Relex Smile 3D

FEMTOSEKUNDOVÝ LASER

Revolučná technológia od výrobcu Carl ZEISS
na odstránenie dioptrických chýb oka.

Operačná metóda, ktorá je ako jediná bez bolesti, bez pálenia rohovky Excimerom a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka

Relex SMILE je revolučná technológia od výrobcu Carl Zeiss na odstránenie dioptrických chýb oka:

 • krátkozrakosť do -10 dioptrií
 • astigmatizmus do 5 cylindrov
  Relex SMILE
  2 mm
  minimálne invazívne
  LASIK
  20 mm
  flap

  Relex SMILE<br>2 mm<br>minimálne invazívne

  LASIK<br>20 mm<br>flap

  Výhody operácie Relex SMILE 3D s Femtosekundovým laserom Visumax 500 ZEISS

  • odstraňuje dioptrie bez bolesti a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka
  • najstabilnejšie výsledky zo všetkých laserových metód
  • woow efekt - okamžitý nástup ostrého videnia po zákroku
  • jediná metóda bez následku vzniku suchého oka po zákroku
  • jediná metóda bez nutnosti dlhodobého kvapkania si umelých sĺz po zákroku
  • žiadna bolesť počas a po zákroku
  • jediná metóda bez narušenia rohovky
  • žiadna rekonvalescencia /metóda bez obmedzení/ - na druhý deň do práce, za športom, na dovolenku...
  • jediná metóda bez pálenia rohovky excimerovým laserom
  • jediná metóda, ktorá odstráni vysokú krátkozrakosť a astigmatizmus

  Pre koho je operácia metódou
  Relex SMILE 3D vhodná

  Operácia je určená pre pacientov s vysokými dioptriami do diaľky. Medzi najvhodnejších kandidátov patria pacienti s krátkozrakosťou nad -2,0 dioptrie a asigmatizmom do 5 cylindrov. O definitívnej vhodnosti pacienta pre laserovú operáciu oka metódou Relex Smile 3D však rozhodne až lekár po vyšetrení.


  Priebeh a princíp operácie

  Pri tejto metóde vykonáva celú operáciu femtosekundový laser, excimerový laser nie je vôbec potrebný. Nedochádza tak k odstráneniu epitelu rohovky a jej narušeniu vytvorením flapu. Na základe výsledkov predoperačného vyšetrenia môžeme vypočítať presný tvar tzv. lentikuly, ktorú bude potrebné pre zlepšenie zraku odstrániť.

  Zákrok sľubuje najvyššiu stabilitu výsledku a minimálne riziko pooperačných komplikácií. Videnie sa ustáli už do pár hodín po operácií a rekonvalescencia prebieha bez nežiaducich účinkov. Ide zatiaľ o najdokonalejšiu operačnú metódu.

  Kompletný priebeh operácie

  • 1 Znecitlivie oka očnými kvapkami
  • 2 Vytvorenie tzv. lentikuly
  • 3 Vybratie lentikuly
  • 4 Bez nutnosti použitia ochrannej šošovky
  • 5 Okamžitý woow efekt ostrého videnia
  smiledroplaserlentikulaeyeareapinzetapocket

  Prvý krok

  Oko sa znecitlivie anestetickými očnými kvapkami.

  Prejsť na krok 2
  Unikátny Femtosekundový laser<br>Visumax 500 ZEISS
  Relex SMILEZEISS

  Unikátny Femtosekundový laser
  Visumax 500 ZEISS

  Na odstránenie požadovanej očnej chyby používame najmodernejší femtosekundový laser VISUMAX 500 od nemeckej spoločnosti Carl Zeiss. Je výnimočný rýchlosťou zákroku. Pri jeho použití nie je prítomný zápach po spálení rohovky a nedochádza ani k rušivým zvukom počas operácie.

  RIZIKÁ A OBMEDZENIA

  Laserová operácia metódou Relex Smile 3D so sebou prináša omnoho menej rizík vďaka tomu, že nedochádza k porušeniu povrchu rohovky.odstráneniu problémov spojených s používaním excimerového lasera. Vďaka modernej operačnej technike v podobe femotosekundového lasera VisuMax 500 sa minimalizuje pooperačná bolesť ako aj šanca vzniku zápalov. Syndróm suchého oka a slzenie sú tiež výnimkou.

  euro
  Cena Relex Smile:6501150/ oko
  Objednajte sa ešte dnes Máte o operáciu záujem? Radi Vás vyšetríme a poskytneme konzultáciu.

  Naši spokojní klienti

  Maxime Fortier

  útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

  Maxime Fortier
  útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
   
  Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
  Viac informácií
  Maxime Fortier

  Oliver Ekman Larsson

  kapitán švédskej hokejovej reprezentácie

  Oliver Ekman Larsson
  Počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (MS) našu očnú kliniku navštívil kapitán švédskeho hokejového tímu Oliver Ekman Larsson kapitán švédskej hokejovej reprezentácie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019, obranca a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóne 2018/2019. Účastník elitného tímu MS navštívil našu kliniku z dôvodu akútneho zrakového problému, ktorý sme mu pomohli v krátkom čase vyriešiť. Mimochodom, jeden zo štyroch gólov Švédska na šampionáte strelil on a to iba deň po ošetrení na našej klinike. Oliver, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa hokejových úspechov!
  Viac informácií
  Oliver Ekman Larsson

  Ivan „Tuli“ Vojtek

  herec Slovenského národného divadla

  Ivan „Tuli“ Vojtek
  Aj "Tuli" má už laserovú operáciu úspešne za sebou. Absolvoval bezbolestný operačný zákrok metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej nepotrebuje viac okuliare ani do blízka a ani do diaľky a ani na strednú vzdialenosť. Po prvej pooperačnej kontrole Tuli zlomil a vyhodil svoje okuliare na čítanie a odišiel z iClinic s úplne novými okuliarmi - slnečnými, ktoré od nás dostávajú pacienti po operácii ako darček zadarmo. Tulimu ďakujeme za dôveru a prajeme ešte množstvo hereckých úspechov.
  Viac informácií
  Ivan „Tuli“ Vojtek

  Richard Pánik

  hokejista, Arizona Coyotes

  Richard Pánik
  Richard v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube Arizone Coyotes. Richard u nás absolvoval operáciu očí najmodernejšou metódou Relex Smile 3D, ktorou sme ho zbavili dioptrií do diaľky. Ďakujeme Richardovi za dôveru a prajeme veľa športových úspechov s ostrým zrakom!
   
  Viac informácií
  Richard Pánik

  Ján Sýkora

  hokejový útočník, HC ´05 iClinic Banská Bystrica

  Ján Sýkora
  Aj hokejisti potrebujú mať ostrý zrak. Svoju dôveru vložil do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča aj slovenský hokejový útočník Ján Sýkora súčasne pôsobiaci v klube HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Na našej očnej klinike úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Z-Lasik. Jano, držíme palce a prajeme veľa športových úspechov.
  Viac informácií
  Ján Sýkora

  Vanda Kozáková a Dominika Drobná

  basketbalové reprezentantky

  Vanda Kozáková a Dominika Drobná
  Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstúpili na našej klinike najmodernejší, bezbolestný laserový zákrok metódou Relex Smile 3D. Dievčatám ďakujeme za dôveru a veríme, že s ostrým zrakom dosiahnu ešte lepšie športové úspechy. Držíme palce!
  Viac informácií
  Vanda Kozáková a Dominika Drobná
  zobraziť všetky referencie
   

  + PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

  Peter Vorčák, 14. 5. 2023

  Peter Vorčák, 14. 5. 2023

  Vašej klinike vBanskej Bystrici patrí veľké ďakujem, príjemnému personálu celej kliniky, sestričkám a hlavne doktorovi Mrázovi, ktorý ma operoval. Operácia FEMTO Z-Prelex oboch...
  Radovan Kolnik, 11. 5. 2023

  Radovan Kolnik, 11. 5. 2023

  Dobrý deň. chcel by som sa poďakovať iClinic za dobru prácu. Štyri roky som rozmýšľal nad operáciou a som rád, ze to mam za sebou. Hneď na ďalší deň po operácii som videl...
  Táňa šalapová, 15. 03. 2023

  Táňa šalapová, 15. 03. 2023

  Chcem poďakovať doktorovi Marcinovi z Košíc za skvelé a podrobne vyšetrenie oči. Som maximálne spokojná, odchádzala som s úsmevom na tvári. :) Vrelo odporúčam každému.
  Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

  Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

  Dobrý deň. Nedávno som na vašej klinike absolvoval nie jednoduchú operáciu šedého zákalu. Náročná bola hlavne preto, že pre nedostatok odvahy som to odkladal na poslednú...
  Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

  Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

  18 rokov som nosila multifokálne okuliare. Už dlhšiu dobu som váhala, či investovať do ďalších okuliarov, alebo sa podrobiť operácii očí. Moja dcéra je oftalmologička a na základe...
  Milan, 16. 2. 2023

  Milan, 16. 2. 2023

  Dobrý deň, chcem sa POĎAKOVAŤ pani doktorke a aj sestričkám - milý prístup, všetko pred vyšetreniami vysvetlené a aj pred operáciou všetko vysvetlené. Vyšetrenia a aj...

  zobraziť všetky referencie

  Aké máte ťažkosti?

   

  1. Kvalifikovaní odborníci
  2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
  3. Maximálna bezpečnosť
  4. Operácie bez bolesti 
  5. Garancia najlepších cien

  6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
  7. Najmodernejšie technológie
  8. Najväčšia očná klinika v SR
  9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

   

  Partneri