Blog

aktuality z iClinic

iClinic je najdôveryhodnejšou značkou v kategórii očných kliník za rok 2021

iClinic opätovne potvrdila víťazstvo

Očná klinika iClinic zvíťazila aj v šiestom ročníku marketingového programu spoločnosti ATOZ Marketing Services s názvom Dôveryhodné značky, v kategórii Očné kliniky. Dôveryhodné Značky je nezávislý, transparentný a jediný marketingový program na slovenskom trhu, ktorý na základe rozsiahleho celonárodného reprezentatívneho prieskumu monitoruje a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. 2 000 spotrebiteľov hodnotilo viac ako 600 značiek v 68 kategóriách, pričom každá kategória má len jedného víťaza. 

iClinic opätovne potvrdila víťazstvo


Kategória v oblasti očných kliník bola v programe Dôveryhodné značky v roku 2020 novinkou. Očná klinika iClinic získala v tejto kategórii víťazstvo ako prvá očná klinika. V tohtoročnom reprezentatívnom prieskume si ju spotrebitelia zvolili ako najdôveryhodnejšiu kliniku opäť. „Veľmi si vážime dôveru ľudí, pretože tá sa buduje veľmi ťažko a stojí za ňou obrovské množstvo práce. Práca lekára je nie len o odborných medicínskych znalostiach a zručnostiach. Je to aj práca s ľuďmi, ktorá je krásna, ale aj náročná zároveň. Dosiahnuť to, aby bol s vami spokojný každý, je nereálne, je to utópia. Ale v iClinic sa snažíme o to, aby tých spokojných pacientov bolo čo najviac. Robíme preto všetko, čo je v našich silách. Opätovné víťazstvo v tejto kategórii je pre nás dôkazom, že naša snaha nie je márna. Pri tejto príležitosti by som sa rád poďakoval všetkým účastníkom prieskumu za prejavenú dôveru. Moja vďaka patrí aj všetkým, kolegom, pretože toto ocenenie je výsledkom prístupu každého jedného kolegu, bez ohľadu na to, v akej pracovnej pozícii pôsobí. Aj naďalej sa budeme snažiť vylepšovať naše služby, aby sme našim klientom poskytovali profesionálnu zdravotnú starostlivosť a pomáhali im takto plniť ich sny o dokonalom zraku.“, povedal zakladateľ a vedúci očný lekár očnej kliniky iClinic, MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH.
 

Oslávte víťazstvo s iClinic so špeciálnou zľavou na operáciu očí


Aby sme naše víťazstvo oslávili tak ako sa patrí, pripravili sme si pre záujemcov o operáciu očí špeciálnu zľavu na bezbolestnú operáciu očí.
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri