OPTIKA iCLINIC Ponúka nadštandardnú starostlivosť

Optika iClinic nie je obyčajná očná optika. Je súčasťou renomovanej očnej kliniky iClinic a preto ponúka také výhody, ktoré inde nenájdete. Aký je rozdiel medzi Optikou iClinic a bežnou očnou optikou?

Optika iClinic - sme tu pre vás

Nadštandardná starostlivosť v našej očnej optike je nie len o výhodách. V prvom rade ponúkame profesionálny prístup našich skúsených oftalmológov a optometristov. Naši špecialisti sa postarajú o to, aby ste z Optiky iClinic odchádzali spokojní a s tým najlepším riešením šitým na mieru pre Vás.

S našimi odborníkmi vyriešite na jednom mieste komplexné vyšetrenie zraku, výber dioptrických rámov a skiel, slnečných okuliarov, ale aj kontaktných šošoviek a to všetko za výhodné ceny.

Všetky produkty, ktoré u nás ponúkame, dôsledne vyberáme, a dbáme na to, aby spĺňali tie najvyššie zdravotné a kvalitatívne požiadavky, a boli nie len funkčné, ale aj moderné.

1.

Porovnanie vyšetrení v bežnej optike a v Optike iClinic, ktorá je súčasťou očnej kliniky iClinic:

Názov úkonu Optika iClinic Bežná očná optika
- vyšetrenie zrakovej ostrosti v mydriáze a cykloplégii štrbinovou lampou (iba predný segment oka, tzn. rohovka, šošovka a spojovka)
- meranie vnútroočného tlaku áno nie
- meranie hrúbky, zakrivenia a priemeru rohovky áno nie
- meranie osmolarity slzného filmu áno nie
- meranie počtu buniek rohovky (endoteriálna biomikroskopia) áno nie
- vyšetrenie očného pozadia štrbinovou lampou (sietnice a sklovca, zrakového nervu - miesta najostrejšieho videnia) áno nie
- vyšetrenie predného segmentu oka štrbinovou lampou (rohovka, dúhovka, šošovka). áno nie
- OCT - optická koherentná tomografia áno nie
- vyšetrenie zrakového poľa (perimetria) áno nie
- pachometria rohovky (ultrazvukové meranie hrúbky rohovky) áno nie
- topografia rohovky (meranie vyklenutia rohovky) áno nie
- myktometria áno nie
- GCC - vyšetrenie komplexu gangliových buniek umožnuje ešte podrobnejšiu a včasnejšiu diagnostiku glaukómu áno nie
- ONH (stav nervových vlákien sietnice a zrakového nervu) áno nie
- vyšetrenie endoteliálnym mikroskopom - vyšetrenie zadnej vrstvy rohovky áno nie
- diagnostika závažných ochorení, ktoré v bežnej očnej optike nie je možné identifikovať (napr. glaukóm, niektoré druhy šedého zákalu, amócia sietnice, degeneratívne zmeny na sietnici, keratokonus, neurooftalmologické ochorenia a iné) áno nie
2.

Odborný personál očných lekárov.

3.

U nás okuliare nie len predpisujeme, ale robíme aj prevenciu, pretože zmena okuliarov (dioptrií) niekedy súvisí aj so závažnými ochoreniami.

4.

Možnosť vyhnúť sa potenciálnym nedorozumeniam. Ak nezískate želaný výsledok, nemusíte riesič, kde sa stala chyba, či v očnej optike alebo u očného lekára.

5.

Šetríme Váš čas tým, že očná klinika a očná optika su prepojené a u nás všetko nájdete na jednom mieste.

Radi Vás vyšetríme
a poskytneme konzultáciu.
Kde nás nájdete?

ŠAMORÍN

Optika iClinic

Hlavná 50
931 01 Šamorín

Zobraziť na mape

SKALICA

Optika iClinic

Areál fakultnej nemocnice
s poliklinikou Skalica, a.s.
Koreszkova 7
909 82 Skalica

Zobraziť na mape

 

Naši spokojní klienti

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédskej hokejovej reprezentácie

Oliver Ekman Larsson
Počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (MS) našu očnú kliniku navštívil kapitán švédskeho hokejového tímu Oliver Ekman Larsson kapitán švédskej hokejovej reprezentácie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019, obranca a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóne 2018/2019. Účastník elitného tímu MS navštívil našu kliniku z dôvodu akútneho zrakového problému, ktorý sme mu pomohli v krátkom čase vyriešiť. Mimochodom, jeden zo štyroch gólov Švédska na šampionáte strelil on a to iba deň po ošetrení na našej klinike. Oliver, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa hokejových úspechov!
Viac informácií
Oliver Ekman Larsson

Ivan „Tuli“ Vojtek

herec Slovenského národného divadla

Ivan „Tuli“ Vojtek
Aj "Tuli" má už laserovú operáciu úspešne za sebou. Absolvoval bezbolestný operačný zákrok metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej nepotrebuje viac okuliare ani do blízka a ani do diaľky a ani na strednú vzdialenosť. Po prvej pooperačnej kontrole Tuli zlomil a vyhodil svoje okuliare na čítanie a odišiel z iClinic s úplne novými okuliarmi - slnečnými, ktoré od nás dostávajú pacienti po operácii ako darček zadarmo. Tulimu ďakujeme za dôveru a prajeme ešte množstvo hereckých úspechov.
Viac informácií
Ivan „Tuli“ Vojtek

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes

Richard Pánik
Richard v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube Arizone Coyotes. Richard u nás absolvoval operáciu očí najmodernejšou metódou Relex Smile 3D, ktorou sme ho zbavili dioptrií do diaľky. Ďakujeme Richardovi za dôveru a prajeme veľa športových úspechov s ostrým zrakom!
 
Viac informácií
Richard Pánik

Ján Sýkora

hokejový útočník, HC ´05 iClinic Banská Bystrica

Ján Sýkora
Aj hokejisti potrebujú mať ostrý zrak. Svoju dôveru vložil do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča aj slovenský hokejový útočník Ján Sýkora súčasne pôsobiaci v klube HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Na našej očnej klinike úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Z-Lasik. Jano, držíme palce a prajeme veľa športových úspechov.
Viac informácií
Ján Sýkora

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky

Vanda Kozáková a Dominika Drobná
Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstúpili na našej klinike najmodernejší, bezbolestný laserový zákrok metódou Relex Smile 3D. Dievčatám ďakujeme za dôveru a veríme, že s ostrým zrakom dosiahnu ešte lepšie športové úspechy. Držíme palce!
Viac informácií
Vanda Kozáková a Dominika Drobná
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Peter Vorčák, 14. 5. 2023

Peter Vorčák, 14. 5. 2023

Vašej klinike vBanskej Bystrici patrí veľké ďakujem, príjemnému personálu celej kliniky, sestričkám a hlavne doktorovi Mrázovi, ktorý ma operoval. Operácia FEMTO Z-Prelex oboch...
Radovan Kolnik, 11. 5. 2023

Radovan Kolnik, 11. 5. 2023

Dobrý deň. chcel by som sa poďakovať iClinic za dobru prácu. Štyri roky som rozmýšľal nad operáciou a som rád, ze to mam za sebou. Hneď na ďalší deň po operácii som videl...
Táňa šalapová, 15. 03. 2023

Táňa šalapová, 15. 03. 2023

Chcem poďakovať doktorovi Marcinovi z Košíc za skvelé a podrobne vyšetrenie oči. Som maximálne spokojná, odchádzala som s úsmevom na tvári. :) Vrelo odporúčam každému.
Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

Dobrý deň. Nedávno som na vašej klinike absolvoval nie jednoduchú operáciu šedého zákalu. Náročná bola hlavne preto, že pre nedostatok odvahy som to odkladal na poslednú...
Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

18 rokov som nosila multifokálne okuliare. Už dlhšiu dobu som váhala, či investovať do ďalších okuliarov, alebo sa podrobiť operácii očí. Moja dcéra je oftalmologička a na základe...
Milan, 16. 2. 2023

Milan, 16. 2. 2023

Dobrý deň, chcem sa POĎAKOVAŤ pani doktorke a aj sestričkám - milý prístup, všetko pred vyšetreniami vysvetlené a aj pred operáciou všetko vysvetlené. Vyšetrenia a aj...

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri