Operácie očí nezdražujeme. Zlacňujeme pre prvých 1 000 z vás

Operácie očí nezdražujeme. Zlacňujeme pre prvých 1 000 z vás

Uvedomujeme si, akú dôležitú úlohu hrá zdravé a jasné videnie v bežnom živote každého z nás. Preto sme sa rozhodli priniesť všetkým záujemcom o odstránenie dioptrií skvelú príležitosť, ako získať špičkovú a bezpečnú laserovú operáciu očí za ešte prístupnejšiu cenu bez toho, aby ste museli utrácať zbytočne veľa. Áno, vidíte dobre. My v iClinic operácie očí nezdražujeme, ale naopak zlacňujeme. Preto prvým 1 000 z vás poskytneme ZĽAVU 1 000 € na bezbolestnú operáciu očí. Každý si predsa zaslúži mať jasné a zdravé videnie bez obmedzení. Pridajte sa k tisíckam našich spokojných pacientov.

Operácie očí nezdražujeme. Zlacňujeme!

LIMITOVANÁ 1 000 € ZĽAVA IBA PRE PRVÝCH 1 000 NAJRÝCHLEJŠÍCH ZÁUJEMCOV!

Pre získanie 1 000 € zľavy je potrebné odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom. Samotnú operáciu so zľavou 1 000 € môžete podstúpiť až konca roku 2023. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou.

Počet operácií s 1 000 € zľavou je limitovaný! Platí iba pre prvých 1 000 najrýchlejších pacientov, ktorí nám odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 22. 10. 2023.
 

HESLO NA ZÍSKANIE 1 000 € ZĽAVY NA OPERÁCIU OČÍ:

„ICLINIC NEZDRAZUJE“

Na získanie mimoriadnej zľavy vám zostáva:

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

AKO ZÍSKAŤ ZĽAVU 1000 € NA OPERÁCIU OČÍ

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí. Do poľa "Text správy"
  napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte. V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme
  kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
   
CHCEM 1 000 € ZĽAVU NA OPERÁCIU OČÍ 

Zľava sa vzťahuje na operáciu oboch očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení zľavy 1 000 € sú nasledovné:

 

 • ReLEx SMILE 3D iba za 650 €/oko (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu)
 • Z-Lasik Premium iba za 550 €/oko (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu)
 • FEMTO Z-Prelex iba za 995 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás navždy zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu)

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Operácie s mimoriadnou zľavou 1 000 € ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.


AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Konečná cena za operáciu po zohľadnení zľavy bude taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 650 €/oko; Z-Lasik Premium: 550 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 995 €/oko). Uvedené ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a bezplatnú dokorekciu. Pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť.

MÁ ZĽAVNENÁ CENA OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU?

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

PODMIENKY NA UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Zľava z ceny operácie 1 000 € platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom. 
 • Platí iba pre prvých 1 000 záujemcov alebo do 22. 10. 2023.
 • Zľava z ceny operácie 1 000 € sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik.
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.
 • Kampaň „Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí“ je v zmysle ustanovenia § 4 ods. 6 zákona č. 30/2019 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov propagačnou súťažou, ktorá nie je samostatnou podnikateľskou činnosťou spoločností iClinic plus s. r. o. so sídlom Dlhé Diely I/6A, 841 01 Bratislava, IČO: 36 835 528, zápis v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 53996/B; Cassovian, s. r. o. so sídlom Tomášikova 5, 040 01 Košice, IČO: 55 143 563, zápis v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, oddiel: Sro, vložka číslo: 55758/V; BBian, s. r. o. so sídlom Tomášikova 5, 040 01 Košice, IČO: 55 186 114, zápis v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, oddiel: Sro, vložka čísla 55939/V a slúži na podporu predaja služieb spoločnosti iClinic plus s. r. o., Cassovian, s. r. o. a BBian, s. r. o. (ďalej aj ako „Propagačná súťaž“).
 • Výherca Propagačnej súťaže získa zľavu v kumulatívnej výške 1 000 € na operáciu obidvoch očí jednou z nasledovných metód  ReLEx SMILE 3D, Z-Lasik Premium alebo FEMTO Z-Prelex, ktorú výherca musí absolvovať v očnej klinike iClinic (ďalej aj ako „Operácia“).
 • Výherca sa zaväzuje uhradiť cenu za Operáciu, z ktorej mu bude odpočítaná zľava vo výške 1 000 EUR.
 • Predpokladom absolvovania Operácie je komplexné očné vyšetrenie v očnej klinike iClinic, v rámci ktorého očný lekár posúdi, či je výherca vhodným kandidátom na absolvovanie Operácie.  V prípade, ak výherca nebude vhodným kandidátom na Operáciu, môže po dohode so spoločnosťou iClinic plus s. r. o., Cassovian, s. r. o. alebo BBian, s. r. o. prenechať zľavu v prospech inej osoby. Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností platí, že výherca v Propagačnej súťaži nezíska akúkoľvek finančnú odmenu.

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri