OPTIKA iCLINIC Ponúka nadštandardnú starostlivosť

Optika iClinic nie je obyčajná očná optika. Je súčasťou renomovanej očnej kliniky iClinic a preto ponúka také výhody, ktoré inde nenájdete. Aký je rozdiel medzi Optikou iClinic a bežnou očnou optikou?

Optika iClinic - sme tu pre vás

Nadštandardná starostlivosť v našej očnej optike je nie len o výhodách. V prvom rade ponúkame profesionálny prístup našich skúsených oftalmológov a optometristov. Naši špecialisti sa postarajú o to, aby ste z Optiky iClinic odchádzali spokojní a s tým najlepším riešením šitým na mieru pre Vás.

S našimi odborníkmi vyriešite na jednom mieste komplexné vyšetrenie zraku, výber dioptrických rámov a skiel, slnečných okuliarov, ale aj kontaktných šošoviek a to všetko za výhodné ceny.

Všetky produkty, ktoré u nás ponúkame, dôsledne vyberáme, a dbáme na to, aby spĺňali tie najvyššie zdravotné a kvalitatívne požiadavky, a boli nie len funkčné, ale aj moderné.

1.

Porovnanie vyšetrení v bežnej optike a v Optike iClinic, ktorá je súčasťou očnej kliniky iClinic:

Názov úkonu Optika iClinic Bežná očná optika
- vyšetrenie zrakovej ostrosti v mydriáze a cykloplégii štrbinovou lampou (iba predný segment oka, tzn. rohovka, šošovka a spojovka)
- meranie vnútroočného tlaku áno nie
- meranie hrúbky, zakrivenia a priemeru rohovky áno nie
- meranie osmolarity slzného filmu áno nie
- meranie počtu buniek rohovky (endoteriálna biomikroskopia) áno nie
- vyšetrenie očného pozadia štrbinovou lampou (sietnice a sklovca, zrakového nervu - miesta najostrejšieho videnia) áno nie
- vyšetrenie predného segmentu oka štrbinovou lampou (rohovka, dúhovka, šošovka). áno nie
- OCT - optická koherentná tomografia áno nie
- vyšetrenie zrakového poľa (perimetria) áno nie
- pachometria rohovky (ultrazvukové meranie hrúbky rohovky) áno nie
- topografia rohovky (meranie vyklenutia rohovky) áno nie
- myktometria áno nie
- GCC - vyšetrenie komplexu gangliových buniek umožnuje ešte podrobnejšiu a včasnejšiu diagnostiku glaukómu áno nie
- ONH (stav nervových vlákien sietnice a zrakového nervu) áno nie
- vyšetrenie endoteliálnym mikroskopom - vyšetrenie zadnej vrstvy rohovky áno nie
- diagnostika závažných ochorení, ktoré v bežnej očnej optike nie je možné identifikovať (napr. glaukóm, niektoré druhy šedého zákalu, amócia sietnice, degeneratívne zmeny na sietnici, keratokonus, neurooftalmologické ochorenia a iné) áno nie
2.

Odborný personál očných lekárov.

3.

U nás okuliare nie len predpisujeme, ale robíme aj prevenciu, pretože zmena okuliarov (dioptrií) niekedy súvisí aj so závažnými ochoreniami.

4.

Možnosť vyhnúť sa potenciálnym nedorozumeniam. Ak nezískate želaný výsledok, nemusíte riesič, kde sa stala chyba, či v očnej optike alebo u očného lekára.

5.

Šetríme Váš čas tým, že očná klinika a očná optika su prepojené a u nás všetko nájdete na jednom mieste.

Radi Vás vyšetríme
a poskytneme konzultáciu.
Kde nás nájdete?

ŠAMORÍN

Optika iClinic

Hlavná 50
931 01 Šamorín

Zobraziť na mape

SKALICA

Optika iClinic

Areál fakultnej nemocnice
s poliklinikou Skalica, a.s.
Koreszkova 7
909 82 Skalica

Zobraziť na mape

 

Naši spokojní klienti

Dávid Skokan

slovenský hokejový útočník

Dávid Skokan
Včera som sa rozhodol podstúpiť operáciu oči v iClinic Bratislava u pána doktora Iva Ďurkoviča. V prvom rade ,musím vyzdvihnúť prístup personálu a ľudskosť všetkých ľudí. V druhom rade prácu pána doktora Iva, operácia bola bezbolestná, takže kto sa boji NEMUSÍ. Ako profesionálny hokejista a bývali Slovenský reprezentant som dostal od spoluhráčov super referencie na iClinic a keďže ako športovec musím byť 100% zdravotne v poriadku rozhodol som sa pre operáciu. Pána doktora Iva Ďurkoviča poznám z hokeja je to veľký fanúšik a skvelý človek a preto mu veľmi pekne Ďakujem za všetko .Ďakujem aj spoluhráčovi Dávidovi Bucovi ,ktorý mi to odporučil .
Ešte raz ĎAKUJEM.
Viac informácií
Dávid Skokan

Dušan Cinkota

slovenský divadelný a filmový herec

Dušan Cinkota
Do očnej kliniky iClinic zavítal aj známy slovenský divadelný, filmový a dabingový herec Dušan Cinkota (na foto vpravo), ktorý svoj hlas prepožičal aj Chandlerovi z nezabudnuteľného seriálu Priatelia. Dôvod jeho návštevy bol jednoduchý – Dušan sa rozhodol zbaviť dioptrických okuliarov. Bezbolestnú operáciu očí absolvoval u nášho pána doktora MUDr. Iva Ďurkoviča.
Viac informácií
Dušan Cinkota

Ivan Dornič

bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti hokejový tréner

Ivan Dornič
Legenda Slovana Bratislava a československého hokeja, Ivan Dornič navštívil kliniku iClinic, kde mu bolo spravené kompletné očné vyšetrenie. S pánom doktorom Ďurkovičom si natoľko rozumel, že sa spolu postavili na ľad a dopriali si ranný hokejový tréning.
Viac informácií
Ivan Dornič

Michal Zátorský

12-násobný majster Slovenska v boxe

Michal Zátorský
Aby Michal mohol ísť cieľavedome za svojim cieľom, rozhodol sa zbaviť krátkozrakosti. V iClinic preto u doktora MUDr. Ďurkoviča podstúpil bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou ReLEx SMILE 3D - bez pálenia rohovky excimerom a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka. Michal je človek, ktorý sa nevzdáva a vždy si ide za svojim cieľom bez ohľadu na to, čo si druhí o tom myslia. Jeho cieľom je byť najlepším. Takto sa v skratke opísal Michal Zátorský, niekoľkonásobný majster Slovenska v boxe, bývalý reprezentant, víťaz Svetového pohára v Litve, bronzový medailista Majstrovstiev Európy a taktiež účastník ???????? Európskych hier v Baku 2015.
Viac informácií
Michal Zátorský

Paľo Drapák

spevák a basgitarista skupiny Metalinda

Paľo Drapák
Paľo Drapák úspešne absolvoval u nás operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex.  Vďaka tomuto zákroku nebude viac potrebovať okuliare ani do blízka a ani do diaľky. Na záver nemohla chýbať ani spoločná fotka.
Viac informácií
Paľo Drapák

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Marián Amrich, 16. 2. 2024

Marián Amrich, 16. 2. 2024

16. 02. 2024 som absolvoval laserovú operáciu, s ktorej výsledkom som 100 % spokojný a nesmierne vďačný hlavne pani doktorke MUDr. Krnáčovej a sestričkám na recepcii za profesionálny a...
Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Prial by som si, aby bolo viac takýchto skvelých doktorov na Slovensku, ako je pán doktor Ďurkovič. Prístup doktora a jeho tímu, ktorý ho sprevádza je vysoko profesionálny, empatický a...
Gabriela Hauserová

Gabriela Hauserová

Začiatkom decembra 2023 mi v iClinic implantovali trifokálnu šošovku. Môj zrak sa vekom stále zhoršoval a keďže pracujem s číslami (som účtovníčka) začalo mi to spôsobovať...
Daniel S.

Daniel S.

Chcem sa týmto poďakovať MUDr. Ivovi Ďurkovičovi za profesionálny prístup a perfektne vykonaní operáciu. Tiež celému kolektívu iClinic za profesionálny prístup. Všetko...
Ivana Vanacká

Ivana Vanacká

S klinikou som veľmi spokojná. Vďaka pani doktorke konečne fungujem bez okuliarov. Ľudský a ústretový prístup celého kolektívu kliniky. Ďakujem
Michaela Dzvinčuková, 1. 12. 2023

Michaela Dzvinčuková, 1. 12. 2023

1.12.2023 som absolvovala laserovú operáciu oči v iClinic Košice. Chcem sa poďakovať pani doktorke MUDr. Lucii Krnáčovej za super prístup a skvele odvedenú prácu. Som nadmieru spokojná.

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri