Blog

aktuality z iClinic

Keď sa najlepší spájajú s najlepšími

Od Redakcia -

elitná liga iClinic očná klinika

Ich cieľom je prinášať ľuďom radosť a pocit šťastia. Za desať rokov svojej pôsobnosti sa stali jednotkou medzi klinikami zameranými na odstránenie či korekciu dioptrií a liečbu rôznych ďalších ochorení oka na Slovensku. Najväčšia očná klinika s najvyšším počtom operatérov aj zoperovaných pacientov svoje pôsobenie a dobré meno šíri aj za hranice našej krajiny. Nie len kvalitou svojej práce, ale aj podporou špičkových športovcov.

 

Laserové operácie očí metódami Lasek, No Touch/TE PRK, Z-LASIK, Femto LASIK či Relex Smile 3D absolvujú v prvoligovej očnej klinike iClinic zákazníci z celého Slovenska aj zahraničia.

 

 

Prečo práve šport?

 

Laserové operácie očí pomáhajú ľuďom všetkých profesií, vrcholových športovcov nevynímajúc. Spojenie mena iClinic so športom preto nie je náhodné ani prekvapujúce. Samozrejme, mať ostrý zrak je pre športovcov nevyhnutnosť. Spojenie sa so športom má však aj oveľa prozaickejší dôvod. Laserové operácie očí robia ľudí šťastnejšími. A rovnako tak aj šport má ľuďom prinášať radosť. Na štadiónoch aj pred televíznymi obrazovkami. Podporou prvoligových klubov či najúspešnejšej biatlonistky tomu iClinic výraznou mierou napomáha. Uvedomuje si, že vrcholový šport sa, rovnako ako špičková mikrochirurgia oka, nezaobíde bez kvalitného vybavenia a zázemia. Preto sa snaží pre športovcov vytvoriť podmienky podobné tým, ktoré majú jej zamestnanci v klinikách v Bratislave, Banskej Bystrici či Skalici. Kvalitné, profesionálne a moderné. A že to slávi úspech vedia športoví fanúšikovia nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí.
 

 

Biatlon, hokej, futbal i florbal

 

Podpora športu zo strany iClinic začala hokejom. Sú hrdým partnerom dvojnásobného slovenského hokejového majstra HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Okrem majstrovských ambícií učarovalo iClinic v prípade banskobystrického hokeja aj to, že vychoval mnoho špičkových hokejistov. Országh, Handzuš, Budaj, Zedník či Surový sú vzormi a motiváciou pre ďalšie generácie hokejistov. V iClinic veria, že príkladnou spoluprácou pomôžu klubu spod Urpína k zisku majstrovského hattricku a zároveň k výchove ďalších špičkových hokejistov.


iClinic HC05 Banská Bystrica
 

Cieľavedomosť, vytrvalosť a húževnatosť zdobia hráčov nováčika najvyššej slovenskej futbalovej súťaže ŠKF iClinic Sereď. Vlastnosti, ktoré musí športovec mať, ak chce byť úspešný. A iClinic presne takých podporuje. Futbalisti Serede sú po jesennej časti čiernym koňom súťaže s reálnou možnosťou zabojovať o pohárovú Európu.

iClinic floorball club Hurikán Bratislava
 

Anastasiya Vladimirovna Kuzmina. Príjemná, usmievavá a skromná napriek obrovským úspechom. Ten pravý vzor pre mladých športovcov. Športovkyňa, ktorú netreba nijako zvlášť predstavovať asi nikomu. Naša najúspešnejšia biatlonistka získala pre Slovensko už 3 zlaté a 3 strieborné olympijské medaily. Veríme, že Nastina spolupráca s iClinicnám všetkým bude aj naďalej prinášať nezabudnuteľné športové zážitky.


Kuzmina iClinic očná klinika

 

Očná klinika iClinic je partnerom aj prvoligového florbalového mužstva Hurikán Bratislava. Florbal je atraktívny kontaktný kolektívny šport, v ktorom hráčska aj fanúšikovská základňa neustále rastie. Hrajú ho už deti na základných školách a v iClinic veria, že aj zo slovenských detí sa raz stanú nové športové hviezdy. Investícia do florbalu je investíciou do budúcnosti.  Hlavným cieľom bratislavského klubu je výchova mládeže a aj vďaka partnerstvu s klinikou iClinic budú môcť mladí florbalisti a mladé florbalistky ďalej napredovať.

 

Vďaka iClinic sa naša Nasťa cíti na strelnici istejšie a  hokejisti Banskej Bystrice, futbalisti Serede a florbalisti klubu Hurikán Bratislava triafajú do súperovej brány presnejšie. Je veľmi pravdepodobné, že týmto športové aktivity iClinic na Slovensku nekončia. Spájať sa s najlepšími alebo podporovať talenty tak, aby sa najlepšími mohli stať, je totiž cieľom slovenského lídra v oftalmológii aj do budúcna.
 

 

 
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 
Kontakt

Objednajte sa bezplatne na konzultáciu

BRATISLAVA
+421 918 997 473
(objednávky na predoperačné vyšetrenia)

+421 911 546 064
(pooperačné kontroly a ambulancia)

BANSKÁ BYSTRICA
+421 917 915 380

KOŠICE
+421 911 364 429
Online objednávka

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri