Darčekový poukaz na laserovú operáciu očí

Neviete sa rozhodnúť, čím obdarovať vašich najbližších? Ponúkame vám skvelý tip na darček, darčekový poukaz na laserovú operáciu očí metódou podľa vlastného výberu.

Darčekový poukaz na laserovú operáciu očí

Neviete sa rozhodnúť, čím obdarovať vašich najbližších? Máme pre vás skvelý tip na darček - darčekový poukaz na laserovú operáciu očí metódou podľa vlastného výberu.
 
Darčekový poukaz na laserovú operáciu očí

Výhody darčekového poukazu

  • Laserová operácia očí je univerzálnym darčekom, ktorá poteší každého s dioptrickými okuliarmi či kontaktnými šošovkami.
  • Platnosť poukazu je 12 mesiacov od dátumu jeho vydania. Obdarovaná osoba má teda dostatok času vybrať si ten najvhodnejší termín na postúpenie bezbolestnej operácie očí.
  • Darčekový poukaz vám zašleme poštou prvou triedou alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne na recepcii kliniky.
  • V ponuke máme darčekové poukazy v hodnote 100 €, 200 €, 500 € a 1 000 €.
  • Darčekové poukazy sú univerzálne, kombinovateľné a platia na všetky typy zákrokov. Znamená to, že z poukazov, ktoré máme v ponuke si jednoducho vyskladáte poukaz v hodnote zákroku, ktorým chcete svojho blízkeho potešiť.
Darčekový poukaz na laserovú operáciu očí

  • Každý záujemca o bezbolestnú operáciu podstúpi v iClinic komplexné predoperačné vyšetrenie. V prípade, že na základe jeho záverov náš očný lekár odporučí absolvovane zákroku, ktorý presiahne hodnotu darčekového poukazu, na mieste je možné doplatiť rozdiel. V prípade ak hodnota darčekového poukazu prevýši hodnotu operačného zákroku, pacientovi vrátime preplatok medzi hodnotou darčekového poukazu a hodnotou zákroku.
  • V cene darčekového poukazu je, okrem samotnej operácie, zahrnuté aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotná záruka na operáciu očí. Obdarovaný tak nebude platiť nič navyše.
  • Ak neviete, aký operačný zákrok by bol vhodný pre vášho blízkeho, navštívte www.iclinic.sk a vyberte si kategóriu zrakového problému, aký má váš blízky (Chcem sa zbaviť okuliarov do diaľkyChcem sa zbaviť okuliarov na čítanieMám šedý zákalMám iný problém s očami). Po kliknutí na kategóriu sa vám zobrazia zákroky, ktoré sú vhodné na odstránenie vybraného problému.
  • Ak potrebujete poradiť, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na našich číslach, ktoré nájdete na https://www.iclinic.sk/kontakt

Ako poukaz zakúpiť

1. Osobne na recepcii v očných klinikách iClinic, kde je možné platiť v hotovosti alebo kartou. Zoznam našich kliník nájdete tu
2. Prevodom na účet. Napíšte nám na marketing@iclinic.sk, a my vám pošleme podklady k platbe. Po pripísaní platby na účet, vám darčekový poukaz zašleme poštou.

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri