SME OTVORENÍ. Dodržiavame všetky hygienické nariadenia. - Viac informácií.

Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!

Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!

S novým rokom prichádza na Slovensko zdražovanie. Vaše peňaženky zoštíhlia nielen zvyšujúce sa ceny energií. Na operáciu očí vám však ostane aj vďaka iClinic. My nezdražujeme. Práve naopak. Vybrané operačné metódy, ktoré ponúkame za polovičné ceny v rámci tejto akcie, sú určené:

 • na odstránenie/korekciu krátkozrakosti, astigmatizmu a ďalekozrakosti (pre osoby od 18 rokov);
 • na odstránenie okuliarov do diaľky, do blízka a na strednú vzdialenosť a súčasné odstránenie rizika vzniku šedého zákalu (pre osoby nad 40 rokov bez obmedzenia hornej vekovej hranice).

Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!
Jediné, čo musíte pre získanie polovičnej ceny spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom do 7. 4. 2022. Samotnú operáciu za polovičnú cenu pritom môžete podstúpiť až do 30. 6. 2022. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou.

Operáciu je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu alebo na splátky.

Bezbolestná operácia očí za polovičnú cenu sa vzťahuje na tých pacientov, ktorí nám odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 7. 4. 2022.

HESLO NA ZÍSKANIE OPERÁCIU OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU:

„1/2 CENY“

Na získanie mimoriadnej zľavy vám zostáva:

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

AKO ZÍSKAŤ BEZBOLESTNÚ OPERÁCIU OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí. Do poľa "Text správy" napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte.
  V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
CHCEM OPERÁCIU OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU
Polovičná cena na operáciu očí sa vzťahuje na operáciu 2 očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení polovičnej ceny sú nasledovné:

 • ReLEx SMILE 3D za 650 €/oko (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu),
 • Z-Lasik Premium za 550 €/oko (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu),
 • FEMTO Z-Prelex za 995 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás navždy zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu).
Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku (pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa doživotná záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť).

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Operácie za polovičné ceny ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Cena za operáciu bude taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 650 €/oko; Z-Lasik Premium: 550 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 995 €/oko). Uvedené ceny sú už po zohľadnení polovičných cien a zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku.

 

MÁ POLOVIČNÁ CENA OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU?

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

iClinic opäť najdôveryhodnejšou značkou spomedzi očných kliník na Slovensku

Očná klinika iClinic zvíťazila aj v šiestom ročníku marketingového programu spoločnosti ATOZ Marketing Services s názvom Dôveryhodné značky, v kategórii Očné kliniky. Dôveryhodné Značky je nezávislý, transparentný a jediný marketingový program na slovenskom trhu, ktorý na základe rozsiahleho celonárodného reprezentatívneho prieskumu monitoruje a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. 2 000 spotrebiteľov hodnotilo viac ako 600 značiek v 68 kategóriách, pričom každá kategória má len jedného víťaza.
PODMIENKY NA ZÍSKANIE OPERÁCIE OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU:

 • Akcia „Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!“ platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom. 
 • Platí iba pre kontaktné formuláre odoslané do 7. 4. 2022 (vrátane). 
 • Polovičné ceny v rámci akcie „Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!“ sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie. 
 • Podmienkou využitia akcie „Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!“ je podstúpenie operácie očí oboch očí (nie iba jedného oka).  
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka 2020 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri