Referencie

vybrané referencie

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!

Viac informácií
Maxime Fortier

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédskej hokejovej reprezentácie

Oliver Ekman Larsson

Počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (MS) našu očnú kliniku navštívil kapitán švédskeho hokejového tímu Oliver Ekman Larsson kapitán švédskej hokejovej reprezentácie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019, obranca a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóne 2018/2019. Účastník elitného tímu MS navštívil našu kliniku z dôvodu akútneho zrakového problému, ktorý sme mu pomohli v krátkom čase vyriešiť. Mimochodom, jeden zo štyroch gólov Švédska na šampionáte strelil on a to iba deň po ošetrení na našej klinike. Oliver, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa hokejových úspechov!

Viac informácií
Oliver Ekman Larsson

Ivan „Tuli“ Vojtek

herec Slovenského národného divadla

Ivan „Tuli“ Vojtek

Aj "Tuli" má už laserovú operáciu úspešne za sebou. Absolvoval bezbolestný operačný zákrok metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej nepotrebuje viac okuliare ani do blízka a ani do diaľky a ani na strednú vzdialenosť. Po prvej pooperačnej kontrole Tuli zlomil a vyhodil svoje okuliare na čítanie a odišiel z iClinic s úplne novými okuliarmi - slnečnými, ktoré od nás dostávajú pacienti po operácii ako darček zadarmo. Tulimu ďakujeme za dôveru a prajeme ešte množstvo hereckých úspechov.

Ivan „Tuli“ Vojtek

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes

Richard Pánik

Richard v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube Arizone Coyotes. Richard u nás absolvoval operáciu očí najmodernejšou metódou Relex Smile 3D, ktorou sme ho zbavili dioptrií do diaľky. Ďakujeme Richardovi za dôveru a prajeme veľa športových úspechov s ostrým zrakom!
 

Viac informácií
Richard Pánik

Ján Sýkora

hokejový útočník, HC ´05 iClinic Banská Bystrica

Ján Sýkora

Aj hokejisti potrebujú mať ostrý zrak. Svoju dôveru vložil do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča aj slovenský hokejový útočník Ján Sýkora súčasne pôsobiaci v klube HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Na našej očnej klinike úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Z-Lasik. Jano, držíme palce a prajeme veľa športových úspechov.

Viac informácií
Ján Sýkora

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstúpili na našej klinike najmodernejší, bezbolestný laserový zákrok metódou Relex Smile 3D. Dievčatám ďakujeme za dôveru a veríme, že s ostrým zrakom dosiahnu ešte lepšie športové úspechy. Držíme palce!

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

Marek Viedenský

hokejista, HC Slovan Bratislava

Marek Viedenský

Marek v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube HC Slovan Bratislava. Spolu so svojou manželkou Ivanou absolvovali u nás laserovú operáciu očí najnovšou, bezbolestnou metódou Relex Smile. Marek dodržal tradíciu a priniesol ako darček svoj dres pre doktora Ďurkoviča. Ďakujeme Marekovi za dôveru a prajeme veľa športových úspechov.

Viac informácií
Marek Viedenský

Jurij Medveděv

futbalový obranca, ŠK Slovan

Jurij Medveděv

V jeden deň operácia, na druhý deň už opäť na futbalovom trávniku. Presne takto vyzerali dva po sebe idúce dni v Jurijovom živote. V jeden deň navštívil očnú kliniku iClinic, kde mu náš pán doktor Ivo Ďurkovič odstránil refrakčnú vadu pomocou najnovšej bezbolestnej metódy ReLEx SMILE. Vďaka tomu, že táto metóda je bez potreby rekonvalescencie, mohol už na druhý deň po zákroku opäť "zarezávať" na futbalovom trávniku. Jurij, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa športových úspechov.

Viac informácií
Jurij Medveděv

Daniel Toth a Stephan Zwierschitz

futbalisti rakúskeho prvoligového futbalového klubu FC Admira Wacker Mödling

Daniel Toth a Stephan Zwierschitz

Na našej klinike sme opäť mali známych športovcov. Futbalisti rakúskeho prvoligového futbalového klubu FC Admira Wacker Mödling Daniel Toth a Stephan Zwierschitz absolvovali u nás bezbolestnú operáciu ReLEx SMILE 3D, ktorou sa obaja zbavili krátkozrakosti a astigmatizmu. Na záver nechýbala fotka a samozrejme odovzdanie podpísaného dresu nášmu pánovi doktorovi Ďurkovičovi.

Viac informácií
Daniel Toth a Stephan Zwierschitz

Michael Ambichl

hokejový útočník, St. Pölten, Rakúsko

Michael Ambichl

Nedávno u nás úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Relex Smile 3D rakúsky futbalista Michael Ambichl momentálne pôsobiaci v prvoligovom rakúskom tíme St. Pölten. Keďže operácia Relex Smile 3D je bezbolestná, okamžite aj po operácii môže Michael nastúpiť na ďalší ligový zápas už v najbližšom ligovom kole. Ďakujeme za dôveru a držíme Michaelovi palce.

Viac informácií
Michael Ambichl

Peter Húževka

hokejista, MsHK Žilina

Peter Húževka

Peter v súčasnosti oblieka dres MsHK Žilina, kde pôsobí na pozícii útočníka. V očnej klinike iClinic úspešne absolvoval najnovšiu bezbolestnú operáciu krátkozrakosti ReLEx SMILE. Ďakujeme za dôveru, Peter a prajeme veľa presných striel do bránky.

Viac informácií
Peter Húževka

Iveta Putalová

slovenská atlétka, špecializujúca sa na bežecké disciplíny 200 a 400 metrov, držiteľka slovenského bežeckého rekordu v behu na 400 m v hale

Iveta Putalová

Zbaviť sa krátkozrakosti sa rozhodla aj známa slovenská atlétka Iveta Putalová. Za pár minút sme ju zbavili potreby používať kontaktné šošovky a to pomocou najnovšej metódy v oblasti refrakčnej chirurgie korigujúcej krátkozrakosť – metódy Z-LASIK.

Viac informácií
Iveta Putalová

Matej Češík

hokejista, HC ´05 iClinic Banská Bystrica

Matej Češík

Mateja Češíka, v súčastnosti pôsobiaceho ako útočníka HC ´05 iClinic Banská Bystrica, sme v našej očnej klinike zbavili kontaktných šošoviek revolučnou bezbolestnou metódou ReLEx Smile 3D. Matej, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa úspešných útokov na bránku.

Viac informácií
Matej Češík

Dieter Rudolf

enduro pretekár

Dieter Rudolf

Aj jeden z najúspešnejších rakúskych motokrosových jazdcov absolvoval na našej klinike bezbolestnú operáciu ReLEx Smile 3D. Sme radi, že si vybral práve našu kliniku a prajeme mu veľa úspechov s novým zrakom.

Viac informácií
Dieter Rudolf

Michal Valent

hokejista HK Nitra

Michal Valent

Michal Valent je výborný hokejový brankár a taktiež účastník finále Tipsport extraligy 2016/2017, v ktorom nastúpil za HK Nitra proti našim baranom z Bystrice. Michal u nás úspešne absolvoval refrakčnú operáciu Z-Lasik, ktorou sme ho zbavili krátkozrakosti. Týmto Michalovi ďakujeme za dôveru a prajeme mu veľa úspechov v jeho ďalšej hokejovej kariére:)

Viac informácií
Michal Valent

Cléber Nascimento da Silva

Futbalový hráč ŠK Slovan Bratislava

Cléber Nascimento da Silva

„Očná vada mi bola prekážkou pri športových výkonoch. Po operácii hrám a vidím na 100%. Chcel by som sa za to poďakovať celému tímu očnej kliniky iClinic.“

Medzi našich pacientov sa zaradil aj Brazílčan Cléber, ktorý prišiel na Slovensko v roku 2008 a momentálne pôsobí v mužstve ŠK Slovan Bratislava ako útočník.

Cléber u nás na klinike podstúpil laserovú operáciu očí metódou Z – Lasik.

Viac informácií
Cléber Nascimento da Silva

Vladimír Országh

hokejový tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica

Vladimír Országh

Vladimír Országh, bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica, má už laserovú operáciu za sebou.

Viac informácií
Vladimír Országh

Juraj Jurík

hokejista MsHK Žilina

Juraj Jurík

Juraj Jurík, hráč MsHK Žilina a účastník tohtoročného semifinále (2016/2017) našej najvyššej hokejovej súťaže Tipsportligy sa tiež s dôverou zveril do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča. Juraj podstúpil bezbolestnú refrakčnú operáciu metódou Relex Smile 3D. Jurajovi prajeme veľa úspechov v jeho športovej kariére a veríme, že budúcu sezónu to už bude aj vďaka výbornému zraku finále so Žilinou proti nášmu HC ´05 iClinic Banská Bystrica;)

Viac informácií
Juraj Jurík

Mathew Maione

kanadský hokejista

Mathew Maione

Kanadský hokejista Mathew Maione má operáciu očí za sebou :-)
 
Kanadský hokejista Mathew Maione, tretí najproduktívnejší hráč Tipsport ligy a obranca HC´05 iClinic Banská Bystrica, sa pridal k skupine športovcov, ktorým sme vrátili ostrý zrak.

Viac informácií
Mathew Maione

Ondrej Kadák

bývalý futbalista niekdajšieho populárneho bratislavského klubu ZŤS Petržalka

Ondrej Kadák

„Štrnásť rokov v belasom bolo pekným obdobím. V Slovane som začínal v šesťdesiatom druhom ako desaťročný a strávil som tu štrnásť sezón. Od prípravky až po dospelých." Aj takto si spomína Ondrej Kadák, ktorý prišiel do Petržalky v roku 1976 a zažil s ňou postupy z divízie až do najvyššej súťaže. Pán Kadák na našej klinike úspešne absolvoval operáciu metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej sa navždy zbavil okuliarov na čítanie a do diaľky. Pán Kadák, prajeme vám veľa zdravia a pohody.

Viac informácií
Ondrej Kadák

René Školiak

hokejista

René Školiak

legenda slovenského hokeja, v historických tabuľkách druhý hráč s najväčším počtom odohraných ligových zápasov sa pridal k športovcom, ktorí u nás absolvovali operáciu očí. Ako každý u nás operovaný športovec - hokejista - aj René priniesol doktorovi Ďurkovičovi svoju hokejku.

Viac informácií
René Školiak

Ferdinand Pollinger

Reprezentant Rakúska vo vzpieraní

Ferdinand Pollinger

Ďakujeme pánovi Pollingerovi, že sa rozhodol pre iClinic a s dôverou zveril svoj zrak našim odborníkom. Pán Ferdinand Pollinger podstúpil v marci 2017 laserovú operáciu očí a hneď po zákroku mal na tvári úsmev.

Viac informácií
Ferdinand Pollinger

Viktor Ostrovský

reprezentant SR vo vzpieraní

Viktor Ostrovský

“Operácia prebiehala bez komplikácií a páčilo sa mi, že pán doktor všetko komentoval - čo robí a koľko budú jednotlivé úkony trvať. Pred zákrokom som sa, logicky, veľmi bál, no dôveroval som pánovi doktorovi Ďurkovičovi, že ešte hádam raz uvidím. (smiech) Hneď na ďalší deň, ako som sa prebudil, som videl pekne ostro a veľmi som sa z toho tešil. Bez bolestí, samozrejme. Chcel by som sa poďakovať pánovi doktorovi za výbornú prácu a tiež celému tímu iClinic, že sa postarali o to, aby som zasa videl ostro.”

Viac informácií
Viktor Ostrovský

Charly Egger

lukostrelec

Charly Egger

Známy rakúsky lukostrelec Charly Egger podstúpil v iClinic laserovú operáciu očí. Lukostreľbe sa venuje od roku 1984. V roku 1987 sa zúčastnil svojej prvej súťaže s kladkovým lukom. Počas svojej kariéry sa zúčastnil mnohých turnajov, majstrovstiev Európy, majstrovstiev sveta a Svetových hier v poľnej lukostreľbe. V roku 1998 dokonca Svetové hry v poľnej lukostreľbe, ktoré sa konali v Obergurgl v Rakúsku, usporiadal.

Viac informácií
Charly Egger

Kristína Kučová

Slovenská profesionálna tenistka

Kristína Kučová

Je mladá, talentovaná a tvrdou drinou sa dostala do prvej stovky v ženskom tenise. Kristína Kučová je v rebríčku WTA momentálne na 78. priečke a v našej klinike absolvovala svoju laserovú operáciu očí. Zákroku sa veľmi bála, no hneď po ňom zistila, že nebolo čoho. :) :) O deň nato si už zahrala tenisovú štvorhru s pánom doktorom Ďurkovičom. Kristínka, ďakujeme ti za dôveru a držíme palce v tvojej tenisovej kariére.

Viac informácií
Kristína Kučová

Adriana Hrbánová

Finalistka Miss Universe 2016

Adriana Hrbánová

18.10.2016 som podstúpila operáciu očí. Musím sa priznať, že som sa zákroku bála, no po operácii som zistila, že som mala strach ÚPLNE zbytočne.. Samotná operácia trvala len pár minút a absolútne bezbolestne. Dve hodiny po operácii som odpočívala so zavretými očami a hneď nato som už perfektne videla. Veľmi pekne ďakujem za milý a profesionálny prístup personálu z iClinic a obzvlášť veľká vďaka partí MUDr. Ivovi Ďurkovičovi, ktorý mi oči zoperoval. Som nadmieru spokojná a môžem každému len odporučiť. Rozhodla som sa pre iCinic a dala som navždy zbohom okuliarom a šošovkám. Ďakujem iClinic! iClinic - nemecká očná klinika 

Viac informácií
Adriana Hrbánová

Michael Ty Wishart

obranca hokejového klubu NY Islanders NHL

Michael Ty Wishart

Na základe výborných referencií som si prišiel aj ja po ostrý zrak do očnej kliniky iClinic. Neľutujem a ďakujem celému kolektívu iClinic za nový život bez kontaktných šošoviek a okuliarov.

Viac informácií
Michael Ty Wishart

Denisa Vyšňovská

Miss Universe 2015

Denisa Vyšňovská

Denisa podstúpila u nás bezbolestnú metódu Relex Smile. Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská na operačnej sále, úsmev na tvári mala od začiatku až do konca.

Viac informácií
Denisa Vyšňovská

Marko Borároš

hokejový brankár HC Nové Zámky

Marko Borároš

Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. doktorovi Ivovi Ďurkovičovi za profesionálne zoperovanie mojich očí metódou Z-LASIK, ktoré nevyhnutne potrebujem k vykonávaniu svojej prace na lade i mimo neho. Operácia bola bezbolestná, bez komplikácii. Hneď na druhý deň, som bez najmenších problémov, mohol pokračovať v normálnom tréningovom procese. Konečne vidím aj tie puky, ktoré som doteraz nevidel :-) 

Marko Borároš

Robert Kovařík

Rakúsky pretekár

Robert Kovařík

Dobrý deň tím iClinic,
dlho som nevedel nabrať odvahu podstúpiť laserovú operáciu očí. Vzhľadom k dobrým referenciám a skvelým službám iClinic, som našiel konečne odvahu podstúpiť ju. A som viac než spokojný.
Nakoniec už nebudem musieť nosiť kontaktné šošovky a udržím si svoj pretekársky "prehľad".
Robert Kovařík

Viac informácií
Robert Kovařík

Ján Galamboš

Hokejový tréner MHC Martin

Ján Galamboš

Ján Galamboš si konečne posvieti na svojich zverencov MHC Martin zo svojej trénerskej stoličky bez okuliarov s ostrým zrakom. Okuliare nosil prakticky od puberty. Keď prišiel do našej kliniky, tak videl na 10%, no keď odchádzal od nás, videl skoro na 100%. Ján Galamboš sa po operácii cítil skvele, teší sa, že už viac okuliare potrebovať nebude. Podstúpil operáciu očí metódou Z-Lasik a operatérom bol MUDr. Ivo Ďurkovič.

Viac informácií
Ján Galamboš

Zdeno Cíger

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie

Zdeno Cíger

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger, navštívil našu očnú ambulanciu v klinike iClinic, kde sme mu spravili kompletné očné vyšetrenie, ktoré je hradené zdravotnou poisťovňou. Tešíme sa ako mu dáme do poriadku jeho zrak.

Viac informácií
Zdeno Cíger

Eva Cifrová

Modelka

Eva Cifrová

Hneď po zákroku som perfektne videla! Už cestou z kliniky som spozorovala veľké zlepšenie zraku. Zdalo sa mi to neuveriteľné. Dokázala som prečítať poznávacie značky áut a doma som na televíznej obrazovke konečne videla aj titulky.

Viac informácií
Eva Cifrová

Jan Dlouhý

Hokejový obranca klubu MHC Martin

Jan Dlouhý

Hokejový obranca klubu MHC Martin, Jan Dlouhý, navštívil našu kliniku iClinic so svojou manželkou a synom. „Ďakujem za skvelú starostlivosť celej mojej rodiny, do Vašich rúk sa zveríme kedykoľvek “: povedal Jan Dlouhý.

Viac informácií
Jan Dlouhý

Štefan Bláha

Štefan Bláha

Ďakujeme pánovi Bláhovi, že zveril svoj zrak našim odborníkom v klinike iClinic.
Pán Bláha potrebuje mať pri svojej profesii zrak ako orol. Je strelcom z pušky na dlhé vzdialenosti a môže sa pochváliť 3 miestom na Majstrovstvách Českej republiky. Veríme, že sa bude jeho výkon stále zlepšovať. „Cítil som sa u Vás skvele a ďakujem za profesionálny prístup celého tímu. Môžem iba odporučiť túto očnú kliniku“, povedal: Štefan Bláha.

Viac informácií
Štefan Bláha

Mário Bližňák

Hokejový útočník, Slovan Bratislava

Mário Bližňák

Hokejový útočník Bližňák po operácii očí. „Konečne uvidím bránku“: povedal Mário Bližňák.

Viac informácií
Mário Bližňák

Vladimír Dravecký

Hokejový útočník, HC Oceláři Třinec

Vladimír Dravecký

Hneď po zákroku som videl perfektne! Dnes  musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.

Viac informácií
Vladimír Dravecký

Michal Novák

Hokejový obranca, HK Nitra

Michal Novák

Veľké ĎAKUJEM ešte raz!!! Vidím skvele.

Viac informácií
Michal Novák

Vasile Măriceanu

kapitán výletnej riečnej lode Ermerald Star

Vasile Măriceanu

Nielen vrcholoví športovci ale aj mnohé iné profesie potrebujú mať orlý zrak. Kapitán výletnej riečnej lode Emerald Star, pán Vasile Măriceanu, zveril svoj zrak, ktorý potrebuje mať 100% pri svojom povolaní, nášmu pánovi doktorovi Ivovi Ďurkovičovi. Po operácií Femto Z-PRELEX pán Măriceanu už doživotne nebude potrebovať okuliare na ďiaľku, počítač a ani na čítanie. Vďaka trifokálnym šošovkám od firmy Zeiss, femtosekundovému laseru Ziemer FEMTO LDV Z8 a samozrejme nášmu celému personálu. Ďakujeme za dôveru.

Vasile Măriceanu

Michal Szabo

Hokejový útočník

Michal Szabo

Som nad mieru spokojný a teším sa že vidím oveľa lepšie.. ďakujem

Viac informácií
Michal Szabo

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj...

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédskej hokejovej reprezentácie
Počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (MS) našu očnú kliniku navštívil kapitán švédskeho hokejového tímu Oliver Ekman Larsson kapitán švédskej hokejovej...

Ivan „Tuli“ Vojtek

herec Slovenského národného divadla
Aj "Tuli" má už laserovú operáciu úspešne za sebou. Absolvoval bezbolestný operačný zákrok metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej nepotrebuje viac okuliare ani do blízka a ani do diaľky a ani na strednú vzdialenosť. Po prvej...

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes
Richard v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube Arizone Coyotes. Richard u nás absolvoval operáciu očí najmodernejšou metódou Relex Smile 3D, ktorou sme ho zbavili...

Ján Sýkora

hokejový útočník, HC ´05 iClinic Banská Bystrica
Aj hokejisti potrebujú mať ostrý zrak. Svoju dôveru vložil do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča aj slovenský hokejový útočník Ján Sýkora...

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky
Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstúpili na našej klinike najmodernejší, bezbolestný laserový zákrok metódou Relex Smile 3D....

Marek Viedenský

hokejista, HC Slovan Bratislava
Marek v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube HC Slovan Bratislava. Spolu so svojou manželkou Ivanou absolvovali u nás laserovú operáciu očí najnovšou, bezbolestnou...

Jurij Medveděv

futbalový obranca, ŠK Slovan
V jeden deň operácia, na druhý deň už opäť na futbalovom trávniku. Presne takto vyzerali dva po sebe idúce dni v Jurijovom živote. V jeden deň navštívil očnú kliniku iClinic, kde mu...

Daniel Toth a Stephan Zwierschitz

futbalisti rakúskeho prvoligového futbalového klubu FC Admira Wacker Mödling
Na našej klinike sme opäť mali známych športovcov. Futbalisti rakúskeho prvoligového futbalového klubu FC Admira Wacker Mödling Daniel Toth a Stephan Zwierschitz absolvovali u nás...

Michael Ambichl

hokejový útočník, St. Pölten, Rakúsko
Nedávno u nás úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Relex Smile 3D rakúsky futbalista Michael Ambichl momentálne pôsobiaci v prvoligovom rakúskom tíme St. Pölten....

Peter Húževka

hokejista, MsHK Žilina
Peter v súčasnosti oblieka dres MsHK Žilina, kde pôsobí na pozícii útočníka. V očnej klinike iClinic úspešne absolvoval najnovšiu bezbolestnú operáciu...

Iveta Putalová

slovenská atlétka, špecializujúca sa na bežecké disciplíny 200 a 400 metrov, držiteľka slovenského bežeckého rekordu v behu na 400 m v hale
Zbaviť sa krátkozrakosti sa rozhodla aj známa slovenská atlétka Iveta Putalová. Za pár minút sme ju zbavili potreby používať kontaktné šošovky a to pomocou...

Matej Češík

hokejista, HC ´05 iClinic Banská Bystrica
Mateja Češíka, v súčastnosti pôsobiaceho ako útočníka HC ´05 iClinic Banská Bystrica, sme v našej očnej klinike zbavili kontaktných šošoviek revolučnou...

Dieter Rudolf

enduro pretekár
Aj jeden z najúspešnejších rakúskych motokrosových jazdcov absolvoval na našej klinike bezbolestnú operáciu ReLEx Smile 3D. Sme radi, že si vybral práve našu kliniku a...

Michal Valent

hokejista HK Nitra
Michal Valent je výborný hokejový brankár a taktiež účastník finále Tipsport extraligy 2016/2017, v ktorom nastúpil za HK Nitra proti našim baranom z Bystrice. Michal u nás...

Cléber Nascimento da Silva

Futbalový hráč ŠK Slovan Bratislava
„Očná vada mi bola prekážkou pri športových výkonoch. Po operácii hrám a vidím na 100%. Chcel by som sa za to poďakovať celému tímu očnej kliniky...

Vladimír Országh

hokejový tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica
Vladimír Országh, bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica, má už laserovú operáciu za sebou.

Juraj Jurík

hokejista MsHK Žilina
Juraj Jurík, hráč MsHK Žilina a účastník tohtoročného semifinále (2016/2017) našej najvyššej hokejovej súťaže Tipsportligy sa tiež s dôverou zveril do rúk...

Mathew Maione

kanadský hokejista
Kanadský hokejista Mathew Maione má operáciu očí za sebou :-) Kanadský hokejista Mathew Maione, tretí najproduktívnejší hráč Tipsport ligy a obranca HC´05...

Ondrej Kadák

bývalý futbalista niekdajšieho populárneho bratislavského klubu ZŤS Petržalka
„Štrnásť rokov v belasom bolo pekným obdobím. V Slovane som začínal v šesťdesiatom druhom ako desaťročný a strávil som tu štrnásť sezón. Od prípravky až...

René Školiak

hokejista
legenda slovenského hokeja, v historických tabuľkách druhý hráč s najväčším počtom odohraných ligových zápasov sa pridal k športovcom, ktorí u nás...

Ferdinand Pollinger

Reprezentant Rakúska vo vzpieraní
Ďakujeme pánovi Pollingerovi, že sa rozhodol pre iClinic a s dôverou zveril svoj zrak našim odborníkom. Pán Ferdinand Pollinger podstúpil v marci 2017 laserovú operáciu očí a hneď...

Viktor Ostrovský

reprezentant SR vo vzpieraní
“Operácia prebiehala bez komplikácií a páčilo sa mi, že pán doktor všetko komentoval - čo robí a koľko budú jednotlivé úkony trvať. Pred zákrokom som sa,...

Charly Egger

lukostrelec
Známy rakúsky lukostrelec Charly Egger podstúpil v iClinic laserovú operáciu očí. Lukostreľbe sa venuje od roku 1984. V roku 1987 sa zúčastnil svojej prvej súťaže s kladkovým...

Kristína Kučová

Slovenská profesionálna tenistka
Je mladá, talentovaná a tvrdou drinou sa dostala do prvej stovky v ženskom tenise. Kristína Kučová je v rebríčku WTA momentálne na 78. priečke a v našej klinike absolvovala svoju laserovú...

Adriana Hrbánová

Finalistka Miss Universe 2016
18.10.2016 som podstúpila operáciu očí. Musím sa priznať, že som sa zákroku bála, no po operácii som zistila, že som mala strach ÚPLNE zbytočne.. Samotná operácia trvala len...

Michael Ty Wishart

obranca hokejového klubu NY Islanders NHL
Na základe výborných referencií som si prišiel aj ja po ostrý zrak do očnej kliniky iClinic. Neľutujem a ďakujem celému kolektívu iClinic za nový život bez kontaktných...

Denisa Vyšňovská

Miss Universe 2015
Denisa podstúpila u nás bezbolestnú metódu Relex Smile.Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská na operačnej sále, úsmev na tvári mala od začiatku až do konca.

Marko Borároš

hokejový brankár HC Nové Zámky
Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. doktorovi Ivovi Ďurkovičovi za profesionálne zoperovanie mojich očí metódou Z-LASIK, ktoré nevyhnutne potrebujem k vykonávaniu svojej prace na lade i mimo neho....

Robert Kovařík

Rakúsky pretekár
Dobrý deň tím iClinic, dlho som nevedel nabrať odvahu podstúpiť laserovú operáciu očí. Vzhľadom k dobrým referenciám a skvelým službám iClinic, som našiel...

Ján Galamboš

Hokejový tréner MHC Martin
Ján Galamboš si konečne posvieti na svojich zverencov MHC Martin zo svojej trénerskej stoličky bez okuliarov s ostrým zrakom. Okuliare nosil prakticky od puberty. Keď prišiel do našej kliniky, tak...

Zdeno Cíger

Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie
Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger, navštívil našu očnú ambulanciu v klinike iClinic, kde sme mu spravili kompletné očné vyšetrenie, ktoré je...

Eva Cifrová

Modelka
Hneď po zákroku som perfektne videla! Už cestou z kliniky som spozorovala veľké zlepšenie zraku. Zdalo sa mi to neuveriteľné. Dokázala som prečítať poznávacie značky áut a doma som na...

Jan Dlouhý

Hokejový obranca klubu MHC Martin
Hokejový obranca klubu MHC Martin, Jan Dlouhý, navštívil našu kliniku iClinic so svojou manželkou a synom. „Ďakujem za skvelú starostlivosť celej mojej rodiny, do Vašich rúk sa...

Štefan Bláha

Ďakujeme pánovi Bláhovi, že zveril svoj zrak našim odborníkom v klinike iClinic. Pán Bláha potrebuje mať pri svojej profesii zrak ako orol. Je strelcom z pušky na dlhé vzdialenosti a...

Mário Bližňák

Hokejový útočník, Slovan Bratislava
Hokejový útočník Bližňák po operácii očí. „Konečne uvidím bránku“: povedal Mário Bližňák.

Vladimír Dravecký

Hokejový útočník, HC Oceláři Třinec
Hneď po zákroku som videl perfektne! Dnes musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne...

Michal Novák

Hokejový obranca, HK Nitra
Veľké ĎAKUJEM ešte raz!!! Vidím skvele.

Vasile Măriceanu

kapitán výletnej riečnej lode Ermerald Star
Nielen vrcholoví športovci ale aj mnohé iné profesie potrebujú mať orlý zrak. Kapitán výletnej riečnej lode Emerald Star, pán Vasile Măriceanu, zveril svoj zrak, ktorý...

Michal Szabo

Hokejový útočník
Som nad mieru spokojný a teším sa že vidím oveľa lepšie.. ďakujem

Ďalší spokojní pacienti

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Katarína Ondrejková, 12. 10. 2021

Ďakujem Vám, že ste boli so mnou počas operácii očí trpezliví, som spokojná a užívam si život s novým a ostrým zrakom. Ďakujem ešte raz.

Beáta Vavrečanová, 29. 9. 2021 FEMTO Z-Prelex

Dobrý deň, dňa 29. 09. 2021 som absolvovala spolu s manželom operáciu očí metódou FEMTO Z-PRELEX, výmena trifokálnej šošovky a môžem len potvrdiť, že to nie sú žiadne bludy. Laserová operácia prebiehala bezbolestne, kvapky na znecitlivenie oka fungovali ihneď. Prístup pána doktora Mráza bol na vysokej profesionálnej úrovni, rovnako ako aj prístup celému tímu v iClinic od počiatku - čiže od prebiehania predoperačných ako aj pooperačných vyšetrení. Operáciu som vôbec nevnímala ako operáciu, skôr ako oddych na pohodlnom ležadle a v príjemnom prostredí. Pracujem dennodenne s počítačom a vyberanie okuliarov mi nebolo vôbec príjemné, bolievala ma z nich hlava. Už ráno po tomto zákroku, keď som si odlepila oči som videla veľmi dobre a to aj tie najmenšie písmenká, ktoré som aj s okuliarmi predtým dosť ťažko čítala. Postupne deň čo deň je to zaostrenie lepšie a lepšie. Vrelo odporúčam každému kto váha alebo má rešpekt - či už z finančného hľadiska alebo z pocitového - zákrok je úplne bezbolestný, nepociťovala som ani žiadne štípanie po zákroku ani počas neho. Ešte raz ďakujem zato, že sme sa obaja, tak ja, ako aj manžel, ktoré videl nielen do blízka slabo ale mal už aj celkovo problém s videním, zbavili dioptrií a teraz vidíme obaja výborne.

Silvia Kankríni

Ďakujem MUDr. Ďurkovičovi za perfektnú operáciu. Vybrala som si správnu kliniku so správnym doktorom. :) Som nadšená a vďačná.

Katarína Nádaská, 23. 9. 2021

Ďakujem pani doktorke Stanislavovej a celému tímu, ktorý sa počas operácie očí staral o mňa. Prístup pani doktorky bol profesionálny, bola milá, ľudská a ochotná s veľkým srdcom. Ďakujem.

Matej Štúr, 11. 9. 2021

Včera 10. 9. 2021 som absolvoval operáciu očí okolo pol piatej poobede. Pre operáciu som sa rozhodol pretože som videl dosť rozmazane a už dlho ma to trápilo. Dnes, deň po operácii, vidím síce ešte stále trochu ako keby som bol pod vodou, ale už vidím úplne všetko a ani neviem, či som niekedy tak dobre do diaľky vlastne videl. Dokážem spočítať vrcholčeky stromčekov na takú vzdialenosť, že by mi asi závidel aj Superman. Určite odporúčam.

Margita Martikáňová, 8. 9. 2021

Operácii očí som u vás absolvovala pred dvoma rokmi. Úžasný pocit opäť jasne vidieť, vďaka vám. Ľutujem len jedno - že som nepodstúpila túto operáciu oveľa skôr. Každému, kto rozmýšľa nad možnosťou operácie očí, vrelo odporúčam.

Ladislav Antal, 24. 8. 2021

Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s operáciou mojich očí, ktorú som absolvoval začiatkom tohto roka. Mal som od narodenia krátkozrakosť a túto mi operáciou odstránili úplne vo veku 56 rokov. Teraz nemám problém pri šoférovaní, mojich obľúbených športoch - bicykel a lyžovanie a vidím všetko do diaľky a to bez problémov. Pri čítaní musím používať okuliare, avšak s veľmi nízkym dioptriami.

Štefan Danko, 24. 8. 2021

Som týždeň po operácii a vidím tak skvelo, ako keď som bol mladší. Perfektné a ostré videnie hneď po operácii. Chcem sa poďakovať celému tímu iClinic a aj pánovi doktorovi Ivovi Ďurkovičovi za perfektný prístup. :)

Marta Sefcikova, 7. 8. 2021

Včera som podstúpila operáciu na odstránenie krátkozrakosti a dnes už vidím ostro a fungujem normálne, bez obmedzení. Naozaj skvelý prístup doktoriek aj sestričiek. Samotný zákrok trval krátko a pani doktorka, ktorá ma operovala, bola veľmi prijemná a profesionálna. Výborný štandard služieb! Ďakujem!

Hana Litvová, 6. 8. 2021

Som absolútne spokojná s operáciou. Vidím úžasne, ako nikdy predtým! Pánovi doktorovi Ivovi Ďurkovičovi patrí moje veľké ďakujem a samozrejme aj celému tímu.

Jana Ľalíková, 22. 7. 2021

Dnes som podstúpila operáciu očí na tejto klinike. Musím uznať že super. Vybavenie super, sestričky perfektné, pán doktor tiež super. Aj so zákrokom som spokojná. Už pár hodín po operácii vidím perfektne. Takže ďakujem.

Nikola Laluhová, 20. 7. 2021

Chcela by som sa poďakovať za super prístup! Veľmi milé sestričky, aj pani lekárka a hlavne super lekár, ktorý ma operoval, neviem si spomenúť na meno, bol to Čech, bol veľmi milý, trpezlivý, s takým úžasným prístupom som sa ešte nestretla. Ďakujem! Mám týždeň a pol od operácie a stále vidím lepšie a lepšie, je to úžasný pocit.

Helena Rožkova, 9. 7. 2021

Operovali ste oči mojej sestre a nevie si to vynachváliť. Číta úplne bez okuliarov, robíte veľmi dobrú prácu.

Ľubomír Sladký, 3. 7. 2021

Chcem sa aj týmto spôsobom poďakovať a pozdraviť celý tím iClinic. Som nadmieru spokojný a teším sa na pooperačnú kontrolu. Čo dodať... ako to tam funguje si musí každý vyskúšať sám. Ochota, srdečnosť a pružnosť... skrátka všetko, čo by malo byť samozrejmosťou. Prajem všetkým veľa zdravia a veľa úspechov!

Eva Duchonova, 18. 6. 2021

Som veľmi rada, že som na klinike podstúpila zákrok. Trošku som pochybovala, ale výsledok ma prekvapil. Odporúčam všetkým, ktorí majú problém so zrakom – v iClinic vám vrátia zrak.

Ivana Sivoková, 3. 6. 2021

Som presne týždeň po operácii a každým dňom sú moje oči viac a viac vďačné. A ja samozrejme tiež, lebo nemusím viac riešiť ráno po prebudení problém zaostrovania a hľadania okuliarov či zakladanie šošoviek. Neľutujem moje rozhodnutie a veľmi odporúčam! Ďakujem za milý prístup a profesionalitu. Pán doktor Ďurkovič je výborný profesionál.

Dušan Potančok, 27. 5. 2021 Banská Bystrica Z-Lasik Premium

Dňa 27.5.2021 som podstúpil operáciu Z-Lasik Premium na klinike v Banskej Bystrici. Zákrok bol bezbolestný, hneď po zákroku videnie trochu rozmazané, mierne rezanie a štípanie očí, ale nič strašné. Aktuálne si už užívam videnie konečne bez okuliarov, je to paráda, super pocit! Vyjadrujem veľké ĎAKUJEM celému tímu a milému prístupu sympatických sestričiek a perfektne odvedenej práce pánovi MUDr. Ivovi Ďurkovičovi. Teším sa na kontrolu, kedy sa s vami opäť uvidím a konečne bez okuliarov. ZMENILI STE MI ZIVOT, ste TOP!

Ľudmila Kulháňová, 25. 5. 2021

Užasný personál, milé sestričky, doktori na špičkovej úrovni... operácia bezbolestná a každý jeden úkon vysvetlený... som neskutočne spokojná.

Igor Kic, 24. 5. 2021 Bratislava FEMTO Z-Prelex

18.5.2021 som podstúpil operáciu FEMTO Z-PRELEX. Od vyšetrenia na iClinic v Bratislave až po operáciu som bol sprevádzaný veľmi milým a profesionálnym prístupom personálu. Týmto sa chcem poďakovať celému tímu -kolektívu. A zvlášť MUDr. Ďurkovičovi za operáciu, po ktorej sa mi zmenil život, ktorý mám teraz krajší a lepší. Prajem vám veľa úspechov vo vašej úžasnej práci, resp. poslaní. ĎAKUJEM I.KIC.

Dana Žabková, 29. 4. 2021 Banská Bystrica Z-Lasik

29. 4. 2021 som absolvovala v Banskej Bystrici operáciu metódou Z-Lasik. Hrozne som sa bála, srdce som mala až v krku. Operácia bola bezbolestná, trochu nepríjemná bola len 1. fáza, vytváranie lamely, ale nebolelo to. Ďalej odstránenie dioptrií bezbolestné. Personál bol naozaj milý, čo trošku odľahčilo napätú atmosféru počas čakania. Po príchode domov som začala pociťovať mierne rezanie, pocit piesku v očiach, ale nič strašné. Bolesti stále žiadne. Akurát nastúpilo silné slzenie v oboch očiach, trvalo to asi 2 hodiny. Noc bola pokojná. Ráno som videla lepšie do diaľky, do blízka dosť zle, ale do obeda sa to výrazne zlepšilo, a videla som aj do mobilu. Dva dni po operácii sa to ešte strieda, raz vidím lepšie do diaľky, raz na blízko, verím, že sa to čoskoro zastabilizuje. Ešte raz ďakujem, po 45 rokoch som bez okuliarov.

Pavol Soľava

Okuliare používam od malička. V deň mojich 60. rokov, vyšlo to na Veľkonočný pondelok, mala prebehnúť aj moja operácia očí. Po niekoľkoročnom strachu som sa odhodlal absolvovať túto operáciu očí v tejto klinike. Môj strach a zároveň odhodlanie so mnou lomcovali niekoľko rokov. Strach úzkosť atď., určíte to poznáte viacerí. Už však samotné predoperačné vyšetrenie v Banskej Bystrici bolo na profesionálnej úrovni a dodali mi nebojácnosť. Aj samotná operácia v Bratislave prebehla presne tak, ako mi to hovoril MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH. Operačný zákrok bol bezbolestný a ani po ukončení operácie žiadna bolesť. Ráno keď som si už mohol dať dolu obväz z oči sa ten pocit ani nedá opísať, prvé reakcie super. Ešte si dávam kvapky, ale každým dnom je to lepšie. Samotná operácia, prístup personálu, starostlivosť je na takej úrovni, že by sa tu naše zdravotníctvo malo čo učiť. Ešte raz veľká vďaka MUDr. Ďurkovičovi a personálu. Paľo z Oravy PS: Stále neviem, prečo sem tam hľadám bývalé okuliare, ktoré nepotrebujem...

Ing. Ladislav Deák, 14. 4. 2021

Dňa 10. 4. 2021 som podstúpil operáciu obidvoch očí. Celý zákrok bol bezbolestný a prístup personálu bol veľmi profesionálny. Na druhý deň som už videl, trochu rozmazane, ale zrak sa rýchlo zaostroval. Prvá kontrola potvrdila úspešnosť zákroku. Som veľmi spokojný, že som sa zbavil okuliarov po dlhých rokoch.

Darina Nell Nemcová, 9. 4. 2021

Dnes som podstúpila operáciu a môžem len odporučiť. Už po pár hodinách vidím, aj keď ešte trocha zahmlene. Veľmi sa teším z operácie a ďakujem.

Sandra Hlavenková, 26. 3. 2021 Z-Lasik

Dobrý deň, dňa 26. 3. 2021 som u Vás absolvovala zákrok. Chcem sa poďakovať za neskutočne milý prístup personálu, s akým som sa ešte nikde nestretla. Ani som sa nenazdala a mala som po zákroku. Pán doktor, ktorý ma operoval bol veľmi milý, trpezlivý a profesionálny. Po zákroku síce bolesti, ale dnes už ani neviem, že som bola na operácii. Výber iClinic bolo najlepšie rozhodnutie v mojom živote. Všetci, ktorí rozmýšľate nad operáciou, tak neváhajte. Tu sa o Vás postarajú najlepšie.

Mária, 23. 2. 2021

Dobrý deň prajem, dňa 23.2. som u Vás absolvovala operáciu oči. Prvý deň bol náročný, ale vnímala som to ako veľký zákrok, takže to bolo pochopiteľne. Avšak, hneď na druhý deň som krásne videla. Je to nádherný pocit bez šošoviek, či okuliarov. Ďakujem :-)

Ján Folk

Vaša klinika ma zbavila okuliarov po dlhých 32 rokoch. Môj život bez okuliarov dostal nový rozmer. Úžasný, milý a profesionálny prístup. Veľké ďakujem.

Júlia Gašová, 17. 3. 2021

Ďakujem za nový zrak. Neviem to ani len slovami opísať, aký to je super pocit vidieť bez okuliarov. Život sa mi veľmi zjednodušil. Robíte zázraky! ♥️ Klobúk dole pred vašou prácou.

Lucia Teplanova, 17. 3. 2021

Dobrý deň, chcem sa s vami podeliť o referenciu na operáciu očí. iClinic je to najlepšie rozhodnutie, ktoré som si mohla priať. Operácia úplne bezbolestná a dokonca ani po operácii som nič nepociťovala. Môžem len odporučiť všetkými desiatimi. ☺️ Konečne som po 15-tich rokoch bez okuliarov. ☺️

Zuzana Pšenová, 13. 3. 2021

Včera som bola na operácii. Je to síce len deň, ale som mimoriadne spokojná. Chcem vyzdvihnúť profesionalitu, ľudský prístup, ochotu. Operácia bola bezbolestná. Pani doktorka, ktorá má operovala, bola veľmi zlatá. Aj prístup pána doktora Ďurkoviča. Odporúčam každému. A hlavne sa nebojte. Operácia je fakt bezbolestná.

Alena Kružicová, 9. 3. 2021 Banská Bystrica

Pred operáciou som sa veľmi bála no strach mi pomohol prekonať veľmi príjemný a profesionálny personál v Banskej Bystrici. Operácia prebehla nad moje očakávania, rýchlo a bezbolestne. Dokonca ani po operácii som nepociťovala žiadne tlaky ani bolesť. Práve naopak, už po odlepení obväzov na druhý deň po operácii som bola prijemne prekvapená lebo ja som videla. A dokonca som čítala bez okuliarov. Operácia prebehla 5.3.2021 a každým dňom je to lepšie. Ďakujem krásne celému tímu.

Anton Majer, 27. 2. 2021

Keď nosíte multifokálne okuliare veľa rokov a odhodláte sa na operáciu očí v tejto klinike, určite sa niečo u vás v živote zmení. Budete sa čudovať. Keď všetko dobre dopadne, tak toto sú benefity ktoré mňa čakali. Na druhý deň som videl aj to, čo som bez okuliarov nevidel. Zrak sa každým dňom zlepšuje. Či je to na diaľku alebo na blízko. Pri šoférovaní nie je čo riešiť. Prečítam aj to, čo som predtým čítal s lupou. Pravidelná starostlivosť o operovaného je tu samozrejmosť. Samotná operácia, prístup personálu, starostlivosť je na takej úrovni, že by sa tu naše zdravotníctvo malo čo učiť. PS: Stále neviem, prečo sem tam hľadám bývalé okuliare, ktoré nepotrebujem.

Peter D., 23. 2. 2021

Maximálna spokojnosť s úkonom. Personál bol príjemný a odpovedali ochotne na všetky moje otázky. Ich prístup bol veľmi profesionálny a hneď po vyšetrení mi bola odporučená a ponúknutá možnosť absolvovať zákrok, čo som aj využil. Vysvetlili mi, ktorý je pre mňa najvhodnejší a za 30 minút som bol vybavený. Absolútne bezbolestné. Na druhý deň som mal viditeľnosť cca. 80 % a do týždňa som už videl lepšie ako s okuliarmi. Pri odchode mi vysvetlili, ako sa treba správať a ako si dávkovať kvapky po operácii a po skúsenosti s iClinic môžem každému len odporučiť. Ďakujem za nový pohľad na svet :-)

David Tóth, 23. 2. 2021 Bratislava

Operácia prebehla lepšie ako som očakával. Žiadna bolesť, nič strašné. Čakal som, že to bude oveľa nepríjemnejšie. Personál veľmi milý a profesionálny. Horšie je to po operácii keď prestane účinkovať anestéza. Ja som si hneď po príchode domov ľahol a zaspal. Keď som vstal dal som si kvapky a bolesť ustála. Videl som dobre už cca. po pol hodine, aj keď úplne ostré videnie to nebolo. Na druhý deň už nebola žiadna bolesť a mohol som šoférovať a prakticky normálne fungovať. U mňa osobne videnie trocha skákalo na blízku, hlavne pri pozeraní do monitora (prvé dva dni po operácii). Videnie do diaľky sa každým dnom zostrovalo a po týždni bolo 100 %-né. Každopádne super skúsenosť. Odporúčam každému, netreba čakať. Po siedmich rokoch nosenia kontaktných šošoviek som sa s nimi konečne rozlúčil. Ďakujem a držím palce ostatným.

Timea Szekeres, 23. 2. 2021

Veľmi pekne ďakujem iClinic za všetko. Pred operáciou som sa strašne bála, ale priateľský a ľudský prístup celého personálu mi to pomohlo celé zvládnuť. Zákrok bol úplne bezbolestný (aj po operácií to bolo celkom zvládnuteľné, skôr len nepríjemné). Celé to prebehlo veľmi rýchlo a bola som pod stálym dohľadom. Sestričky, ale aj lekári boli nesmierne milí a patrí im veľká vďaka :) Bolo to najlepšie rozhodnutie v mojom živote.

Natália Turčinová, 4. 1. 2021 Bratislava Z-Lasik

Ďakujem celému veľmi milému a priateľskému kolektívu v iClinic Bratislava za včerajšiu skúsenosť. Absolvovala som korekciu zraku metódou Z-Lasik (ďalekozrakosť, -3.00 a -2.00). Operácia bola úplne bezbolestná, navyše sprevádzaná veľmi príjemným opisom všetkého, čo mi pani doktorka počas zákroku robila. Samotná operácia trvala len niekoľko minút, nepríjemnejšie pocity prišli asi o hodinu a trvali také tri-štyri hodiny (rezanie v očiach, pálenie, slzenie, pocit, že "niečo tam mám", veľká senzitivita na svetlo), ale v jednom okamihu to celé prestalo a dnes som sa ráno zobudila s už dávno zabudnutým pocitom, že vidím všetko :) Ďakujem ešte raz!

Mária Králiková, 30. 12. 2020

Dobrý deň prajem. Chcem sa poďakovať za prijemný a milý prístup. Som tretí deň po operácii a teším sa, že už nemám okuliare je to super pocit. Ďakujem veľmi pekne za váš ľudsky prístup. Prajem Vám veľa pracovných úspechov.

Ján Dudák, 18. 12. 2020 FEMTO Z-Prelex

Dnes je to 6 týždňov, čo som absolvoval operáciu očí FEMTO Z-PRELEX. Nosil som 15 rokov okuliare na blízko i do diaľky. Po operácii, ktorú mi vykonal MUDr. Ďurkovič a ktorá bola úplne bezbolestná, som už na druhý deň perfektne videl. Prečítal som aj drobné písmo, videl som dobre aj do diaľky. Nielen, že vidím dobre, ale vidím aj jasnejšie, všetky farby sú svetlejšie. Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi ako aj celému tímu za perfektnú starostlivosť a odborne vykonanú operáciu. Život bez okuliarov je krajší. Ešte raz ďakujem.

Sylvia Brnová, 16. 12. 2020

Dnes som absolvovala vyšetrenia a konzultáciu. S radosťou môžem napísať, že sú to viac ako ľudia na svojom mieste. Prístup, rýchlosť, profesionálnosť, spokojnosť pacienta = všetko na 1*. Škoda, že nie som oprávnená napísať o priam zázračnom príbehu, ktorého som sa náhodou stala svedkom. Napíšem však, že dobré a krásne veci sa dejú potichu. Bez veľkej reklamy a bez nafúknutej bubliny. Skromne. Vďaka za úžasnú skúsenosť!

Anna Ozaniaková, Dip. Mgmt., 3. 12. 2020 Bratislava

Veľmi pekne ďakujem pani MUDr. Hlaváčovej PhD., FEBO, za kvalitný a profesionálny výkon pri mojej operácii očí katarakty a odstránení dioptrií na čítanie. Veľmi si vážim jej starostlivý a ľudský prístup vrátane ďalšej pooperačnej starostlivosti (kontrolné vyšetrenia). Operácia mi umožnila čítať bez používania okuliarov, čo robí život komfortnejší a pohodlnejší. Ďakujem Vám a prajem Vám veľa úspechov a veľa ďalších spokojných pacientov.

Henrieta Čimmová, 26. 11. 2020 Bratislava Z-Lasik

Ďakujem z celého srdca očnej klinike iClinic, celému personálu a pánovi doktorovi, ktorý ma operoval, Konečne nepotrebujem okuliare a ani kontaktné šošovky. Som tretí deň po operácii a už vidím perfektne. Ešte raz ďakujem. Vašu kliniku vrelo odporúčam. Ste perfektní. 

Ivan Valach, 11. 11. 2020 Bratislava FEMTO Z-Prelex

Pred týždňom, 11. 11. 2020, som absolvoval operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex. Dnes som bol na kontrole, všetko v poriadku. Pred operáciou som mal multifokálne okuliare na blízko aj na diaľku. Dnes sú už sú odložené v zásuvke. Pred operáciou som sa strašne bál, avšak úplne zbytočne. Operácia prebehla úplne bez bolesti, obe oči naraz. Po operácii som mal síce rozmazané videnie, ale ráno som už čítal aj malé písmená na zubnej paste, telka úplne v pohode. Každým dňom je to lepšie a lepšie. Uvedomujem si, že pre vás som jeden z mnohých pacientov, ale pre mňa zákrok znamená životnú zmenu k lepšiemu. Chcem sa poďakovať celému tímu očnej kliniky iClinic - veľká vďaka personálu na predoperačnom vyšetrení, veľká vďaka operačnému tímu a veľká vďaka pooperačnému a kontrolnému tímu za vyšetreniu, za všetko. Ďakujem a prajem vám veľa osobných a pracovných úspechov.

Bibiana Vašková, 11. 11. 2020 Bratislava

Chcem pochváliť celý kolektív kliniky iClinic v Bratislave za veľmi ľudský prístup. Sestričky boli milé, ochotné aj keď tam bolo viac ľudí, boli super, proste som bola spokojná na 100 %. Ja môžem iba odporúčať. Ďakujem veľmi pekne.

Miroslava Babjáková, 17. 10. 2020 Bratislava Z-Lasik

Zdravím, nemala som síce silné dioptrie, ale mala som veľký sen – nenosiť okuliare vôbec. 21. 9. 2020 som v Bratislave absolvovala predoperačné vyšetrenie (úžasné sestričky a doktori) a zároveň operáciu Z- Lasik. Bola to naozaj rýchlovka a hlavne bezbolestné! Asi tak dve hodiny po operácií som bola veľmi hanlivá na svetlo, no potom prišiel pocit úľavy. Videla som okamžite po operácií. Samozrejme, všetko má svoj čas, kým sa to upraví na 100 %. Ešte po 3 týždňoch som stále svetloplachá na silné svetlo, ale slnečné okuliare, ktoré dostanete ako darček, sú môj najväčší kamarát, dokonca v nich vyzeráte perfektne ako agent v čiernom. PS: Ak uvažuješ, či ísť, či neísť, tak CHOĎ! Nemaj žiadne obavy, platí jednoduchá rovnica „dnešné technológie + kvalitní doktori = super výsledok“. Ďakujem doktorovi a celému lekárskemu tímu.

Lucia Šurinová, 2. 10. 2020

Moja operácia sa konala 18. 8. 2020 a odvtedy sa usmievam zakaždým, keď si uvedomím, že už na nose nemám žiadny tlačiaci rámik okuliarov a že vidím vlastnými očami - po 27. rokoch rozmazaného videnia. Som veľmi šťastná a spokojná, je zo mňa nový človek. Ďakujem z celého srdca šikovnému tímu sestričiek, lekárov a najmä pánovi doktorovi, ktorý ma operoval, jeho precíznym rukám a úžasnému milému prístupu. Môžem len vrelo odporúčať každému. Je to bez bolesti a ten pocit za trošku diskomfortu určite stojí. ĎAKUJEM !!!!

Eva Žarnayová, 24. 9. 2020 Bratislava

Chcem sa poďakovať skvelému personálu a ich prístupu k pacientom na klinike iClinic v Bratislave. Na operácii som bola 12. 8. 2020 a ten pocit, že vidím bez okuliarov, je úžasný. Už viac ako mesiac si užívam život bez okuliarov a je to super. Za odvedenú prácu Vám patrí jedno veľké ďakujem. Odporúčam každému. Želám Vám veľa ďalších úspechov.

Ján Jakubovie, 7. 9. 2020 Banská Bystrica

Aj zázraky sa dejú. Sedemdesiat rokov som nosil okuliare, postupne s rokmi sa mi zrak zhoršoval. Na doporučenie ošetrujúcej lekárky som oslovil Banskobystrickú nemocnicu kde, ma na predoperačné vyšetrenie objednali až na september. Preto som sa obrátil na iClinic v Banskej Bystrici. Bol som prekvapený, že už na druhý deň po mojom informovaní o možnosti operácie ma objednali na druhý deň na predopračné vyšetrenie. Na druhý týždeň v pondelok som absolvoval už operáciu. Už dávno som sa nestretol s tak milým, príkladným prístupom zdravotníckeho personálu. Operatér MUDr. Jozef Oslanec s personálom vykonali bezbolestný zákrok. No najväčší zázrak sa stal už druhý deň, keď som si mohol odlepiť operované oko. Ako sa hovorí, neveril som vlastnému oku (nakoľko len ono bolo zatiaľ operované). Krásny, jasný, ostrý, farebný obraz bez okuliarov. Po následných kontrolách som mal mať operované druhé oko, no korona vírus to oddialil skoro o dva mesiace. Skutočne zázračné ruky zoperovali aj druhé oko. Som veľmi vďačný a vyslovujem poďakovanie za navrátenie zraku.

Kristína Mudríková, 6. 9. 2020 Bratislava

Bol to môj celoživotný sen. Ďakujem veľmi pekne z celého srdca, že mi zachránili moje oči. Som veľmi spokojná a vďačná doktorke, ktorá ma operovala. ❤️ Bola skvelá, úžasná... to ako sa so mnou počas zákroku rozprávala, bolo úžasne. Keď mi oznámila, že máme za sebou prvé okoa a že som skvelá, až som sa rozplakala od šťastia. ❤️ Ďakujem aj sestričkám za super starostlivosť ???? iClinic v Bratislave, ďakujem že ste mi splnili sen. ❤️❤️

Juraj Kaiser, 26. 8. 2020 Z-Lasik

Dobrý deň, je to druhy deň po mojej operacii kedy píšem. Bol som objednaný na prvú konzultáciu 25.08. a bol to zároveň aj deň mojej operácie čo ma príjemne prekvapilo ale aj zaskočilo. Priebeh operácie bol naozaj bezbolestný a oceňujem hlavne prístup doktorov a personálu. Prefesionálny a príjemný. Po operácii to ale nie je celkom tak, že môžete plne fungovať ako bolo prezentované. Je to asi individuálne. No u mňa určite. Po hodine som nebol schopný otvoriť oči pre pálenie a rezanie. Cesta domov bola dosť nepríjemná. Neviem si predstaviť, že by som mal ísť auto sám. Trvalo to cca 5 hoďín. No ráno som videl úplne perfektne a po páleni a rezani ani známka. Ďakujem za všetko a teším sa na kontrolu.

Jakub Straka, 21. 7. 2020 ReLEx SMILE 3D

Operáciu Relex Smile 3D som podstúpil 17.04.2020. Bezbolestný priebeh operácie, okamžitý efekt pár hodín po operácii a bezproblémová rekonvalescencia. Ako bonus milý a ústretový prístup sestier a lekárky. Odporúčam každému, kto si chce významne zlepšiť kvalitu života.

Silvia Hančinová, 17. 7. 2020 Z-Lasik

Chcela by som sa poďakovať skvelému personálu a ich prístupu k pacientom na klinike iClinic v Bratislave. Na operácii som bola ešte 23.6., ale ten pocit je neopísateľný. Hneď po operácii som videla a tešila sa, keď som po ceste domov videla aj malé písmenka na billboardoch. ???????? Už tri týždne si užívam život bez okuliarov a je to nádherná. Nevadí mi dážď, zima, slnko, stačí mat po ruke slnečné okuliare. Osobitne poďakovanie patrí aj pani doktorke MUDr. Petre Hlaváčovej, ktorá ma operovala. Jej prístup bol tak úžasný a ľudsky, s akým som sa ešte nikdy nestretla. Ďakujem.

Diana Šutaríková, 13. 7. 2020

Odporúčam všetkými desiatimi. Profesionálny prístup. Rýchly a bezbolestný zákrok. Už na druhý deň som videla ostro. Ďakujem sestričkám a pánovi doktorovi za starostlivý prístup. 

Nicole Polťáková, 1. 7. 2020 Bratislava ReLEx SMILE 3D

10.7.2020 som podstúpila v iClinic v Bratislave operáciu ReLEx SMILE 3D. S vyšetreniami, ktoré prebehli veľmi hladko, s kolektívom, ktorý bol veľmi príjemný a s pánom doktorom, ktorý má operoval a o každom kroku informoval, som nadmieru spokojná. Hneď po operácii som videla do diaľky úplne ostro, len do blízka, keď som napr. písala do telefónu, tak troška zahmlene, ako pod vodou. Pán doktor má oboznámil s tým, že v ten deň môžem mat bolesti, ale ja som nemala úplne žiadne bolesti, ani rezanie alebo pocit svrbenia, maximálne neskôr suché oči. Na druhý deň ráno som videla úplne ostro aj do diaľky aj do blízka, už nie zahmlene a je to neuveriteľný pocit. Odporúčam všetkým, ktorí majú v sebe to odhodlanie zanechať okuliare a vidieť bez nich. Každý má strach, ale nie je sa čoho báť. Operácia je úplne bezbolestná a prebehla veľmi rýchlo. Mala som pocit že som tam bola 5 minút a hlavne po operácii bolo úplne všetko v poriadku, bez bolesti a s okamžitým woow efektom.

Tomáš Fusko, 8. 7. 2020

Z celého srdca chcem poďakovať všetkým, ktorí sa o mňa viac, či menej, starali počas všetkých vyšetrení a aj počas operácie. Tak priateľský prístup len málokde zažijem a som rád, že som si vybral práve iClinic. Operáciu som absolvoval 7.7.2020 a už na druhý deň som bez akýchkoľvek problémov videl. Konečne som sa zbavil okuliarov a rozhodne budem odporúčať iClinic aj svojim známym, ktorí premýšľajú nad operáciou.

Zdenka Očovska, 26. 6. 2020

Ďakujem MUDr. Ďurkovičovi a celému personálu iClinic za všetky predoperačné vyšetrenia a operáciu, ktorú som absolvovala 25.06.2020. Špičkový a milý tím, nasadený s úsmevom a psychickou podporou.

Silvia Šimáková, 23. 6. 2020

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť, prístup a profesionalitu. Operáciu som zvažovala roky a jediné, čo ľutujem je, že som sa nerozhodla skôr. Okuliare som si v deň operácie dala dolu a viac už nenasadila. Úžasný pocit, ktorý pochopí iba človek ako ja, keďže som od detstva nosila okuliare. Operácia bola v piatok a už v sobotu som fungovala bežne ako iné dni. V pondelok som išla do práce. Pracujem v administratíve, middle management. Teda 8 hodín pred PC.

Sergej Zápotocký, 13. 6. 2020

Celému kolektívu kliniky iClinic Banská Bystrica na čele s pánom doktorom Ďurkovičom sa chcem úprimne poďakovať za ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup pred, pri a po zákroku, ktorý som absolvoval 23.05.2020. Výsledok je nad moje vlastné očakávanie! Bol by som veľmi potešený, ak by to takto fungovalo v celom našom zdravotníctve. Držím Vám palce, aby ste takto alebo lepšie pokračovali aj do budúcnosti.

Alena Klvanova, 3. 6. 2020 Metóda PRELEX

Prežívam po narodení mojej dcéry, druhýkrát najkrajšie obdobie svojho života. V roku 2016 som mala úraz. Viac nechcem spomínať na udalosť, ktorú chcem vymazať zo svojho života tak, ako MUDr. Ivo Ďurkovič 3. 6. 2020 vymazal z mojich oči kataraktu a ja po všetkých neduhoch života, zažívam šťastie a radosť - vďaka tomuto, nebojím sa povedať, kúzelníkovi. Za to, čo dokázal pán doktor po implantovaní trifokálnych šošoviek do mojich očí, mu budem každý deň ďakovať ráno, keď budem vstávať a večer, keď budem zaspávať. Preto ak je medzi vami niekto, kto ešte váha nad operáciou, nech zahodí obavy a bez rozmýšľania vyhľadá pomoc u MUDr. Iva Ďurkoviča. Okrem toho, že je to skúsený odborník v oblasti oftalmológie, je to aj šarmantný mladý muž, ktorý robí svoju prácu stopercentne a s pozitívnym výsledkom. Ďakujem vám.

Ľubomír Záň, 7. 6. 2020

S veľkou úctou chcem poďakovať MUDr. Ďurkovičovi a spol. za operáciu a všetko ostatné pred operáciou a po operácii. ĎAAAAAAKUJEM a odporúčam. Sme z Oravy, boli sme veľmi milo prekvapení, vrátane komunikácie s celým kolektívom. Ešte raz ĎAAAAAAKUJEME.

Antónia Snopková, 1. 5. 2020 FEMTO Z-Prelex

Ďakujem pánovi doktorovi Ďurkovičovi za perfektnú operáciu očí. Po telefonickom dohovore a po dodatočnom upresnení termínu operácie mi pán doktor implantoval umelé vnútroočné trifokálne šošovky. Moje obavy a strach zo straty zraku pretrvávali počas celej operácie prvého oka. No všetko zmizlo, lebo hneď som, aj keď zahmlene, videla. Som štvrtý deň po operácii a vidím čítať. Už len podvedome hľadám okuliare, keď chcem niečo urobiť a vtedy si uvedomím, že ich nepotrebujem. Veľké ďakujem patrí aj celému kolektívu za predoperačné vyšetrenie a za profesionálny postup v tomto rizikovom pandemickom čase.

Miška Michaela, 21. 4. 2020

Clinic môžem iba odporúčať. Po zlých skúsenostiach v dvoch nemenovaných klinikách som sa tu stretla s maximálne úžasným prístupom milých sestričiek a nehovorím o profesionálnom prístupe doktorov. Chcela by som sa poďakovať najmä pánovi doktorovi Ďurkovičovi, že vďaka jeho profesionalite znova po niekoľkých rokoch vidím. Dokonca pri mojich problémoch, ktoré som mala som sama neverila, že výsledok bude až taký úžasný. Jedno veľké ĎAKUJEM.

Bronislava Petrovská, 10. 2. 2020

Zdravím, transplantáciu šošoviek som absolvovala 10. 2. 2020 a konečne som sa zbavila okuliarov, síce to stále nie je 100%-né, ale je to veľká zmena. Z operácia som mala veľký strach ,ale prístup personálu bol super a šťastne som to prežila. Vrelo odporúčam, kto ešte váha. Ďakujem.

Michal Murín, 28.01.2020 Z-Lasik

V iClinic BA som absolvoval operáciu metódou Z-Lasik a po mesiaci môžem operáciu len odporučiť. Klinika funguje na profesionálnej úrovni, všetko sa riadi dohodnutými termínmi a časmi a v podstate nikde zbytočne nečakáte. Operácii predchádzalo kompletné vyšetrenie, kde ma okrem iného pani doktorka informovala aj o konkrétnej metóde operácie a postupe, akým sa operácia vykonáva. Presne som teda vedel, čo sa bude diať a ako dlho to asi bude trvať. Tesne pred operáciou mi aplikovali anestetické kvapky do očí. Samotná operácia je rýchla a trvá možno 10 minút, pričom zákrok lasermi na jednom oku je hotový približne do 2 minút. Operácia je bezbolestná, trochu nepríjemné je iba nasadenie "držiaku", ktorý zabezpečí, aby ste nehýbali okom - toto však cítite iba na lícnej kosti a trvá to 20 sekúnd. Na oku som počas operácie necítil absolútne nič. Zlepšenie zraku prišlo v podstate okamžite po operácii, no nasledujúce 3-4 hodiny som pociťoval jemné rezanie a suchý pocit v očiach. Večer to ale ustúpilo a na druhý deň som nepociťoval už žiadne obmedzenie. Navyše, po 4 dňoch od operácie som už bol aj na lyžiach, takže super. Som veľmi vďačný, že môžem vidieť bez obmedzení a konečne nemám starosti so šošovkami a okuliarmi.

Peter Pavlech, 1. 2. 2020 Z-Lasik

Ďakujem iClinic za vyššiu kvalitu môjho života. Operáciu som absolvoval 17.9.2019 o 13:30 hod. a už večer o 20:00 hod. som žasol nad výsledkom. :) Ďakujem

Ladislav Barčak, 27. 1. 2020 Z-Lasik

Dnes som tretí deň po operácii metódou Z-Lasik a vidím svet novým pohľadom. Od pätnástich rokov som nosil okuliare, dnes mam 47 rokov takže si zvykám na iný svet. Operácia prebehla v poriadku, ako aj všetky vyšetrenia a ľudský prístup, čo sa v dnešnej dobe veľmi cení. Ďakujem vám všetkým.

Milan Mikuš

Po 41 rokoch som sa zbavil okuliarov a poviem vám, že je to jeden neskutočne krásny pocit. Za to ďakujem celému kolektívu iClinic. Zohratá partia, príjemné a ústretové jednanie, profesionalita. Napriek návalu zákazníkov a občasnému pocitu, že je to pásová výroba, sa celej partii podarilo dodať tomu punc ľudskosti a domácej atmosféry. Ešte raz všetkým veľmi pekne ďakujem. Môžem len odporúčať.

Silvia Piliarova, 10.1. 2020 Bratislava Z-Lasik

Dňa 10. 1. 2020 som absolvovala operáciu Z-Lasik oboch očí. Dnes je 11. 1. 2020 a môj život sa začína meniť. Ďakujem celému tímu iClinic Bratislava, boli ste milí a ochotní. Samotný zákrok trval chvíľu a bol úplne bez bolesti. Až pri ceste domov som pociťovala svrbenie a drobné rezanie v oku. Čakala som, že prvá noc bude ťažká, ale spala som ako batoľa. Ďakujem Vám z celého srdca. Sisa

Alena J., 14. 12. 2019 Skalica Z-Lasik

Presne pred rokom 14.12. 2018 som podstúpila operáciu na klinike v Bratislave, kde som bola odporučená mojou lekárkou p. MUDr. Zuzanou Macejkovou-Vojnovou na operáciu metódou Z-Lasik. Ani som nechcela veriť, keď mi p. doktorka odporučila i napriek môjmu vyššiemu veku túto laserovú operáciu. I keď som váhala a bála som sa neistoty, rozhodla som sa. Od malička som sa vyhýbala okuliarom, nosila som ich v nutných prípadoch, v práci i pri športe som s nimi bojovala a nakoniec sa mi zhoršoval zrak a preto som sa rozhodla. Moja p. doktorka v Skalici bola pri mne i v Bratislave a celý personál na klinike bol veľmi milý a povzbudivý tak pred, ako i po operácii. Napriek môjmu strachu a obavám som to zvládla. Som šťastná za tento krok. Som vďačná za to, že sa mi otvoril nový svet - svet každodenných povinností. Celý rok som objavovala všetko okolo seba v inom svetle. Videla som úplne iný a čistý obraz okolo seba - ľudí, veci, detaily, ktoré som v mojom zahmlenom pohľade predtým nevidela. Môžem športovať, lyžovať, jazdiť na bicykli, riadiť auto a bez okuliarov vidím to, čom som pred operáciou nevidela. Usmievam sa na ľudí, pretože im vidím z diaľky do tváre. Hodnotím celý rok od operácie a prajem si, aby sa nič v mojom pohľade nezmenilo a všetko zostalo tak, ako je to tento celý rok. Je mi ľúto, za ten čas, ktorý som prežila v inom zahmlenom videní a nevidela som okolo seba krásy tohto sveta. Ešte raz patrí moja vďaka celému obetavému personálu, ktorý pomáha uzrieť ľudom krásy tohto sveta a svojou profesionalitou dokážu ľuďom vrátiť radosť do života:) Ďakujem ešte raz.

Lena Haňová, 10. 12. 2019 Z-Lasik

Absolvovala som u vás operáciu Z-Lasik a som veľmi spokojná. Aj s prístupom lekárky a personálu a aj s tým, že konečne prvýkrát v živote vidím vonku bez okuliarov čokoľvek, na čo sa pozriem. :-)) Mala som totiž zlý zrak už ako malé dieťa. :-) Takže ďakujem veľmi pekne.

Jana Rigáňová, 21. 11. 2019

Dňa 21. 11. 2019 som podstúpila operáciu očí - trifokálne šošovky. Ďakujem pani MUDr. Marte Stanislavovej, PhD. a celému operačnému tímu. Operácia bola naozaj bezbolestná a aj napriek mojej obave všetko dobre dopadlo. Svoje rozhodnutie vôbec neľutujem, dokonca som rada, že som sa pre operáciu rozhodla. Vidím veľmi dobre a okuliare už viac nepotrebujem. Ešte raz ďakujem a všetkým vám, vrátane pani doktorky Stanislavovej, patrí veľké ďakujem.

Hedviga Böhmová, 8. 11. 2019 Z-Lasik

Ďakujem veľmi pekne celému tímu iClinic, hlavne MUDr. Ďurkovičovi. Som týždeň po operácií Z-Lasik, cez okuliare som videla svet totálne šedý. Táto operácia mi umožnila vidieť svet ako cez zázračnú guľu - v nádherných jasných a sýtych farbách. Keby som o tejto operácii vedela skôr... Doporučujem každému.

Vlasta Jendrichovská, september 2019

V septembri som absolvovala laserovú operáciu očí v Banskej Bystrici. Celá operácia bola úplne bezbolestná, trvala len niekoľko minút a prebehla bez akýchkoľvek komplikácií. Personál bol veľmi milý. Chcem sa poďakovať najmä pani doktorke MUDr. Márii Červeňovej, ktorá počas zákroku so mnou komunikovala a upokojovala ma. Určite odporúčam!

Denisa Panisova, 5. 11. 2019 Z-Lasik

Dobrý deň, dňa 5.11.2019 som bola operovaná na oči laserovou metódou Z-Lasik. Mala som strach, ako to celé dopadne, či budem spokojná a či to nebudú obrovské bolesti. No z iClinic som skutočne odchádzala s úžasným pocitom. Hneď od začiatku boli sestričky skvelé, príjemné, všade vládla pohodová atmosféra. Taktiež veľké ďakujem patri pani doktorke Bírócziovej, ktorá ma vyšetrovala a vysvetlila mi všetky podrobnosti a taktiež pánovi doktorovi Ďurkovičovi, ktorý ma operoval a celý čas počas zákroku rozprával, čo mám robiť a čo sa deje. Pre mňa to nebolo bolestivé, iba som cítila mierny tlak na oku. Hneď po operácii som videla mierne ako pod vodou a v očiach ako keby som mala drobné kúsky piesku, ale žiadna bolesť. Dnes, deň po operácii, už vidím krásne bez okuliarov, ale cítim, že keď spím to mojim očiam prospieva...veď si to zaslúžia. Ešte raz ďakujem za všetko celému tímu iClinic.

Patrícia Muráriková, 12.10.2019 ReLEx SMILE 3D

Dobrý deň, 11. 10. 2019 som absolvovala laserovú operáciu oči metódou ReLEx SMILE 3D. Operácia prebehla bez akýchkoľvek komplikácií a dnes už sem píšem bez. Sestričky boli veľmi príjemné a tak isto aj pán doktor. Samozrejme, že po operácii oči trosku neposlúchali, ale bolesť po operácii žiadna čoho som sa bála asi najviac. Očnú kliniku iClinic odporúčame všetkými desiatimi a dávam im 5*. A keď ešte stále rozmýšľa niekto či ísť, určite neváhajte a bežte. Kľudne aj iba na konzultáciu s pánom doktorom - človek zato nič nedá. Keď Vám povedia že ste vhodný na operáciu, neváhajte. Žiadna bolesť, žiadne obmedzenie po operácii a hlavne žiadne obmedzenie s okuliarmi. Ďakujem tímu iClinic a hlavne pánovi doktorovi Ďurkovičovi. Na iných klinikách mi povedali, že sa oči nedajú operovať laserom. Ale vidíte, dalo sa. Ešte raz ďakujem z celého.

Tomáš Sobota, 12.10.2019

Chcel by som sa poďakovať celému personálu vašej kliniky v Bratislave. Všetci boli veľmi milí a ochotní a aj vďaku tomu prebehol celý deň lepšie ako som dúfal. Pani doktorka na sále bola úžasná a každý svoj krok mi vopred oznámila. Mám práve deň po operácii a aj keď tá noc bola trošku ťažšia, už ráno som videl veci tak, ako nikdy predtým bez okuliarov. Prajem Vám veľa šťastia a spokojných zákazníkov :)

Eduard Kupec, 7.10.2019 FEMTO Z-Prelex

Pred troma týždňami sme spolu s manželkou absolvovali operáciu FEMTO Z-Prelex s najnovším femtolaserom. Obaja môžeme zákrok len odporúčať, čo aj robíme pri každej príležitosti. Vidíme na všetky vzdialenosti úžasne. Používal som multifokálne okuliare, ktoré sú teraz úplne nepotrebné. Sú to naozaj najlepšie investované peniaze. Úžasný pocit bez okuliarov je nenahraditeľný. Ďakujeme za profesionálny a milí prístup celému personálu v Bratislave a za bezbolestnú operáciu pánovi MUDr. Ďurkovičovi. A ešte musíme podotknúť, že všetko prebehlo bez čakania tak pri predoperačnom, ako aj kontrolnom vyšetrení. 

Nataša S.,
30.09.2019

Touto cestou sa chcem poďakovať celému operačnému tímu za výborný prístup ku klientovi a za nádherný pocit znova sa pozerať na svet bez dioptrii. Ďakujem Vám.

Marika Rakovanová, 25.9.2019 Z-Lasik

Včera som absolvovala na klinike v Bratislave operáciu metódou Z-Lasik. Samotný zákrok bol pre mňa trošku nepríjemný, ale výsledok stojí za to. Vyšla som z operačnej izby síce uslzená, ale s úsmevom na perách. Odoperovaná som bola okolo 14.-tej hodiny a už o 3 hodiny neskôr som dokázala vidieť bez sĺz a dnes, deň po zákroku, som pokračovala v bežnom pracovno-rodinnom živote. Proste výsledok sa dostavil hneď :) Nemôžem zabudnúť spomenúť jeden úžasný tím ľudí, ktorí na tejto klinike pracujú. Celý personál napriek veľkému počtu pacientov bol usmiati, veľmi milí a zanechával vo mne pokojný dojem :) Týmto sa chcem veľmi poďakovať sestričkám, pani doktorke Kožiakovej, ktorá mi robila predoperačné vyšetrenia a v neposlednom rade pánovi MUDr. Ivovi Ďurkovičovi, ktorý so mnou komunikoval mailom a nemal problém mi na nič odpovedať a nakoniec vykonal aj samotnú operáciu. Je to odborník vo svojej práci :) Veľké ďakujem! Túto kliniku odporúčam už teraz každému v mojom okolí i tomu, kto toto bude čítať! :) Nemajte pochybnosti a šup šup, je to na nezaplatenie :)

Michaela Ježíková, 22.9.2019 Z-Lasik

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu iClinic za 100 %-ný prístup. Nikdy som sa nestretla s tak milým personálom ako u Vás v BA. Samotná operácia nebola pre mňa vôbec príjemná, ale našťastie trvala len pár minút. Približne 5 hodín po operácií som nemohla otvoriť oči, pretože mi neskutočne slzili a rezali ma. Neskôr už to bolo v poriadku. Čakala som, že budem hneď vidieť ostro, ale nevidela som žiadny rozdiel cca. 2 týždne. Našťastie sa mi zrak upravil a dnes už vidím všetko 100%. Ďakujem ešte raz.

Helena Mezenská, 21.9.2019

Som deň po operácii a prvýkrát po 4 rokoch píšem na počítači túto referenciu bez okuliarov. Nič ma nebolí, naopak, prišla úľava dlhodobejšieho napätia v hlave a v krku. Po tom, čo som sa úspešne uzdravila z ochorenia sietnice, mi temer žiadni medici nedávali nádej na život bez okuliarov. Nevideli zmysel v laserovom zákroku, skôr obavu. V iClinic mi dali šancu a ja som sa v ten deň po dlhom čase znova cítila šťastná, "strelila som šampanské". Cítila som dôveru a istotu. I keď ma od operácie odrádzali viacerí a mňa z opatrnosti pred zákrokom prepadli i obavy, spokojnosť tých, čo tým prešli a túžba po zreteľnom a slobodnom videní, boli silnejšie. Nenechali ma ľahostajnou. Verila som, že sa i môj stav zlepší a stane sa zázrak. A ten aj nastal. Boh mi poslal svojho posla a sprievod jeho anjelov. Srdečne ďakujem Dr. Ďurkovičovi a jeho tímu za šikovnosť, zohratosť, profesionálny a ľudský prístup. Ďakujem za návrat k vnútornej spokojnosti, sile a plnohodnotnému životu. Prajem Vám Božie požehnanie, aby ste naďalej tak ako mne, pomáhali i ďalším tešiť sa zo života.

Alexander Sudar, 13.9.2019

Operáciu som podstúpil dnes. Nemám slov. Majiteľ, doktor Durkovič plus jeho personál, sú neskutočne milí, prijemní a úžasní ľudia... Som po operácii približne 6 hodín, ale už teraz mám z toho celého vynikajúci pocit. Môžem a MUSÍM TÚTO KLINIKU LEN ODPORUČIŤ. Profesionálny prístup od A po Z a maximálna ochota vysvetliť všetko. Pán doktor sa venuje každému s úsmevom na tvári. Ďakujem týmto všetkým a pánovi doktorovi Ďurkovičovi ešte raz.

Žofia Hranicka, 29.7.2019

29. 7. 2019 som podstúpila operáciu šedého zákalu. Týmto by som chcela poďakovať za príjemný prístup a ochotu sestričiek a zároveň veľké ďakujem pánovi doktorovi Ivovi Ďurkovičovi. Všetkým odkazujem, aby sa nebáli tejto operácie. Je to fakt bez bolesti, neodkladajte to. Po odlepení očí na druhý deň som videla nový svet, všetko jasné a čisté. SUPER!

Slávka Srnková, 26.7.2019 ReLEx Smile 3D

Včera som absolvovala zákrok ReLEx Smile. Neskutočná vďaka tímu lekárov a sestričiek, ktorí sa správali veľmi milo a profesionálne. Zákroku som sa bála, no nebolo treba. Pán doktor mi počas celej operácie vysvetľoval čo sa deje, a tým ma ukľudňoval. Po desiatich rokoch ráno nesiahať po okuliaroch je veľmi dobrý pocit. Kto váha, určite odporúčam! Žiadna bolesť ani po operácii, len rozmazané videnie, ktoré sa postupom času upravilo. Jednoznačne najlepšie rozhodnutie čo som kedy urobila.

Stanislava Ferancova, 20.07.2019

Chcem sa poďakovať celému personálu kliniky iClinic za to, že mi zmenili kvalitu života a to za pár minút. Poklona za vyšetrenie, operáciu a pooperačnú starostlivosť. Všetko je na profesionálnej a dôkladnej úrovni, strach z čakárne zmizol hneď ako ma vzali do parády. :) No vážne, to ako teraz vidím do diaľky je úžasné, žiadne okuliare sa tomu nevyrovnajú. Som šťastná, že mi robili korekciu práve tu. Odporúčam každému kto sa chce navždy zbaviť okuliarov.

Gabriela Roštarová, 11.7.2019

Chcem sa veľmi pekne poďakovať iClinic za najkrajší darček pre syna k maturite. Ten krásny a spokojný úsmev hneď na druhý deň ráno bez okuliarov je niečo neskutočné. Mal veľmi vysoké dioptrie, ale to ako rýchlo sa dal tento problém vyriešiť je niečo neskutočné. Rýchlo, bezbolestne a ešte aj super prístup všetkých ľudí v iClinic. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a prajeme ešte kopec spokojných pacientov.

Enikő Enci Hurtony, 9.7.2019

Síce som len 19 hodín po zákroku, ale už teraz mám potrebu vyjadriť svoju veľkú spokojnosť. Dnes ráno som už ani nevedela, že som na nejakej operácii bola samozrejme s rozdielom že som videla bez okuliarov keď som sa zobudila. Operácia v iClinic bola moje najlepšie životné rozhodnutie. Ďakujem za prístup, starostlivosť celému tímu od najmilších sestričiek po skvelý doktorský tím. Som najšťastnejšia, že som sa vložila do rúk práve sem.

Daniela Vicáňová, 22.6.2019

Ťažko sa hľadajú slová, ktoré by vyjadrili moje pocity po operácii. Zo srdca Vám ďakujem, že ste sa na to dali. Vďaka Vám odkladám okuliare po 30-tich rokoch. Videnie sa zlepšuje, miestami pociťujem rezanie a vtedy nie je videnie až také ostré, ale verím, že každým dňom to bude lepšie a lepšie. Wow efekt sa dostavil po príchode domov. Konečne vidím svojich blízkych ostro. Ďakujem, pán doktor. Aj za skvelý výkon, povzbudivé slová a vieru, že sa to podarí. Vďaka za šancu vidieť svet bez okuliarov.

Oskar Horváth, 18.6.2019

Bol som na operácii šedého zákalu na tejto klinike. Môžem len každému odporučiť. Personál veľmi príjemný, lekári veľmi priateľskí a čo je veľmi dôležité, sú ozaj veľmi zodpovední a ozajstní odborníci vo svojom remesle. Pred operáciou -22 dioptrií, po operácii  -1.5 a 2,5 cylinder. Ja to vnímam ako hotový zázrak. Ďakujem iClinic že ste mi pomohli.

Miriam Šimunová, 7.6.2019 Z-lasik

7.6.2019 som podstúpila operáciu zraku metódou Z-Lasik. Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému tímu lekárov a sestričiek za celý priebeh od vstupných vyšetrení po samotný zákrok. Dnes, druhý deň po operácii, sa cítim skvelo a hlavne nepotrebujem okuliare ani na čítanie, čo ma dosť obmedzovalo. Ešte raz veľké ďakujem.

Martina Červencová, 7.6.2019 Z-Lasik

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému lekárskemu tímu za možnosť vidieť bez akejkoľvek pomoci okuliarov či šošoviek. Je to neuveriteľný pocit po toľkých rokoch. Operáciu som podstúpila pred viac ako mesiacom a musím povedať, že väčší komfort ako zobudiť sa s pocitom, že vidím všetko okolo mňa, neexistuje. Vďaka metóde Z-Lasik som videla všetko krásne a čisto hneď po operácii. Ešte raz ďakujem.

Anna Hudakova, 4.6.2019 Z-Lasik Premium

Včera 04.06.2019 som podstúpila zákrok v tejto klinike metódou Z-Lasik Premium. A touto cestou sa chcem celému lekárskemu teamu poďakovať za úžasný pocit vidieť ostro bez dioptrických okuliarov. Jediné, čo ma mrzí je, že som sa trápila roky rokúce s okuliarmi a nevyhľadala som túto kliniku skôr. Čo sa týka samotného zákroku bolesť som necítila žiadnu, len pár hodín po zákroku pocity piesku v očiach, ktoré zmizli ihneď potom, ako som si kvapla do očí kvapky, ktoré Vám dajú na klinike spolu s veľmi kvalitnými slnečnými okuliarmi. Ten pocit sa nedá opísať, vidieť tak krásne čisto, ostro.

Valéria Majeríková, 28.5.2019

Určite odporúčam operáciu ReLEx Smile 3D. Včera som podstúpila túto operáciu a už včera som mala výsledky. A dnes ráno konečne sa pozerám na svet očami a nie okuliarmi. Úžasný pocit! Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Stanislav Junas, 17.5.2019

Ak niekto váha a nevie sa rozhodnúť, tak zbytočne. Operáciu som mal 17. 5. 2019 a zatiaľ najlepšie rozhodnutie. Žiadna bolesť ani nič, hodinku po operácii som mal pocit piesku v oku, ale potom to prešlo a uvedomil som si, že vidím. Uvedomil som si, že 20 rokov som sa trápil s okuliarmi a za 7 minút som videl. Najlepšie rozhodnutie, aké som mohol urobiť. Veľmi pekne chcem poďakovať milému personálu, či už pani doktorke, ale aj milým sestričkám. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Dana Bilančíková, 14.3.2019 ReLEx Smile 3D

14.3.2019 som sa rozhodla zmeniť svoj pohlaď na svet. Relex Smile bola moja úspešná operácia, všetko prebehlo v najlepšom poriadku, profesionálny prístup. Som pár mesiacov po operácii a som maximálne spokojná. Odporúčam iCLINIC každému, je to nádherný pocit. Ďakujem vám.

Adrián Prieložný, 12.4.2019

12.4. 2019 som bol na operácií (Bratislava), mal som pomerne nízke dioptrie (1,5 a 1,7 tuším). Operácia prebehla naozaj rýchlo, možno 8 minút dokopy. Bolesť som necítil, bolo to len proste nepríjemné, taký zvláštny pocit. Ale myslím si, že človek čo je zvyknutý napríklad na šošovky, tak celú operáciu zvládne akoby nič. Mne vyslovene vadí aj keď mi kvapkajú do oči. Takže to je už len tým, že som asi rozmaznaný. :D Inak naozaj perfektný prístup aj sestričiek, doktorky čo mi robila vyšetrenia a následne p. Ďurkovič, nesmierna vďaka. Aj počas operácie všetko super, aj pred operáciou mi zodpovedal na všetko, dokonca aj na osobnejšie otázky, ktoré som mu položil. Takisto veľmi ďakujem za „špeciálny“ prístup, neviem či sa to úplne hodí sem aj napísať, ak áno, kľudne to doplňte za mňa. Ja si to každopádne veľmi vážim. Teraz je prakticky druhý deň od operácie a vidím naozaj luxusne. :) Ak máte niekto pochybnosti, z môjho pohľadu (a teraz je ešte lepší, ostrejší - po operácií) sa nemáte čoho obávať. Ja môžem len a len odporučiť ďalej. :)

Leonid Sergejevič, 11.4.2019 Relex Smile 3D

Najlepšia voľba, že som sa rozhodol ísť k vám. Operácia bola minulý rok, 28. septembra 2018. Profesionálny prístup a všetko bez bolesti (Relex Smile 3D). Nie je nič lepšie, ako znova vidieť bez okuliarov a nosiť slnečné. :) Nech sa vám naďalej darí pomáhať ľuďom, robíte svoju prácu výborne.

Martina Ozábalová, 9.4.2019

Som cca 3 týždne po operácii a musím povedať, že už teraz moje oči vidia podstatne lepšie a ja verím, že sa to bude ešte zlepšovať. Moje okuliare som si nechala s dátumom operácie na pamiatku. :) Týmto sa chcem ešte raz poďakovať MUDr. Stanislavovej a celému osadenstvu iClinic za profesionálny a ľudský prístup, ktorým mi tento deň s veľkým "D" veľmi odľahčili. ;)

Katarína Ottmárová, 29.3.2019 Relex Smile 3D

Dňa 29.3.2019 som absolvovala operáciu očí metódou Relex Smile 3D. Chcem sa poďakovať MUDr. Ďurkovičovi, ktorý odviedol skvelú prácu. Je to neopísateľný pocit vidieť svet bez okuliarov alebo kontaktných šošoviek. Zároveň ďakujem celému teamu sestričiek, ktoré tam okolo mňa pobehovali :) Všetkým patrí veľké ĎAKUJEM.

Zlatka Sulakova, 23.3.2019

Dnes som podstúpila operáciu oboch očí. Chcem sa poďakovať celému personálu za ich milý a ochotný prístup. Menovite ďakujem MUDr. Stanislavovej a sestričke Radke Čagankovej, ktoré sa o mňa neskutočne starali. Milý, ľudský a ochotný prístup na vysokej profesionálnej úrovni. Vrelo odporúčam iClinic. Ešte raz veľké ĎAKUJEM!!!

Gabriela Klamova, 2.3.2019 Relex Smile

Som par dni po operacii Relex Smile a dam trochu dlhsiu recenziu (kludne preskocte), ale snad pomoze tym, ktori sa rozhoduju…

PRE KLINIKU
Oko 1 – MuDr. Tynovsky – boli ste pre mna jedna velmi mila a profesionalna rozmazana machula (nevidela som poriadne pocas operacie), po niektolkych dnoch a dostatocnom zaostreni zistujem, ze aj celkom fesak :) Toto vediet, tak si vypytam slusivejsi cepiec a mikrotenove sacky na nohy v nejakej veselsej farbe. Namiesto toho som akurat mlela nieco o tom, ze toto by bol vyborny namet na pribeh o hororovej vrazde pocas operacie oka, s cim pan doktor nadsene a veselo suhlasil. Uvedomiac si vzapati, kto by v tejto situacii tahal za kratsi koniec, som radsej od myslienky upustila. Trochu ho podozrievam, ze ma v naplni prace suhlasit s kazdou hovadinou co mu pacienti na stole blabolia, kedze som prezila, v pohode a dobrej nalade a pan doktor ani na sekundu nevyzeral, ze by sa ma chystal odpravit. Dakujem za velmi pokojny, odborny a ludsky pristup.
Oko 2 – MuDr. Hlavacova – vsetci o vas pisu, ze ste velmi mila… Ja by som len doplnila, ze pani doktorka ma uzasnu (a vzacnu) vlastnost, presne odhadnut, ako na koho a zvolit presne ten spravny pristup, ako upokojit a usmernit pacienta, a to vsetko v dobrej nalade. Zaroven sa vam ospravedlnujem za moje mierne zdrogovane a euforicke vyznanie lasky po dokonceni operacie, boli ste uzasna (ale s odstupom par hodin bude lepsie, ak to ponechame v platonickej rovine, no hard feelings… ;) )
Oko 3 - … srandujem
Sestricky – po niekolkohodinovom pozorovani vasej cinnosti som sa rozhodla, ze si idem kupit biele rifle. V skusobnej kabinke som si uvedomila, kolko kilometrov denne nabehate a preto nakup odkladam, kym sa dostanem na vas level (mam co robit). Velky respekt voci praci ktoru robite.
 
PRE POTENCIONALNYCH PACIENTOV:
- Operacie sa naozaj nemusite bat. Je to bleskovka, neboli to vobec, citite steklenie a lahucky tlak a ste vonku skor, nez sa nazdate. 
- Po operacii som isla domov (zahmlene videnie, ale viete sa orientovat), hodila som do seba preventivne Ibalgin (nemusite), pustila si audio knihu, lahla na gauc do polohy upira v truhle a cakala na bolest. Neprisla. Vobec ziadna. Po 2.5 hodinach ma to zacalo nudit a kedze nebolo co robit, naliala som si pohar vina, pripila kazdemu mojmu oku plus sebe samej za odvahu a isla spat.
- Dalsie dni – chcem sa vyjadrit k wow efektu a nejasnostiam ohladne ostreho videnia. Blahozelam kazdemu, u koho nastupi perfektne videnie hned od zaciatku. Myslim si ale, ze znacna cast ludi ma pomalsie zaostrovanie, ktore trva niekolko tyzdnov a dosiahne maximum po niekolkych mesiacoch, co je pri tomto type operacie normalne. Cize ano, vidim podstatne lepsie nez pred operaciou bez sosoviek, ale (zatial) horsie nez predtym so sosovkami. Aby som upresnila, uz od prveho dna budete schopni normalne fungovat a vykonavat bezne cinnosti, domacnost, TV, kratky vylet do obchodu, navsteva atd. Ale aspon u mna trvalo niekolko dni, kym som vedela trochu slusnejsie citat, robit na PC, soferovat (v BA) by som si trufla mozno od 6-7 dna. Samozrejme je to individualne, zalezi aj od vasej anatomie, len vas chcem upozornit, Velmi pomalicky sa to zo dna na den zaostruje, ale myslim, ze to este par tyzdnov potrva. Takze ziadna panika, Budete vediet fungovat, ale idealny stav moze nastat az po nejakom case. Odporucam si precitat mozne vedlasie ucinky (zhorsene kotrastne videnie, svatoziary, duchovia atd…) a pocitat s nimi, u vacsiny z nich sa uvadza, ze su docasne, plus nie je to tak dramaticke, aby vas to nejak vyznamne obmedzovalo. Tak len kvoli vasim ocakavaniam. Nezabudnite kvapkat kvapky!
 
Na zaver este jeden komentar, kedze som videla niektore predchadzajuce recenzie. Ked sa rozhodujete, na aku kliniku pojdete, mate na vyber z klinik, kde maju zopar pacientov do tyzdna a budu mat cas vas oblievat eterickymi olejmi, masirovat vam nohy a ovievat pavimi perami. Na druhej strane mate na vyber kiniky, kde operuju tisicky pacientov rocne a maju tym padom najbohatsie odborne skusenosti s akymikolvek pripadnymi komplikaciami, situaciami a ochoreniami. Vzhladom k velkemu mnozstvu ludi, ktori sa denne na klinike premelu, je samozrejme, ze nieco trva dlhsie, alebo musite behat z jednej ordinacie do druhej a lietate ako taka lopticka v naolejovanej masine. Ked som lezala na stole, ani na sekundu som nemala pocit, ze by sa niekto ponahlal, alebo ma chceli co najskor vybavit, netrpezlivost atd. Ja osobne som mala moju preferenciu byt na stole v rukach co najlepsich odbornikov a tym padom vsetko ostatne nekomentujem, kedze je to pre mna druhorade.
 
Este raz dakujem a verim (a dufam) v skore stabilizovanie mojho zraku :) Pripadne otazky v slovencine, nemcine alebo anglictine rada zodpoviem, kludne aj do spravy,
 
P.S. Zabudla som pri plateni odovzdat kupon na tablet tak dufam, ze si mi to podari pri najblizsej kontrole dovybavit ;)

Domi Zúborová, 2.3.2019

Perfektná práca, profesionalita, trpezlivosť. A to mám teda tú možnosť stretávať rôznych lekárov vďaka svojej práci každý deň. Neľutujem, že som sa rozhodla pre vás. Ďakujem celému milému tímu a špeciálne doktorovi I. Ďurkovičovi. Teším sa na život bez okuliarov! :) ♥️

Peter Baliak, 9.1.2019 Braväcovo

Vážený pán MUDr. Ďurkovič, vážený kolektív iClinic Bratislava, ďakujem Vám za operáciu očí, ktorú som u Vás absolvoval dňa 09.01.2019. Na operáciu som aj napriek referenciám išiel s určitými obavami, či sa naplnia očakávania, že už nebudem musieť používať žiadne okuliare, či už na diaľku alebo na čítanie. Áno, je to pravda. Som maximálne spokojný a doporučujem túto operáciu všetkým, ktorým prekážajú okuliare. Ešte raz srdečná vďaka. S pozdravom Peter Baliak, starosta obce Braväcovo

Kristína Krnáčová Relex Smile

Pred 2 mesiacmi som absolvovala operáciu krátkozrakosti očí metódou Relex Smile v Bratislave. Operácia prebehla veľmi rýchlo, pani doktorka so mnou neustále komunikovala a bola naozaj veľmi príjemná a profesionálna. Operácia vôbec nebolela a bola hotová do pár minút. Nejakú dobu trvalo, kým sa mi zrak ustálil, hlavne do blízka. S výsledkom operácie som spokojná a dúfam, že to tak aj ostane. Ďakujem iClinic a celému tímu, ktorý sa podieľa na zákrokoch.

Ing. Elena Szórádová

Vážený pán MUDr. Ivo Ďurkovič. Dovoľte mi, poďakovať sa Vám za zabezpečenie mojej operácie očí. Ďakujem aj Vášmu personálu, ktorý sa ku mne choval, ako k VIP pacientovi, čo je na pomery Slovenska nezvyklé. Som po druhej očnej kontrole, lekár konštatoval výsledky operácie za také, ako sa očakávali. Operácia mi zmenila  farebný pohľad na našu zemeguľu. Vidím jasno a výrazne farbisto. Som Vám do konca svojho života zaviazaná srdečnou vďakou.  S úctou Vaša pacientka Ing. Elena Szórádová.

Jana Skokňová FEMTO Z-PRELEX

Chcela by som sa touto cestou poďakovať celému tímu pod vedením MUDr. Iva Ďurkoviča za profesionálnu a kvalitne odvedenú prácu. Termín na predoperačné vyšetrenie som dostala ešte v ten deň, keď som zavolala na iClinic! A termín operácie šedého zákalu už o týždeň! Operovali mi obe oči naraz metódou FEMTO Z-Prelex. Zvolila som si na základe doporučenia MUDr. Ďurkoviča trifokálne šošovky. Pred operáciou som jedným okom rozoznávala už len svetlo a tiene. Na druhý deň po operácii som videla na obe oči a dokonca lepšie ako so zdravými očami! Všetky predmety sú oveľa pestrejšie a výraznejšie. Operácia nebola bolestivá (ako som sa predtým bála). Pár dní mi niekedy slzili oči. Na ostré slnko som nosila slnečné okuliare. Dnes som týždeň po operácii a vidím bez problémov na krátke i dlhé vzdialenosti, takisto nepotrebujem okuliare ani na prácu s počítačom. Jednoducho skvelé! Každému doporučujem.

Stefano

It has been 6 months now since I underwent a ReLEx SMILE surgery at your clinic. I could not be happier about the results and I thank you very much therefore. I was not particularly scared about the surgery, as I informed myself thoroughly about both the laser technique and your experience with it, but still I was impressed by your professionality. I always felt I was in very good hands. I did not suffer particular pain after the surgery. The eyes were slightly annoying for a couple of hours after the anesthesia went away, but after putting in eye drops and sleeping a bit, it was absolutely bearable. It took me few days to get used to living without glasses, but then... it was (and still is) another quality of life. I can only recommend the surgery and your clinic. Thank you very much for your work. Stefano

Mariana Hrachalová

Dobrý deň, absolvovala som operáciu implantáciu šošoviek - uvedený zákrok by som zaradila medzi zážitkové udalosti - pozeranie "do blba" je ako pozeranie sa na polárnu žiaru, kde plazma vytvára krásne meniace sa abstraktné tvary a farby - poskytuje to neopakovateľné divadlo. Zákrok bol naozaj bezbolestný a splnil svoj účel - na druhý deň som videla úplne bez problémov. Ďakujem týmto za super profesionálny operačný výkon a za príjemný zážitok. MH

Kopin Laco

Dobrý deň pán doktor Ďurkovič, chcem sa Vám a pani doktorke Hlavačovej, ktorá ma operovala, vlastne celému tímu poďakovať, je to super super super , ste machri, začínam nový život........

Dominika Jakubíková

Ďakujem veľmi pekne celému personálu a hlavne pánovi doktorovi Ivovi Ďurkovičovi, že dali môjmu zraku 27.11.2018 nový pohľad na svet. Ďakujem Vám z celého srdca. Keďže môj zrak bol od malinkata trošku iný ako mali ostatné deti, nie vždy to bolo ľahké keď sa mi ako malej smiali. Teraz vidím aj malinký chuchvalček prachu, ktorý sa len tak nenapadne zjavil za mojou skriňou a to som ju ani nemusela odtiahnuť. Ďakujem Vám za váš čas, za ochotu, za trpezlivosť a za všetko čo ste pre môj zrak spravili aby bol taký ako nikdy predtým, aby bol DOKONALÝ

Eva Puskailerova

Vážený pán doktor Ďurkovič, chcem sa Vám poďakovať za Vašu perfektne odvedenú prácu pri operácii mojich očí. Zrak je pre mňa najdôležitejší zo zmyslov a Vy ste mi prinavrátili dobré a jasné videnie. Zároveň ďakujem aj celému personálu kliniky za prácu a hlavne prístup k pacientom. Želám Vám veľa ďalších úspechov.

Tatiana Dudasova

Chcem veľmi pekne poďakovať pani doktorke MUDr. Hlaváčovej a celému tímu operačnej sály za milý a pozitívny prístup s akým som sa ešte nestretla. S operáciou som veľmi spokojná ešte raz veľmi pekne ďakujem!

Milan Šišák Banská Bystrica

Dobrý deň, operáciu som podstúpil v roku 2014 v Banskej Bystrici. Rád by som poďakoval MUDr. Červeňovej, ktorá pristupuje k práci citlivo a zodpovedne, mám veľmi dobrú skúsenosť s celým jej tímom. Už štyri roky vidím perfektne. Po operácii mi pár dní oči slzili, no odporúčam každému. Je to celkom iný pocit, vidieť všetky detaily, žiadne okuliare mi nevedeli dokonale upraviť astigmatizmus. Predtým som všetko videl rozmazane a neostro aj s okuliarmi a kontaktné šošovky mi doslova rezali oči. Takže maximálna spokojnosť.

Jaroslav Barochovský, 6-7.8.2018 FEMTO Z-PRELEX

Dňa 6. a 7.8.2018 som absolvoval operáciu očí metódou FEMTO Z-PRELEX s využitím nového femtolasera zo švajčiarskej firmy Ziemer - FEMTO LDV Z8. V mojom veku som nemal silné okuliare, ale poznáte to. Okuliare na čítanie (krátka vzdialenosť), okuliare na počítač (stredná vzdialenosť) a okuliare do diaľky na televízor, prechádzky, šoférovanie a pod. Stále hľadáte tie správne. Ak máte vnúčatá, tak musíte mať pri sebe všetky, ich aktivita nepozná mieru (prečítaj mi toto, vzápätí nasleduje poznámka, pozri aká pekná rozprávka v telke a ihneď za tým poďme hrať futbal). A práve preto, aby Vám neušli v živote tieto nádherné zážitky, neváhajte. Moje pocity po operácii zhodnotím heslovite, aby som nezdržiaval. Prvý kontakt s MUDr. Ivom Ďurkovičom - e-mailom, okamžitá odpoveď s odporúčaním. Skoré prijatie na predoperačné vyšetrenie. Luxusné priestory kliniky, úžasný prístup členov iClinic tímu, podrobné odpovede na každú Vašu otázku, detailné vyšetrenie, čo je pre Vás najlepšie, akú šošovku Vám vložia do očí. V krátkej dobe termín operácie. Operačné priestory ako v science fiction filme. Samotná operácia? Zážitok. Úplne bezbolestná a to myslím doslovne. Rýchla, nestresujúca. Prvý deň jedno oko, na druhý deň druhé. Po operácii znovu žiadna bolesť ani "piesok" v očiach. Stále som podvedome hľadal okuliare. Zrazu si uvedomujem, že netreba. Vidím si chlpy na ruke, mám pocit, že aj póry v koži, najmenšie písmenká na kozmetických prípravkoch, svet je oveľa farebnejší, vnímam strašne veľa svetla, ako mi povedal MUDr. Ivo Ďurkovič, " uvidíš, že biela je skutočne biela". Mal pravdu, tie farby a biela sú skutočne úžasné. Vidím v diaľke listy na stromoch, každé zrnko na zemi. Musel som si prestaviť jas na televízore a monitore, všetko jasne žiari. Môj mozog si musí zvykať na nové vnemy. Neuveriteľné. Srdečná vďaka pán MUDr. Ivo Ďurkovič. Ste génius a odborník na svojom mieste. Srdečná vďaka patrí aj celému kolektívu iClinic. Ste úžasní. Ďakujem.

Elena, 7.8.2018 Z-Lasik

Som jeden deň po operácii, vidím lepšie ako som videla s okuliarmi. Operácia prebehla bezbolestne. Po operácii mierne slzenie ale všetko sa dalo hravo zvládnuť. Veľmi príjemný tím lekárov aj sestričiek. Za odvedenú prácu Vám patrí jedno veľké ďakujem. Kto ešte váha, nemusí mať obavy. Choďte do toho, odporúčam.

Lenka Fudalyová, 4.8.2018 Relex Smile

Absolvovala som laserovú operáciu metódou Relex Smile. V skratke - maximálna spokojnosť, ústretoví a veľmi milý personál, operácia prebehla rýchlo a hlavne bez bolesti. Po zákroku som prvý deň , nepociťovala som žiadne pooperačné bolesti a už teraz je môj zrak 100%ný. Môžem len odporučiť, je to najlepšia investícia akú si môžete vybrať. Veľké Ďakujem!

Adriana Poláková Šinka, spisovateľka Relex Smile

Dlho som sa odhodlávala na operáciu, pri ktorej by mi boli bezbolestne odstranené dioptrie do diaľky. A čo je ešte dôležité, chcela som, aby bola bolesť aj po operácií čo najmenšia. Nosenie kontaktných šošoviek bolo posledný rok pre mňa skôr obmedzením ako pomocou. Suchý pocit oka až po pocit pálenia len urýchlilo moje rozhodnutie. Preto, pred pár dňami som podstúpila operáciu metódou Relex Smile. Môžem potvrdiť bezbolestné predoperačné vyšetrenie, aj samotnú operáciu. Príjemný, profesionálny tím ľúdí. Po zákroku som začala jasne vidieť až na druhý deň. Ešte ďalší deň som cítila menšie nepohodlie čo sa týka očí, pocit, akoby som mala niečo v oku, ale dalo sa to zvládnuť, no a na tretí deň bolo všetko v úplnom poriadku. Som vďačná za nový pohľad na svet:)

Henryk Feliks

Dobrý deň, mám operované obidve oči s výborným výsledkom. Okuliare potrebujem len na čítanie na obidve oči, videnie na diaľku excelentné. Ďakujem pani doktorke Hlaváčovej a celému personálu za operáciu a pooperačné kontroly. Všetko najlepšie Vám želám, a veľa ďalších vďačných pacientov, spokojných ako ja!!!!! Henryk Feliks

Monika Kandráčová

Niekedy trvá 10 rokov, kým príde ten jeden rok, ktorý ti zmení život. Som nesmierne vďačná. Už tretí týždeň si užívam život bez okuliarov a vnímam naplno svet okolo vďaka veľmi milej pani doktorke MUDr. Márii Červeňovej, iClinic očná klinika Banská Bystrica, ktorej patrí veľké ĎAKUJEM za to, že mi zmenila život a taktiež celému jej odbornému tímu za naozaj profesionálny prístup.

Jaroslav Šoltys, 9.5.2018

Som týždeň po operácii obidvoch oči, ktoré mi operoval pán MUDr. Ivo Ďurkovič, ktorému patrí moja "veľká vďaka" za vysoko profesionálny prístup. Má veľmi zázračné ruky. Odporúčam.

Marianna Hudecová, 30.4.2018 Z-Lasik

Dobrý deň, v apríli 2018 som podstúpila operáciu očí metódou Z-Lasik, týmto by som chcela poďakovať skvelej, milej, ľudskej pani Dr. Márii Červeňovej a samozrejme aj sestričkám. Pred operáciou som mala veľký strach, predsa oči sú len jedny, ale celú operáciu odľahčovali pani doktorka s tímom. Samotná operácia bola nepríjemná, ale nie bolestivá, zhruba hodinu a pol po operácii mi slzili oči, trochu rezali, ale do hodiny bolo všetko preč a večer som už pozerala televízor bez okuliarov, skvelý pocit. EŠTE RAZ,VEĽKÁ VĎAKA ????

PaedDr. Matej Spisiak

Chcel by som sa Vám a aj spolupracovníkom iClinic Bratislava veľmi pekne poďakovať za naozaj profesionálny a najmä ľudský prístup pri riešení môjho problému so zrakom.
Všetko od komunikácie, vyšetrenia, operácie či pooperačných kontrol bolo na perfektnej úrovni a moje problémy sú už minulosťou. Ešte raz veľká vďaka a všetkých srdečne pozdravujem.

Diana Mackovychova, 3.4.2018 Bratislava

Včera som bola na operácii bola som veľmi spokojná odporúčam iclinic Bratislava luxus

Helena Dziakova Z-Lasik

Dobry,chcem sa podelit s mojim dojmom po operacii Z-lasik.V prvom rade priatelskym a vludnym dievcatam co maju na starosti predoperacne veci-ako velmi mily pristup ku vsetkemu,potom Mudr.Durkovicovi za op,a ten pocit ked sa mi uz kazdu chvilu pozeralo coraz lepsie-to je nezabudnutelne ,neda sa to opisat-len to treba skusit a prezit na vlastnej kozi. Takze odporucam -chodte do toho-zmeni sa vam zivot

Bea Pistekova Z-Lasik

Ďakujem za úžastný prístup celého personálu počas predoperačného vyšetrenia, samotnej operácie metódou Z-Lasik, ako aj za kontrolné vyšetrenia. Špičkový tím, nasadený vždy s úsmevom, aj keď to bolo psychicky veľmi naročné. Veľká vďaka všetkým zúčastneným za podporu a pomoc! ❤️

Ing. Dušan Pisár Z-Lasik

Z-Lasik v BB 17.1.2018. Hned po operacii som videl ostro. Priatelske dievcata v ordinacii, velmi mila pani doktorka MUDr. Mária Červeňová: " ... sam vidite, ze vidite." Uvolnena atmosfera, profesionalny pristup. Uz cestou domov som zasol nad kazdym slovom, co som dokazal precitat v dialke. Nemam rezanie oci po operacii, suche oci, svetloplachost. Odporucam!!!

Ing. Dušan Pisár, 17.1.2018 Z-Lasik

Z-Lasik v BB 17.1.2018. Hned po operacii som videl ostro. Priatelske dievcata v ordinacii, velmi mila pani doktorka MUDr. Mária Červeňová: " ... sam vidite, ze vidite." Uvolnena atmosfera, profesionalny pristup. Uz cestou domov som zasol nad kazdym slovom, co som dokazal precitat v dialke. Nemam rezanie oci po operacii, suche oci, svetloplachost. Odporucam!!!

Referencie 2018

Pridajte aj vy svoju referenciu

Páčilo sa Vám u nás alebo naopak nie? Podeľte sa s nami o Vaše dojmi a skúsenosti.

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka 2020 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri