Ďalšia výhoda: Bolesť alebo silný pocit cudzieho telesa na rohovke sa pri SMILE Pro sotva dajú očakávať, keďže laserové ošetrenie prebieha vo vnútri rohovky.

euro
Cena Relex Smile PRO850/ oko
Objednajte sa ešte dnes Máte o operáciu záujem? Radi Vás vyšetríme a poskytneme konzultáciu.

Naši spokojní klienti

Dávid Skokan

slovenský hokejový útočník

Dávid Skokan
Včera som sa rozhodol podstúpiť operáciu oči v iClinic Bratislava u pána doktora Iva Ďurkoviča. V prvom rade ,musím vyzdvihnúť prístup personálu a ľudskosť všetkých ľudí. V druhom rade prácu pána doktora Iva, operácia bola bezbolestná, takže kto sa boji NEMUSÍ. Ako profesionálny hokejista a bývali Slovenský reprezentant som dostal od spoluhráčov super referencie na iClinic a keďže ako športovec musím byť 100% zdravotne v poriadku rozhodol som sa pre operáciu. Pána doktora Iva Ďurkoviča poznám z hokeja je to veľký fanúšik a skvelý človek a preto mu veľmi pekne Ďakujem za všetko .Ďakujem aj spoluhráčovi Dávidovi Bucovi ,ktorý mi to odporučil .
Ešte raz ĎAKUJEM.
Viac informácií
Dávid Skokan

Dušan Cinkota

slovenský divadelný a filmový herec

Dušan Cinkota
Do očnej kliniky iClinic zavítal aj známy slovenský divadelný, filmový a dabingový herec Dušan Cinkota (na foto vpravo), ktorý svoj hlas prepožičal aj Chandlerovi z nezabudnuteľného seriálu Priatelia. Dôvod jeho návštevy bol jednoduchý – Dušan sa rozhodol zbaviť dioptrických okuliarov. Bezbolestnú operáciu očí absolvoval u nášho pána doktora MUDr. Iva Ďurkoviča.
Viac informácií
Dušan Cinkota

Ivan Dornič

bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti hokejový tréner

Ivan Dornič
Legenda Slovana Bratislava a československého hokeja, Ivan Dornič navštívil kliniku iClinic, kde mu bolo spravené kompletné očné vyšetrenie. S pánom doktorom Ďurkovičom si natoľko rozumel, že sa spolu postavili na ľad a dopriali si ranný hokejový tréning.
Viac informácií
Ivan Dornič

Michal Zátorský

12-násobný majster Slovenska v boxe

Michal Zátorský
Aby Michal mohol ísť cieľavedome za svojim cieľom, rozhodol sa zbaviť krátkozrakosti. V iClinic preto u doktora MUDr. Ďurkoviča podstúpil bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou ReLEx SMILE 3D - bez pálenia rohovky excimerom a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka. Michal je človek, ktorý sa nevzdáva a vždy si ide za svojim cieľom bez ohľadu na to, čo si druhí o tom myslia. Jeho cieľom je byť najlepším. Takto sa v skratke opísal Michal Zátorský, niekoľkonásobný majster Slovenska v boxe, bývalý reprezentant, víťaz Svetového pohára v Litve, bronzový medailista Majstrovstiev Európy a taktiež účastník ???????? Európskych hier v Baku 2015.
Viac informácií
Michal Zátorský

Paľo Drapák

spevák a basgitarista skupiny Metalinda

Paľo Drapák
Paľo Drapák úspešne absolvoval u nás operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex.  Vďaka tomuto zákroku nebude viac potrebovať okuliare ani do blízka a ani do diaľky. Na záver nemohla chýbať ani spoločná fotka.
Viac informácií
Paľo Drapák

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Jana Zacharová, 13. 5. 2024

Jana Zacharová, 13. 5. 2024

Týmto by som sa chcela poďakovať MUDr. Ďurkovičovi za perfektne vykonanú operáciu, je to moc milý lekár azároveň aj celému kolektívu za ich úžasný prístup kpacientom....
Marko Ševčík, 11. 3. 2024

Marko Ševčík, 11. 3. 2024

Z-Lasik Premium v Banskej Bystrici. Bezbolestná operácia, ktorá trvala 5 minút. Po operácii na druhý deň som videl hneď ostro. Ďakujem veľmi pekne MUDr. Ďurkovičovi za prístup a za...
Ján Uhrík, 28. 2. 2024

Ján Uhrík, 28. 2. 2024

MUDr. Ďurkovič je frajer, včera ma operoval dve oči ako nič, trifokálne vnútroočné šošovky a dnes vidím ako rys ostrovid. Profi personál, všetko išlo ako po masle, veľká...
Marián Amrich, 16. 2. 2024

Marián Amrich, 16. 2. 2024

16. 02. 2024 som absolvoval laserovú operáciu, s ktorej výsledkom som 100 % spokojný a nesmierne vďačný hlavne pani doktorke MUDr. Krnáčovej a sestričkám na recepcii za profesionálny a...
Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Prial by som si, aby bolo viac takýchto skvelých doktorov na Slovensku, ako je pán doktor Ďurkovič. Prístup doktora a jeho tímu, ktorý ho sprevádza je vysoko profesionálny, empatický a...
Gabriela Hauserová

Gabriela Hauserová

Začiatkom decembra 2023 mi v iClinic implantovali trifokálnu šošovku. Môj zrak sa vekom stále zhoršoval a keďže pracujem s číslami (som účtovníčka) začalo mi to spôsobovať...

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri