Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí

Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí

Obľúbená zľava pre všetkých, ktorí sa chcú zbaviť dioptrických okuliarov alebo kontaktných šošoviek je späť. Laserová operácia očí je teraz dostupnejšia ako kedykoľvek predtým. Prvým tisícom z vás totiž poskytneme MIMORIADNU ZĽAVU 1 000 € na bezbolestnú operáciu očí. Celkovo tak tisícke z vás prispejeme neuveriteľnou sumou 1 000 000 €.

Rozdávame zľavy v hodnote milión eur

Jediné, čo musíte pre získanie 1 000 € zľavy spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom do 9. 1. 2022. Samotnú operáciu so zľavou 1 000 € pritom môžete podstúpiť až do 30. 6. 2022. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou.

Operácia je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu alebo na splátky.

Počet operácií s 1 000 € zľavou je limitovaný! Platí iba pre prvých 1 000 najrýchlejších pacientov, ktorí nám odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 9. 1. 2022.

HESLO NA ZÍSKANIE 1 000 € ZĽAVY NA OPERÁCIU OČÍ:

„CHCEM ZĽAVU“

1 000 € ZĽAVA PLATÍ IBA PRE PRVÝCH 1 000 NAJRÝCHLEJŠÍCH ZÁUJEMCOV

AKO ZÍSKAŤ ZĽAVU 1 000 € NA OPERÁCIU OČÍ

 1. 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí.
  Do poľa "Text správy" napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte.
  V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
CHCEM 1 000 € ZĽAVU NA OPERÁCIU OČÍ
Zľava sa vzťahuje na operáciu 2 očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení zľavy  1 000 € sú nasledovné:

 • ReLEx SMILE 3D za 650 €/oko (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu),
 • Z-Lasik Premium za 550 €/oko (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu),
 • FEMTO Z-Prelex za 995 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás navždy zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu).
Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku.

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Zľavu vo výške 1 000 € ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Cena za operáciu bude taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 650 €/oko; Z-Lasik Premium: 550 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 995 €/oko). Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku.

 

MÁ ZĽAVA Z CENY OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU? 

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku. 

Premiérové víťazstvo iClinic

Očná klinika iClinic získala premiérové prvé miesto v piatom ročníku marketingového programu spoločnosti ATOZ Marketing Services, s.r.o., s názvom Dôveryhodné značky 2020, v premiérovej kategórii Očné kliniky. Dôveryhodné Značky je nezávislý, transparentný a jediný marketingový program na Slovensku, ktorý monitoruje a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú na základe rozsiahleho celonárodného reprezentatívneho prieskumu. V tomto ročníku vyše 2 000 spotrebiteľov hodnotilo viac ako 600 značiek v 71 kategóriách, pričom každá kategória má len jedného víťaza.

Podmienky na uplatnenie zľavy:

 • Zľava z ceny operácie 1 000 € platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom.
 • Platí iba pre prvých 1 000 záujemcov alebo do 9. 1. 2022
 • Zľava z ceny operácie 1 000 € sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik.
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.
 • Kampaň „Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí“ je v zmysle ustanovenia § 4 ods. 6 zákona č. 30/2019 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov propagačnou súťažou, ktorá nie je samostatnou podnikateľskou činnosťou spoločnosti iClinic plus s. r. o. so sídlom Dlhé Diely I/6A, 841 01 Bratislava, IČO: 36 835 528, zápis v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 53996/B (ďalej aj ako „iClinic plus s. r. o.“) a slúži na podporu predaja služieb spoločnosti iClinic plus s. r. o. (ďalej aj ako „Propagačná súťaž“).
 • Výherca Propagačnej súťaže získa zľavu v kumulatívnej výške 1 000 € na operáciu obidvoch očí jednou z nasledovných metód  ReLEx SMILE 3D, Z-Lasik Premium alebo FEMTO Z-Prelex, ktorú výherca musí absolvovať v očnej klinike iClinic (ďalej aj ako „Operácia“).
 • Výherca sa zaväzuje uhradiť cenu za Operáciu, z ktorej mu bude odpočítaná zľava vo výške 1 000 EUR. 
 • Predpokladom absolvovania Operácie je komplexné očné vyšetrenie v očnej klinike iClinic, v rámci ktorého očný lekár posúdi, či je výherca vhodným kandidátom na absolvovanie Operácie.  V prípade, ak výherca nebude vhodným kandidátom na Operáciu, môže po dohode so spoločnosťou iClinic plus s. r. o. prenechať zľavu v prospech inej osoby. Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností platí, že výherca v Propagačnej súťaži nezíska akúkoľvek finančnú odmenu.

Naši spokojní klienti

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédskej hokejovej reprezentácie

Oliver Ekman Larsson
Počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (MS) našu očnú kliniku navštívil kapitán švédskeho hokejového tímu Oliver Ekman Larsson kapitán švédskej hokejovej reprezentácie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019, obranca a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóne 2018/2019. Účastník elitného tímu MS navštívil našu kliniku z dôvodu akútneho zrakového problému, ktorý sme mu pomohli v krátkom čase vyriešiť. Mimochodom, jeden zo štyroch gólov Švédska na šampionáte strelil on a to iba deň po ošetrení na našej klinike. Oliver, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa hokejových úspechov!
Viac informácií
Oliver Ekman Larsson

Ivan „Tuli“ Vojtek

herec Slovenského národného divadla

Ivan „Tuli“ Vojtek
Aj "Tuli" má už laserovú operáciu úspešne za sebou. Absolvoval bezbolestný operačný zákrok metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej nepotrebuje viac okuliare ani do blízka a ani do diaľky a ani na strednú vzdialenosť. Po prvej pooperačnej kontrole Tuli zlomil a vyhodil svoje okuliare na čítanie a odišiel z iClinic s úplne novými okuliarmi - slnečnými, ktoré od nás dostávajú pacienti po operácii ako darček zadarmo. Tulimu ďakujeme za dôveru a prajeme ešte množstvo hereckých úspechov.
Viac informácií
Ivan „Tuli“ Vojtek

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes

Richard Pánik
Richard v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube Arizone Coyotes. Richard u nás absolvoval operáciu očí najmodernejšou metódou Relex Smile 3D, ktorou sme ho zbavili dioptrií do diaľky. Ďakujeme Richardovi za dôveru a prajeme veľa športových úspechov s ostrým zrakom!
 
Viac informácií
Richard Pánik

Ján Sýkora

hokejový útočník, HC ´05 iClinic Banská Bystrica

Ján Sýkora
Aj hokejisti potrebujú mať ostrý zrak. Svoju dôveru vložil do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča aj slovenský hokejový útočník Ján Sýkora súčasne pôsobiaci v klube HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Na našej očnej klinike úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Z-Lasik. Jano, držíme palce a prajeme veľa športových úspechov.
Viac informácií
Ján Sýkora

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky

Vanda Kozáková a Dominika Drobná
Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstúpili na našej klinike najmodernejší, bezbolestný laserový zákrok metódou Relex Smile 3D. Dievčatám ďakujeme za dôveru a veríme, že s ostrým zrakom dosiahnu ešte lepšie športové úspechy. Držíme palce!
Viac informácií
Vanda Kozáková a Dominika Drobná
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Bronislava Petrovská, 10. 2. 2020

Bronislava Petrovská, 10. 2. 2020

Zdravím, transplantáciu šošoviek som absolvovala 10. 2. 2020 a konečne som sa zbavila okuliarov, síce to stále nie je 100%-né, ale je to veľká zmena. Z operácia som mala veľký...
Antónia Snopková, 1. 5. 2020

Antónia Snopková, 1. 5. 2020

Ďakujem pánovi doktorovi Ďurkovičovi za perfektnú operáciu očí. Po telefonickom dohovore a po dodatočnom upresnení termínu operácie mi pán doktor implantoval umelé...
Ľubomír Záň, 7. 6. 2020

Ľubomír Záň, 7. 6. 2020

S veľkou úctou chcem poďakovať MUDr. Ďurkovičovi a spol. za operáciu a všetko ostatné pred operáciou a po operácii. ĎAAAAAAKUJEM aodporúčam. Sme zOravy, boli sme veľmi milo prekvapení,...
Alena Klvanova, 3. 6. 2020

Alena Klvanova, 3. 6. 2020

Prežívam po narodení mojej dcéry, druhýkrát najkrajšie obdobie svojho života. V roku 2016 som mala úraz. Viac nechcem spomínať na udalosť, ktorú chcem vymazať zo svojho života tak,...
Sergej Zápotocký, 13. 6. 2020

Sergej Zápotocký, 13. 6. 2020

Celému kolektívu kliniky iClinic Banská Bystrica na čele s pánom doktorom Ďurkovičom sa chcem úprimne poďakovať za ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup pred, pri a po...
Silvia Šimáková, 23. 6. 2020

Silvia Šimáková, 23. 6. 2020

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť, prístup a profesionalitu. Operáciu som zvažovala roky a jediné, čo ľutujem je, že som sa nerozhodla skôr. Okuliare som si v deň operácie dala dolu a viac už nenasadila....

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka 2020 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri