SME OTVORENÍ. Dodržiavame všetky hygienické nariadenia. - Viac informácií.

Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu! K tomu 100 € zľava navyše

Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu! K tomu 100 € zľava navyše

Vaše peňaženky aktuálne zoštíhlia nielen zvyšujúce sa ceny energií a potravín. Na operáciu očí vám však ostane aj vďaka iClinic. My nezdražujeme. Práve naopak. Takáto zľava tu ešte nebola. Rozhodnite sa zbaviť dioptrických okuliarov alebo kontaktných šošoviek teraz a my vás odmeníme operáciou očí za polovičnú cenu a pridáme vám mimoriadnu 100 € zľavu navyše ak sa rozhodnete podstúpiť zákrok do 31. mája 2022. Vybrané operačné metódy, ktoré ponúkame za polovičné ceny + 100 € zľava navyše, sú určené:

 • na odstránenie/korekciu krátkozrakosti, astigmatizmu a ďalekozrakosti (pre osoby od 18 rokov);
 • na odstránenie okuliarov do diaľky, do blízka a na strednú vzdialenosť a súčasné odstránenie rizika vzniku šedého zákalu (pre osoby nad 40 rokov bez obmedzenia hornej vekovej hranice).

Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu! +100 € zľavu navyše
Jediné, čo musíte pre získanie polovičnej ceny + 100 € zľavy navyše spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom a súčasne podstúpiť zákrok do 31. 5. 2022. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou. V prípade, ak záujemca odošle nezáväzný kontaktný formulár s požadovaným heslom do 31. 5. 2022, avšak do tohto termínu zákrok neabsolvuje, uplatnená mu bude iba zľava z ceny vo výške polovičnej ceny za operáciu (bez 100 € zľavy navyše).

Operáciu je možné zakúpiť aj formou darčekového poukazu alebo na splátky.

Bezbolestná operácia očí za polovičnú cenu + 100 € zľavu navyše sa vzťahuje na tých pacientov, ktorí nám odošlú nezáväzný kontaktný formulár s heslom najneskôr do 31. 5. 2022 a zároveň zákrok podstúpia najneskôr do 31. 5. 2022.

HESLO NA ZÍSKANIE OPERÁCIU OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU:

„EXTRA ZĽAVA“

Na získanie mimoriadnej zľavy vám zostáva:

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

AKO ZÍSKAŤ BEZBOLESTNÚ OPERÁCIU OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí. Do poľa "Text správy" napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte.
  V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
CHCEM OPERÁCIU OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU + 100 € ZĽAVU NAVYŠE
Polovičná cena na operáciu očí + 100 € zľava navyše sa vzťahuje na operáciu 2 očí nižšie uvedenými metódami, pričom ceny po zohľadnení polovičnej ceny a 100 zľavy navyše sú nasledovné:

 • ReLEx SMILE 3D za 600 €/oko (odstránenie krátkozrakosti a astigmatizmu),
 • Z-Lasik Premium za 500 €/oko (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu),
 • FEMTO Z-Prelex za 945 €/oko (pre osoby nad 40 rokov, implantovaním trifokálnych šošoviek vás navždy zbavíme okuliarov a súčasne aj rizika vzniku šedého zákalu).
Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku (pri zákroku FEMTO Z-Prelex sa doživotná záruka vzťahuje na implantát/vnútroočnú šošovku a nie na zrakovú ostrosť).

AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Operácie za polovičné ceny + 100 € zľavu navyše ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU?

Cena za operáciu bude taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 600 €/oko; Z-Lasik Premium: 500 €/oko; FEMTO Z-Prelex: 945 €/oko). Uvedené ceny sú už po zohľadnení polovičných cien a 100 € zľavy navyše a zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku.

 

MÁ ZĽAVNENÁ CENA OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU?

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú.

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

iClinic opäť najdôveryhodnejšou značkou spomedzi očných kliník na Slovensku

Očná klinika iClinic zvíťazila aj v šiestom ročníku marketingového programu spoločnosti ATOZ Marketing Services s názvom Dôveryhodné značky, v kategórii Očné kliniky. Dôveryhodné Značky je nezávislý, transparentný a jediný marketingový program na slovenskom trhu, ktorý na základe rozsiahleho celonárodného reprezentatívneho prieskumu monitoruje a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. 2 000 spotrebiteľov hodnotilo viac ako 600 značiek v 68 kategóriách, pričom každá kategória má len jedného víťaza.
PODMIENKY NA ZÍSKANIE OPERÁCIE OČÍ ZA POLOVIČNÚ CENU:

 • Akcia „Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu! K tomu 100 € zľava navyše“ platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom a pri súčasnom podstúpení zákroku do 31. 5. 2022.
 • V prípade, ak záujemca odošle nezáväzný kontaktný formulár s požadovaným heslom do 31. 5. 2022, avšak do tohto termínu zákrok neabsolvuje, uplatnená mu bude iba zľava z ceny vo výške polovičnej ceny za operáciu (bez 100 € zľavy navyše).
 • Platí iba pre kontaktné formuláre odoslané do 31. 5. 2022 (vrátane). 
 • Polovičné ceny v rámci akcie „Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu! K tomu 100 € zľava navyše“ sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie. 
 • Podmienkou využitia akcie „Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu! K tomu 100 € zľava navyše“ je podstúpenie operácie očí oboch očí (nie iba jedného oka).
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri