Rozdávame zľavy v hodnote milión EUR na operácie očí

Rozdávame zľavy v hodnote milión EUR na operácie očí

Koniec zdražovania je v nedohľadne, inflácia trhá rekordy. V iClinic sme preto pre vás pripravili ponuku, vďaka ktorej si zabezpečíte operáciu očí za pôvodné - staré ceny. Navyše, k tomu získate aj MIMORIADNU 1 000 € ZĽAVU na vybrané laserové operácie, vďaka ktorej sebe alebo svojim blízkym splníte sen o lepšom zraku aj v tomto ekonomicky zložitom období. 

Rozdávame zľavy v hodnote milión EUR na operácie očí

LIMITOVANÁ 1 000 € ZĽAVA IBA PRE PRVÝCH 1 000 NAJRÝCHLEJŠÍCH ZÁUJEMCOV!

Iba prvým 1 000 najrýchlejším pacientom poskytneme mimoriadnu zľavu 1 000 € na operáciu očí.


Celkovo tak tisícke z vás prispejeme na operácie očí neuveriteľnou sumou 1 000 000 €. Jediné, čo musíte pre získanie 1 000 € zľavy spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom. Samotnú operáciu so zľavou 1 000 € môžete podstúpiť až do 31. 5. 2023. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou.

Počet operácií s 1 000 € zľavou je limitovaný! Platí iba pre prvých 1 000 najrýchlejších pacientov, ktorí nám odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 30. 4. 2023. 
 

HESLO NA ZÍSKANIE 1 000 € ZĽAVY NA OPERÁCIU OČÍ:

„MILIÓNOVÉ OČI“

Na získanie mimoriadnej zľavy vám zostáva:

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

AKO ZÍSKAŤ ZĽAVU 1000 € NA OPERÁCIU OČÍ

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na operáciu očí. Do poľa "Text správy"
  napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte. V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme
  kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
   
CHCEM 1 000 € ZĽAVU NA OPERÁCIU OČÍ 

Zľava sa vzťahuje na operáciu oboch očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení zľavy 1 000 € sú nasledovné:

 

 • ReLEx SMILE 3D iba za 650 €/oko (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu)
 • Z-Lasik Premium iba za 550 €/oko (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu)
 • FEMTO Z-Prelex iba za 995 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu)

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Operácie s mimoriadnou zľavou 1 000 € ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Konečná cena za operáciu po zohľadnení zľavy bude taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 650 €/oko; Z-Lasik Premium: 550 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 995 €/oko). Uvedené ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, dve bezplatné pooperačné kontroly do jedného roka od absolvovania zákroku a doživotnú záruku. Pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa doživotná záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť.


MÁ ZĽAVNENÁ CENA OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU?

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

PODMIENKY NA UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Zľava z ceny operácie 1 000 € platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom. 
 • Platí iba pre prvých 1 000 záujemcov alebo do 30. 4. 2023.
 • Samotnú operáciu so zľavou 1 000 € musí  záujemca podstúpiť do 31. 5. 2023.
 • Zľava z ceny operácie 1 000 € sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik.
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.
 • Kampaň „Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí“ je v zmysle ustanovenia § 4 ods. 6 zákona č. 30/2019 Z. z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov propagačnou súťažou, ktorá nie je samostatnou podnikateľskou činnosťou spoločnosti iClinic plus s. r. o. so sídlom Dlhé Diely I/6A, 841 01 Bratislava, IČO: 36 835 528, zápis v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 53996/B (ďalej aj ako „iClinic plus s. r. o.“) a slúži na podporu predaja služieb spoločnosti iClinic plus s. r. o. (ďalej aj ako „Propagačná súťaž“).
 • Výherca Propagačnej súťaže získa zľavu v kumulatívnej výške 1 000 € na operáciu obidvoch očí jednou z nasledovných metód  ReLEx SMILE 3D, Z-Lasik Premium alebo FEMTO Z-Prelex, ktorú výherca musí absolvovať v očnej klinike iClinic (ďalej aj ako „Operácia“).
 • Výherca sa zaväzuje uhradiť cenu za Operáciu, z ktorej mu bude odpočítaná zľava vo výške 1 000 EUR.
 • Predpokladom absolvovania Operácie je komplexné očné vyšetrenie v očnej klinike iClinic, v rámci ktorého očný lekár posúdi, či je výherca vhodným kandidátom na absolvovanie Operácie.  V prípade, ak výherca nebude vhodným kandidátom na Operáciu, môže po dohode so spoločnosťou iClinic plus s. r. o. prenechať zľavu v prospech inej osoby. Pre vylúčenie akýchkoľvek pochybností platí, že výherca v Propagačnej súťaži nezíska akúkoľvek finančnú odmenu.

Naši spokojní klienti

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédskej hokejovej reprezentácie

Oliver Ekman Larsson
Počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (MS) našu očnú kliniku navštívil kapitán švédskeho hokejového tímu Oliver Ekman Larsson kapitán švédskej hokejovej reprezentácie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019, obranca a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóne 2018/2019. Účastník elitného tímu MS navštívil našu kliniku z dôvodu akútneho zrakového problému, ktorý sme mu pomohli v krátkom čase vyriešiť. Mimochodom, jeden zo štyroch gólov Švédska na šampionáte strelil on a to iba deň po ošetrení na našej klinike. Oliver, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa hokejových úspechov!
Viac informácií
Oliver Ekman Larsson

Ivan „Tuli“ Vojtek

herec Slovenského národného divadla

Ivan „Tuli“ Vojtek
Aj "Tuli" má už laserovú operáciu úspešne za sebou. Absolvoval bezbolestný operačný zákrok metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej nepotrebuje viac okuliare ani do blízka a ani do diaľky a ani na strednú vzdialenosť. Po prvej pooperačnej kontrole Tuli zlomil a vyhodil svoje okuliare na čítanie a odišiel z iClinic s úplne novými okuliarmi - slnečnými, ktoré od nás dostávajú pacienti po operácii ako darček zadarmo. Tulimu ďakujeme za dôveru a prajeme ešte množstvo hereckých úspechov.
Viac informácií
Ivan „Tuli“ Vojtek

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes

Richard Pánik
Richard v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube Arizone Coyotes. Richard u nás absolvoval operáciu očí najmodernejšou metódou Relex Smile 3D, ktorou sme ho zbavili dioptrií do diaľky. Ďakujeme Richardovi za dôveru a prajeme veľa športových úspechov s ostrým zrakom!
 
Viac informácií
Richard Pánik

Ján Sýkora

hokejový útočník, HC ´05 iClinic Banská Bystrica

Ján Sýkora
Aj hokejisti potrebujú mať ostrý zrak. Svoju dôveru vložil do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča aj slovenský hokejový útočník Ján Sýkora súčasne pôsobiaci v klube HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Na našej očnej klinike úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Z-Lasik. Jano, držíme palce a prajeme veľa športových úspechov.
Viac informácií
Ján Sýkora

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky

Vanda Kozáková a Dominika Drobná
Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstúpili na našej klinike najmodernejší, bezbolestný laserový zákrok metódou Relex Smile 3D. Dievčatám ďakujeme za dôveru a veríme, že s ostrým zrakom dosiahnu ešte lepšie športové úspechy. Držíme palce!
Viac informácií
Vanda Kozáková a Dominika Drobná
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Táňa šalapová, 15. 03. 2023

Táňa šalapová, 15. 03. 2023

Chcem poďakovať doktorovi Marcinovi z Košíc za skvelé a podrobne vyšetrenie oči. Som maximálne spokojná, odchádzala som s úsmevom na tvári. :) Vrelo odporúčam každému.
Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

Vladimír Kováč, 10. 3. 2023

Dobrý deň. Nedávno som na vašej klinike absolvoval nie jednoduchú operáciu šedého zákalu. Náročná bola hlavne preto, že pre nedostatok odvahy som to odkladal na poslednú...
Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

Katarína Vojnová, 20. 2. 2023

18 rokov som nosila multifokálne okuliare. Už dlhšiu dobu som váhala, či investovať do ďalších okuliarov, alebo sa podrobiť operácii očí. Moja dcéra je oftalmologička a na základe...
Milan, 16. 2. 2023

Milan, 16. 2. 2023

Dobrý deň, chcem sa POĎAKOVAŤ pani doktorke a aj sestričkám - milý prístup, všetko pred vyšetreniami vysvetlené a aj pred operáciou všetko vysvetlené. Vyšetrenia a aj...
Dávid, 13. 2. 2023

Dávid, 13. 2. 2023

V prvom rade by som sa chcel poďakovať za kvalitne odvedenú robotu pánovi doktorovi a sestričkám. Veľmi milí a ochotní ľudia, s ktorými sa aj zasmejete. Nosil som okuliare s -1 dioptriami a -1...
Samuel Tkačik, 3. 2. 2023

Samuel Tkačik, 3. 2. 2023

Laserovú operáciu Z-Lasik som absolvoval pred týždňom, t. j. 3.2.2023, keďže som mal dlhé roky problém so silným astigmatizmom a nosenie okuliarov bolo nepraktické pre výkon môjho...

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri