Nový zrak bez okuliarov. Limitovaná zľava 1 000 € - iba pre prvých 1 000 záujemcov

Nový zrak bez okuliarov. Limitovaná zľava
1 000 €: Iba pre prvých 1 000 záujemcov

Predstavte si, že žijete bez zrakového obmedzenia v podobe dioptrických okuliarov či kontaktných šošoviek. Naplno sa venujete svojej rodine, priateľom, štúdiu, práci, svojim koníčkom, športujete, plávate, beháte alebo si len užívate krásy bežného dňa.

Toto všetko si nemusíte iba predstavovať. Nový zrak bez okuliarov si môžete dopriať vďaka bezbolestnej laserovej operácii očí a limitovanej ponuke – 1 000 € zľave, ktorú máme pripravenú pre prvých 1 000 najrýchlejších záujemcov.
 

Zľava sa vzťahuje na operáciu oboch očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení 1 000 € zľavy sú nasledovné:

 • ReLEx SMILE 3D iba za 650 €/oko (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu),
 • Z-Lasik Premium iba za 550 €/oko (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu),
 • FEMTO Z-Prelex iba za 995 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás navždy zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu).

Nový zrak bez okuliarov. Limitovaná zľava 1 000 €: Iba pre prvých 1 000 záujemcov

Pre získanie 1 000 € zľavy je potrebné odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 30. 5. 2024. Samotnú operáciu so zľavou 1 000 € môžete podstúpiť až do 31. 7. 2024. Termín zákroku si určíte sami po dohode s klinikou. Pozor – počet operácií so zľavou je limitovaný! Zľava platí iba pre prvých 1 000 najrýchlejších záujemcov.


HESLO NA ZÍSKANIE 1 000 € ZĽAVY NA OPERÁCIU OČÍ:

„NOVY_ZRAK“

Na získanie mimoriadnej zľavy vám zostáva:

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

AKO ZÍSKAŤ 1 000 € ZĽAVU NA OPERÁCIU OČÍ

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí. Do poľa "Text správy"
  napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte. V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme
  kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
   
CHCEM 1000 € ZĽAVU NA OPERÁCIU OČÍ

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Operácie s limitovanou 1 000 € zľavou ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Konečná cena za operáciu po zohľadnení zľavy bude taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 650 €/oko; Z-Lasik Premium: 550 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 995 €/oko). Uvedené ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a bezplatnú dokorekciu. Pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

Operácia očí v najdôveryhodnejšej očnej klinike na slovensku? Rozhodne áno

Očná klinika iClinic opätovne získala titul najdôveryhodnejšej očnej kliniky na Slovensku a zvíťazila aj v ôsmom ročníku marketingového programu Dôveryhodné značky ktorý organizuje spoločnosť ATOZ Marketing Services. V kategórii Očné kliniky získala prvenstvo už tretíkrát.

MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH, zakladateľ a vedúci očný lekár očnej kliniky iClinic

„Opätovne sa nám podarilo získať dôveru slovenských pacientov, čo je pre nás veľkou cťou. Je to potvrdenie toho, že sa snažíme poskytovať našim pacientom tie najlepšie služby a starostlivosť.“

MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH, zakladateľ a vedúci očný lekár očnej kliniky iClinic

VIAC O OCENENÍ

PODMIENKY NA UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Akcia „Nový zrak bez okuliarov. Limitovaná zľava 1 000 €: iba pre prvých 1 000 záujemcov“ platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom do 30. 5. 2024 (vrátane) a pri súčasnom podstúpení zákroku do 31. 7. 2024 (vrátane).
 • Ceny so zľavou v rámci akcie „Nový zrak bez okuliarov. Limitovaná zľava 1 000 €: iba pre prvých 1 000 záujemcov“ sa uplatňujú z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik.
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Podmienkou využitia akcie „Nový zrak bez okuliarov. Limitovaná zľava 1 000 €: iba pre prvých 1 000 záujemcov“ je podstúpenie operácie očí oboch očí (nie iba jedného oka).
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri