Darčekový poukaz

Darčekový poukaz na laserovú operáciu očí

Neviete sa rozhodnúť, čím obdarovať vašich najbližších? Máme pre vás skvelý tip na darček - darčekový poukaz na laserovú operáciu očí.
 
Darčekový poukaz na laserovú operáciu očí

Výhody darčekového poukazu

 • Laserová operácia očí je univerzálnym darčekom, ktorá poteší každého s dioptrickými okuliarmi či kontaktnými šošovkami.
 • Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu jeho vydania. Obdarovaná osoba má teda dostatok času vybrať si ten najvhodnejší termín na podstúpenie bezbolestnej operácie očí.
 • Darčekový poukaz vám zašleme poštou prvou triedou alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne na recepcii kliniky.
 • V ponuke máme darčekové poukazy v hodnote 100 €, 200 €, 500 € a 1 000 €.
 • Darčekové poukazy sú kombinovateľné navzájom a platia na všetky typy zákrokov. Znamená to, že z poukazov, ktoré máme v ponuke si jednoducho vyskladáte poukaz v hodnote laserového zákroku, ktorým chcete svojho blízkeho potešiť. Ceny laserových zákrokov nájdete tu.
 
Darčekový poukaz na laserovú operáciu očí
 • Každý záujemca o laserovú operáciu podstúpi v iClinic komplexné predoperačné vyšetrenie. V prípade, že na základe jeho záverov náš očný lekár odporučí absolvovanie zákroku, ktorý presiahne hodnotu darčekového poukazu, na mieste je možné doplatiť rozdiel.
 • Súčasťou ceny laserovej operácie očí je, okrem samotnej operácie, zahrnuté aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a prípadná dokorekcia. Obdarovaný tak nebude platiť nič navyše.
 • Ak neviete, aký operačný zákrok by bol vhodný pre vášho blízkeho, navštívte www.iclinic.sk a vyberte si kategóriu zrakového problému, aký má váš blízky (Chcem sa zbaviť okuliarov do diaľky, Chcem sa zbaviť okuliarov na čítanie, Mám šedý zákal). Po kliknutí na kategóriu sa vám zobrazia zákroky, ktoré sú vhodné na odstránenie vybraného problému.
Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na našich číslach, ktoré nájdete na https://www.iclinic.sk/kontakt


Ako poukaz zakúpiť

Darčekový poukaz je možné zakúpiť iba po úhrade prevodom na náš bankový účet. Napíšte nám e-mail na marketing@iclinic.sk, a my vám pošleme podklady k platbe a súčasne aj všetky ďalšie informácie. Po pripísaní platby na účet, vám darčekový poukaz zašleme poštou, prvou triedou, prípadne si ho môžete vyzdvihnúť osobne na niektorej z našich prevádzok (ich zoznam nájdete tu.)

 

Ako poukaz využiť

 • nutnosť rezervácie termínu zákroku telefonicky na kontaktných telefónnych číslach očnej kliniky iClinic;
 • pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo darčekového poukazu;
 • na dohodnutý termín zákroku je nutné priniesť a predložiť darčekový poukaz.

Obchodné podmienky darčkového poukazu

 1. Darčekové poukazy sú v hodnote 100 €, 200 €, 500 € a 1 000 €. 
 2. Každý darčekový poukaz má vlastný identifikátor – číselný. 
 3. Prostredníctvom darčekového poukazu je možné platiť za laserové zákroky vykonávané v očnej kliniky iClinic. 
 4. Darčekový poukaz je možné uplatniť iba na laserové zákroky, ktorých termín konania je v rozmedzí platnosti darčekového poukazu. 
 5. Pokiaľ je cena zákroku vyššia ako hodnota darčekového poukazu, rozdiel je potrebné doplatiť v hotovosti alebo kartou priamo v očnej klinike iClinic.
 6. Pokiaľ je cena zákroku nižšia ako hodnota darčekového poukazu, rozdiel nie je možné vrátiť.
 7. Pri úhrade laserového zákroku prostredníctvom darčekového poukazu je možné použiť viacero darčekových poukazov. 
 8. V prípade straty alebo znehodnotenia darčekového poukazu neposkytuje očná klinika iClinic nový, resp. náhradný darčekový poukaz. 
 9. Darčekový poukaz je cenina, ktorého falšovanie sa trestá podľa príslušného zákona. 
 10. Za darčekový poukaz, ktorý ešte nebol uplatnený nie je možné vrátiť peniaze a taktiež nie je možné ho zameniť za poukaz s inou lehotou platnosti, okrem uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy.


Odstúpenie od zmluvy

Od nákupu darčekového poukazu zakúpeného prostredníctvom e-mailovej komunikácie je možné odstúpiť do 14 dní odo dňa uzatvorenia zmluvy, ktorej predmetom je zakúpenie darčekovej poukážky. Darčekový poukaz nesmie byť uplatnený. Lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa, kedy kupujúci alebo ním určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme darčekový poukaz. Odstúpiť od zmluvy je možné aj bez udania dôvodu. Pri uplatnení práva na odstúpenie od zmluvy nás informujte vopred o svojom rozhodnutí odstúpiť od zmluvy jednoznačným vyhlásením zaslaným e-mailovou správou do e-mailovej schránky marketing@iclinic.sk, následne zasielate písomné vyhlásenie v listovej forme, ktoré je priložené k vrátenému (zaslanému) darčekovému poukazu, v ktorom je potrebné uviesť vašu požiadavku na vrátenie finančných prostriedkov za darčekový poukaz s uvedením čísla účtu, na ktoré majú byť finančné prostriedky za vrátený darčekový poukaz poukázané. Pri odstúpení od zmluvy podľa tohto odseku predávajúci vráti finančné prostriedky kupujúcemu prevodom na účet, ktorý kupujúci uvedenie do formulára na odstúpenie od zmluvy. Podmienkou vrátenia finančných prostriedkov je vrátanie neuplatneného neporušeného darčekového poukazu, z ktorého bude zreteľne čitateľný číselný identifikátor. 
 

FORMULÁR NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY >>

 

Máte záujem o konzultáciu alebo vyšetrenie?

Objednajte sa ešte dnes

Naši spokojní klienti

Dávid Skokan

slovenský hokejový útočník

Dávid Skokan
Včera som sa rozhodol podstúpiť operáciu oči v iClinic Bratislava u pána doktora Iva Ďurkoviča. V prvom rade ,musím vyzdvihnúť prístup personálu a ľudskosť všetkých ľudí. V druhom rade prácu pána doktora Iva, operácia bola bezbolestná, takže kto sa boji NEMUSÍ. Ako profesionálny hokejista a bývali Slovenský reprezentant som dostal od spoluhráčov super referencie na iClinic a keďže ako športovec musím byť 100% zdravotne v poriadku rozhodol som sa pre operáciu. Pána doktora Iva Ďurkoviča poznám z hokeja je to veľký fanúšik a skvelý človek a preto mu veľmi pekne Ďakujem za všetko .Ďakujem aj spoluhráčovi Dávidovi Bucovi ,ktorý mi to odporučil .
Ešte raz ĎAKUJEM.
Viac informácií
Dávid Skokan

Dušan Cinkota

slovenský divadelný a filmový herec

Dušan Cinkota
Do očnej kliniky iClinic zavítal aj známy slovenský divadelný, filmový a dabingový herec Dušan Cinkota (na foto vpravo), ktorý svoj hlas prepožičal aj Chandlerovi z nezabudnuteľného seriálu Priatelia. Dôvod jeho návštevy bol jednoduchý – Dušan sa rozhodol zbaviť dioptrických okuliarov. Bezbolestnú operáciu očí absolvoval u nášho pána doktora MUDr. Iva Ďurkoviča.
Viac informácií
Dušan Cinkota

Ivan Dornič

bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti hokejový tréner

Ivan Dornič
Legenda Slovana Bratislava a československého hokeja, Ivan Dornič navštívil kliniku iClinic, kde mu bolo spravené kompletné očné vyšetrenie. S pánom doktorom Ďurkovičom si natoľko rozumel, že sa spolu postavili na ľad a dopriali si ranný hokejový tréning.
Viac informácií
Ivan Dornič

Michal Zátorský

12-násobný majster Slovenska v boxe

Michal Zátorský
Aby Michal mohol ísť cieľavedome za svojim cieľom, rozhodol sa zbaviť krátkozrakosti. V iClinic preto u doktora MUDr. Ďurkoviča podstúpil bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou ReLEx SMILE 3D - bez pálenia rohovky excimerom a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka. Michal je človek, ktorý sa nevzdáva a vždy si ide za svojim cieľom bez ohľadu na to, čo si druhí o tom myslia. Jeho cieľom je byť najlepším. Takto sa v skratke opísal Michal Zátorský, niekoľkonásobný majster Slovenska v boxe, bývalý reprezentant, víťaz Svetového pohára v Litve, bronzový medailista Majstrovstiev Európy a taktiež účastník ???????? Európskych hier v Baku 2015.
Viac informácií
Michal Zátorský

Paľo Drapák

spevák a basgitarista skupiny Metalinda

Paľo Drapák
Paľo Drapák úspešne absolvoval u nás operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex.  Vďaka tomuto zákroku nebude viac potrebovať okuliare ani do blízka a ani do diaľky. Na záver nemohla chýbať ani spoločná fotka.
Viac informácií
Paľo Drapák

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Jana Zacharová, 13. 5. 2024

Jana Zacharová, 13. 5. 2024

Týmto by som sa chcela poďakovať MUDr. Ďurkovičovi za perfektne vykonanú operáciu, je to moc milý lekár azároveň aj celému kolektívu za ich úžasný prístup kpacientom....
Marko Ševčík, 11. 3. 2024

Marko Ševčík, 11. 3. 2024

Z-Lasik Premium v Banskej Bystrici. Bezbolestná operácia, ktorá trvala 5 minút. Po operácii na druhý deň som videl hneď ostro. Ďakujem veľmi pekne MUDr. Ďurkovičovi za prístup a za...
Ján Uhrík, 28. 2. 2024

Ján Uhrík, 28. 2. 2024

MUDr. Ďurkovič je frajer, včera ma operoval dve oči ako nič, trifokálne vnútroočné šošovky a dnes vidím ako rys ostrovid. Profi personál, všetko išlo ako po masle, veľká...
Marián Amrich, 16. 2. 2024

Marián Amrich, 16. 2. 2024

16. 02. 2024 som absolvoval laserovú operáciu, s ktorej výsledkom som 100 % spokojný a nesmierne vďačný hlavne pani doktorke MUDr. Krnáčovej a sestričkám na recepcii za profesionálny a...
Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Prial by som si, aby bolo viac takýchto skvelých doktorov na Slovensku, ako je pán doktor Ďurkovič. Prístup doktora a jeho tímu, ktorý ho sprevádza je vysoko profesionálny, empatický a...
Gabriela Hauserová

Gabriela Hauserová

Začiatkom decembra 2023 mi v iClinic implantovali trifokálnu šošovku. Môj zrak sa vekom stále zhoršoval a keďže pracujem s číslami (som účtovníčka) začalo mi to spôsobovať...

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri