Rozdávame zľavy v hodnote milión EUR na operácie očí

Rozdávame zľavy v hodnote milión EUR na operácie očí

Vidieť ostro a bez obmedzení – bez dioptrických okuliarov či kontaktných šošoviek, si zaslúži každý. Preto sme sa v iClinic rozhodli poskytnúť prvým tisíc záujemcom o odstránenie dioptrií limitovanú 1 000 € zľavu na bezbolestnú operáciu očí. Celkovo tak tisícke z vás prispejeme na odstránenie dioptrií neuveriteľnou sumou 1 000 000 €. 
 
Limitovaná 1 000 € zľava sa vzťahuje na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy, akými sú krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus, šedý zákal alebo okuliare, ktoré trápia veľkú časť populácie nad 40 rokov. Pridajte sa aj vy k tisíckami šťastných a spokojných pacientov.

Rozdávame zľavy v hodnote milión EUR na operácie očí

Jediné, čo musíte pre získanie 1 000 € zľavy spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom. Samotnú operáciu so zľavou 1 000 € môžete podstúpiť až do 31. 10. 2024. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou.

Počet operácií s 1 000 € zľavou je limitovaný! Platí iba pre prvých 1 000 najrýchlejších pacientov, ktorí nám odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 30. 9. 2024.
 

HESLO NA ZÍSKANIE 1 000 € ZĽAVY NA OPERÁCIU OČÍ:

„MILIÓNOVÝ ZRAK“

Na získanie mimoriadnej zľavy vám zostáva:

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

AKO ZÍSKAŤ ZĽAVU 1000 € NA OPERÁCIU OČÍ

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí. Do poľa "Text správy"
  napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte. V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme
  kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
   
CHCEM 1 000 € ZĽAVU NA OPERÁCIU OČÍ 

Zľava sa vzťahuje na operáciu oboch očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení zľavy 1 000 € sú nasledovné:

 

 • ReLEx SMILE 3D iba za 650 €/oko (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu)
 • Z-Lasik Premium iba za 550 €/oko (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu)
 • FEMTO Z-Prelex iba za 995 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu)

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Operácie s limitovanou 1 000 € zľavou ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Konečná cena za operáciu po zohľadnení zľavy bude taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 650 €/oko; Z-Lasik Premium: 550 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 995 €/oko). Uvedené ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, dve bezplatné pooperačné kontroly do jedného roka od absolvovania zákroku a doživotnú záruku. Pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa doživotná záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

Operácia očí v najdôveryhodnejšej očnej klinike na slovensku? Rozhodne áno

Očná klinika iClinic opätovne získala titul najdôveryhodnejšej očnej kliniky na Slovensku a zvíťazila aj v ôsmom ročníku marketingového programu Dôveryhodné značky ktorý organizuje spoločnosť ATOZ Marketing Services. V kategórii Očné kliniky získala prvenstvo už tretíkrát.

MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH, zakladateľ a vedúci očný lekár očnej kliniky iClinic

„Opätovne sa nám podarilo získať dôveru slovenských pacientov, čo je pre nás veľkou cťou. Je to potvrdenie toho, že sa snažíme poskytovať našim pacientom tie najlepšie služby a starostlivosť.“

MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH, zakladateľ a vedúci očný lekár očnej kliniky iClinic

VIAC O OCENENÍ

PODMIENKY NA UPLATNENIE ZĽAVY:

 • Akcia „Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí“ platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného nezáväzného kontaktného formuláru s požadovaným heslom do 30. 9. 2024 (vrátane) a pri súčasnom podstúpení zákroku do 31. 10. 2024 (vrátane).
 • Platí iba pre prvých 1 000 záujemcov. O tom, či záujemca patrí medzi prvých 1 000 záujemcov bude záujemca informovaný v telefonickom hovore po odoslaní formuláru.
 • Podmienkou využitia akcie „Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí“ je podstúpenie operácie oboch očí (nie iba jedného oka).
 • Akcia „Rozdávame zľavy v hodnote milión eur na operácie očí“ sa vzťahuje iba na občanov Slovenskej republiky.
 • Zľava z ceny operácie 1 000 € sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik.
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.

Naši spokojní klienti

Dávid Skokan

slovenský hokejový útočník

Dávid Skokan
Včera som sa rozhodol podstúpiť operáciu oči v iClinic Bratislava u pána doktora Iva Ďurkoviča. V prvom rade ,musím vyzdvihnúť prístup personálu a ľudskosť všetkých ľudí. V druhom rade prácu pána doktora Iva, operácia bola bezbolestná, takže kto sa boji NEMUSÍ. Ako profesionálny hokejista a bývali Slovenský reprezentant som dostal od spoluhráčov super referencie na iClinic a keďže ako športovec musím byť 100% zdravotne v poriadku rozhodol som sa pre operáciu. Pána doktora Iva Ďurkoviča poznám z hokeja je to veľký fanúšik a skvelý človek a preto mu veľmi pekne Ďakujem za všetko .Ďakujem aj spoluhráčovi Dávidovi Bucovi ,ktorý mi to odporučil .
Ešte raz ĎAKUJEM.
Viac informácií
Dávid Skokan

Dušan Cinkota

slovenský divadelný a filmový herec

Dušan Cinkota
Do očnej kliniky iClinic zavítal aj známy slovenský divadelný, filmový a dabingový herec Dušan Cinkota (na foto vpravo), ktorý svoj hlas prepožičal aj Chandlerovi z nezabudnuteľného seriálu Priatelia. Dôvod jeho návštevy bol jednoduchý – Dušan sa rozhodol zbaviť dioptrických okuliarov. Bezbolestnú operáciu očí absolvoval u nášho pána doktora MUDr. Iva Ďurkoviča.
Viac informácií
Dušan Cinkota

Ivan Dornič

bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti hokejový tréner

Ivan Dornič
Legenda Slovana Bratislava a československého hokeja, Ivan Dornič navštívil kliniku iClinic, kde mu bolo spravené kompletné očné vyšetrenie. S pánom doktorom Ďurkovičom si natoľko rozumel, že sa spolu postavili na ľad a dopriali si ranný hokejový tréning.
Viac informácií
Ivan Dornič

Michal Zátorský

12-násobný majster Slovenska v boxe

Michal Zátorský
Aby Michal mohol ísť cieľavedome za svojim cieľom, rozhodol sa zbaviť krátkozrakosti. V iClinic preto u doktora MUDr. Ďurkoviča podstúpil bezbolestnú laserovú operáciu očí metódou ReLEx SMILE 3D - bez pálenia rohovky excimerom a iba s mikroskopickým vstupom na rohovke oka. Michal je človek, ktorý sa nevzdáva a vždy si ide za svojim cieľom bez ohľadu na to, čo si druhí o tom myslia. Jeho cieľom je byť najlepším. Takto sa v skratke opísal Michal Zátorský, niekoľkonásobný majster Slovenska v boxe, bývalý reprezentant, víťaz Svetového pohára v Litve, bronzový medailista Majstrovstiev Európy a taktiež účastník ???????? Európskych hier v Baku 2015.
Viac informácií
Michal Zátorský

Paľo Drapák

spevák a basgitarista skupiny Metalinda

Paľo Drapák
Paľo Drapák úspešne absolvoval u nás operáciu očí metódou FEMTO Z-Prelex.  Vďaka tomuto zákroku nebude viac potrebovať okuliare ani do blízka a ani do diaľky. Na záver nemohla chýbať ani spoločná fotka.
Viac informácií
Paľo Drapák

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Jana Andrušková, 5. 6. 2024

Jana Andrušková, 5. 6. 2024

Som 2 týždne po operácii a vidím lepšie ako som videla s okuliarmi. Najlepšia investícia a najlepšie rozhodnutie v živote. Odporúčam každému, koho okuliare obmedzujú a nevedia...
Jana Zacharová, 13. 5. 2024

Jana Zacharová, 13. 5. 2024

Týmto by som sa chcela poďakovať MUDr. Ďurkovičovi za perfektne vykonanú operáciu, je to moc milý lekár azároveň aj celému kolektívu za ich úžasný prístup kpacientom....
Marko Ševčík, 11. 3. 2024

Marko Ševčík, 11. 3. 2024

Z-Lasik Premium v Banskej Bystrici. Bezbolestná operácia, ktorá trvala 5 minút. Po operácii na druhý deň som videl hneď ostro. Ďakujem veľmi pekne MUDr. Ďurkovičovi za prístup a za...
Ján Uhrík, 28. 2. 2024

Ján Uhrík, 28. 2. 2024

MUDr. Ďurkovič je frajer, včera ma operoval dve oči ako nič, trifokálne vnútroočné šošovky a dnes vidím ako rys ostrovid. Profi personál, všetko išlo ako po masle, veľká...
Marián Amrich, 16. 2. 2024

Marián Amrich, 16. 2. 2024

16. 02. 2024 som absolvoval laserovú operáciu, s ktorej výsledkom som 100 % spokojný a nesmierne vďačný hlavne pani doktorke MUDr. Krnáčovej a sestričkám na recepcii za profesionálny a...
Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Dalibor Slemenský, 23. 1. 2024

Prial by som si, aby bolo viac takýchto skvelých doktorov na Slovensku, ako je pán doktor Ďurkovič. Prístup doktora a jeho tímu, ktorý ho sprevádza je vysoko profesionálny, empatický a...

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri