Facebook

Podmienkou účasti v našej SÚŤAŽI je zaslanie Vášho platného e-mailu a lajknutie našej facebook stránky. Odoslaním emailu súhlasím so spracovaním osobných udajov.


Vaša správa bola odoslaná

Ďakujeme za výber našej očnej kliniky iClinic. Vašu správu sme obdržali a budeme Vás kontaktovať čo najskôr. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky.

BRATISLAVA
+421 918 997 473

OBVODNÁ OČNÁ AMBULANCIA Bratislava
421 911 546 064

BANSKÁ BYSTRICA
+421 917 915 380


Váš tím iClinic.

 

Vaša správa bola odoslaná
Iclinic - Očná klinika Banská BystricaIclinic - Očná klinika Banská BystricaMenu

MUDr. Lívia Beláňová

MUDr. Lívia Beláňová

lekárka, oftalmologička

MUDr. Lívia Beláňová

MUDr. Lívia Beláňová - nemecká očná klinika iClinic

lekárka, oftalmologička

 • absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave
 • atestácia I. a II. stupňa v špecializačnom odbore oftalmológia
 • odborníčka na refrakčnú chirurgiu
 • špecializačná skúška v odbore detská oftalmológia
 • certifikát na aplikáciu kontaktných šošoviek
 • pravidelná účasť na domácich a zahraničných kongresoch oftalmológov, publikačná činnosť
 • prax v očnom lekárstve od r. 1983:
  • Očná klinika Fakultnej nemocnice, Bratislava
  • Očná klinika Detskej fakultnej nemocnice, Bratislava, špecializácia na krátkozrakosť u detí
  • Očná ambulancia PRO BIOS s.r.o., neštátna poliklinika, Bratislava.
   

  Máte záujem o konzultáciu alebo vyšetrenie?

  Na otázky odpovedá výhradne očný lekár/oftalmológ.

  Napíšte nám

  Naši spokojní klienti

  Michal Valent

  hokejista HK Nitra

  Michal Valent
  Michal Valent je výborný hokejový brankár a taktiež účastník finále Tipsport extraligy 2016/2017, v ktorom nastúpil za HK Nitra proti našim baranom z Bystrice. Michal u nás úspešne absolvoval refrakčnú operáciu Z-Lasik, ktorou sme ho zbavili krátkozrakosti. Týmto Michalovi ďakujeme za dôveru a prajeme mu veľa úspechov v jeho ďalšej hokejovej kariére:)
  Viac informácií
  Michal Valent

  Cléber Nascimento da Silva

  Futbalový hráč ŠK Slovan Bratislava

  Cléber Nascimento da Silva
  „Očná vada mi bola prekážkou pri športových výkonoch. Po operácii hrám a vidím na 100%. Chcel by som sa za to poďakovať celému tímu očnej kliniky iClinic.“

  Medzi našich pacientov sa zaradil aj Brazílčan Cléber, ktorý prišiel na Slovensko v roku 2008 a momentálne pôsobí v mužstve ŠK Slovan Bratislava ako útočník.

  Cléber u nás na klinike podstúpil laserovú operáciu očí metódou Z – Lasik.

  Viac informácií
  Cléber Nascimento da Silva

  Vladimír Országh

  hokejový tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica

  Vladimír Országh
  Vladimír Országh, bývalý slovenský hokejový útočník, v súčasnosti tréner HC 05 iClinic Banská Bystrica, má už laserovú operáciu za sebou.
  Viac informácií
  Vladimír Országh

  Juraj Jurík

  hokejista MsHK Žilina

  Juraj Jurík
  Juraj Jurík, hráč MsHK Žilina a účastník tohtoročného semifinále (2016/2017) našej najvyššej hokejovej súťaže Tipsportligy sa tiež s dôverou zveril do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča. Juraj podstúpil bezbolestnú refrakčnú operáciu metódou Relex Smile 3D. Jurajovi prajeme veľa úspechov v jeho športovej kariére a veríme, že budúcu sezónu to už bude aj vďaka výbornému zraku finále so Žilinou proti nášmu HC ´05 iClinic Banská Bystrica;)
  Viac informácií
  Juraj Jurík

  Mathew Maione

  kanadský hokejista

  Mathew Maione
  Kanadský hokejista Mathew Maione má operáciu očí za sebou :-)
   
  Kanadský hokejista Mathew Maione, tretí najproduktívnejší hráč Tipsport ligy a obranca HC´05 iClinic Banská Bystrica, sa pridal k skupine športovcov, ktorým sme vrátili ostrý zrak.
  Viac informácií
  Mathew Maione

  René Školiak

  hokejista

  René Školiak
  legenda slovenského hokeja, v historických tabuľkách druhý hráč s najväčším počtom odohraných ligových zápasov sa pridal k športovcom, ktorí u nás absolvovali operáciu očí. Ako každý u nás operovaný športovec - hokejista - aj René priniesol doktorovi Ďurkovičovi svoju hokejku.
  Viac informácií
  René Školiak

  Ferdinand Pollinger

  Reprezentant Rakúska vo vzpieraní

  Ferdinand Pollinger
  Ďakujeme pánovi Pollingerovi, že sa rozhodol pre iClinic a s dôverou zveril svoj zrak našim odborníkom. Pán Ferdinand Pollinger podstúpil v marci 2017 laserovú operáciu očí a hneď po zákroku mal na tvári úsmev.
  Viac informácií
  Ferdinand Pollinger

  Viktor Ostrovský

  reprezentant SR vo vzpieraní

  Viktor Ostrovský
  “Operácia prebiehala bez komplikácií a páčilo sa mi, že pán doktor všetko komentoval - čo robí a koľko budú jednotlivé úkony trvať. Pred zákrokom som sa, logicky, veľmi bál, no dôveroval som pánovi doktorovi Ďurkovičovi, že ešte hádam raz uvidím. (smiech) Hneď na ďalší deň, ako som sa prebudil, som videl pekne ostro a veľmi som sa z toho tešil. Bez bolestí, samozrejme. Chcel by som sa poďakovať pánovi doktorovi za výbornú prácu a tiež celému tímu iClinic, že sa postarali o to, aby som zasa videl ostro.”
  Viac informácií
  Viktor Ostrovský

  Charly Egger

  lukostrelec

  Charly Egger
  Známy rakúsky lukostrelec Charly Egger podstúpil v iClinic laserovú operáciu očí. Lukostreľbe sa venuje od roku 1984. V roku 1987 sa zúčastnil svojej prvej súťaže s kladkovým lukom. Počas svojej kariéry sa zúčastnil mnohých turnajov, majstrovstiev Európy, majstrovstiev sveta a Svetových hier v poľnej lukostreľbe. V roku 1998 dokonca Svetové hry v poľnej lukostreľbe, ktoré sa konali v Obergurgl v Rakúsku, usporiadal.
  Viac informácií
  Charly Egger

  Kristína Kučová

  Slovenská profesionálna tenistka

  Je mladá, talentovaná a tvrdou drinou sa dostala do prvej stovky v ženskom tenise. Kristína Kučová je v rebríčku WTA momentálne na 78. priečke a v našej klinike absolvovala svoju laserovú operáciu očí. Zákroku sa veľmi bála, no hneď po ňom zistila, že nebolo čoho. :) :) O deň nato si už zahrala tenisovú štvorhru s pánom doktorom Ďurkovičom. Kristínka, ďakujeme ti za dôveru a držíme palce v tvojej tenisovej kariére.
  Viac informácií

  Adriana Hrbánová

  Finalistka Miss Universe 2016

  Adriana Hrbánová
  18.10.2016 som podstúpila operáciu očí. Musím sa priznať, že som sa zákroku bála, no po operácii som zistila, že som mala strach ÚPLNE zbytočne.. Samotná operácia trvala len pár minút a absolútne bezbolestne. Dve hodiny po operácii som odpočívala so zavretými očami a hneď nato som už perfektne videla. Veľmi pekne ďakujem za milý a profesionálny prístup personálu z iClinic a obzvlášť veľká vďaka partí MUDr. Ivovi Ďurkovičovi, ktorí mi oči zoperoval. Som nadmieru spokojná a môžem každému len odporučiť. Rozhodla som sa pre iCinic a dala som navždy zbohom okuliarom a čočkám. Ďakujem iClinic! iClinic - nemecká očná klinika 
  Viac informácií
  Adriana Hrbánová

  Michael Ty Wishart

  obranca hokejového klubu NY Islanders NHL

  Michael Ty Wishart
  Na základe výborných referencií som si prišiel aj ja po ostrý zrak do očnej kliniky iClinic. Neľutujem a ďakujem celému kolektívu iClinic za nový život bez kontaktných šošoviek a okuliarov.
  Viac informácií
  Michael Ty Wishart

  Denisa Vyšňovská

  Miss Universe 2015

  Denisa Vyšňovská
  Denisa podstúpila u nás bezbolestnú metódu Relex Smile. Miss Universe 2015 Denisa Vyšňovská na operačnej sále, úsmev na tvári mala od začiatku až do konca.
  Viac informácií
  Denisa Vyšňovská

  Marko Borároš

  hokejový brankár HC Nové Zámky

  Marko Borároš
  Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p. doktorovi Ivovi Ďurkovičovi za profesionálne zoperovanie mojich očí metódou Z-LASIK, ktoré nevyhnutne potrebujem k vykonávaniu svojej prace na lade i mimo neho. Operácia bola bezbolestná, bez komplikácii. Hneď na druhý deň, som bez najmenších problémov, mohol pokračovať v normálnom tréningovom procese. Konečne vidím aj tie puky, ktoré som doteraz nevidel :-) 
  Viac informácií
  Marko Borároš

  Robert Kovařík

  Rakúsky pretekár

  Robert Kovařík
  Dobrý deň tím iClinic,
  dlho som nevedel nabrať odvahu podstúpiť laserovú operáciu očí. Vzhľadom k dobrým referenciám a skvelým službám iClinic, som našiel konečne odvahu podstúpiť ju. A som viac než spokojný.
  Nakoniec už nebudem musieť nosiť kontaktné šošovky a udržím si svoj pretekársky "prehľad".
  Robert Kovařík
  Viac informácií
  Robert Kovařík

  Ján Galamboš

  Hokejový tréner MHC Martin

  Ján Galamboš

  Ján Galamboš si konečne posvieti na svojich zverencov MHC Martin zo svojej trénerskej stoličky bez okuliarov s ostrým zrakom. Okuliare nosil prakticky od puberty. Keď prišiel do našej kliniky, tak videl na 10%, no keď odchádzal od nás, videl skoro na 100%. Ján Galamboš sa po operácii cítil skvele, teší sa, že už viac okuliare potrebovať nebude. Podstúpil operáciu očí metódou Z-Lasik a operatérom bol MUDr. Ivo Ďurkovič.

  Viac informácií
  Ján Galamboš

  Zdeno Cíger

  Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie

  Zdeno Cíger
  Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Zdeno Cíger, navštívil našu očnú ambulanciu v klinike iClinic, kde sme mu spravili kompletné očné vyšetrenie, ktoré je hradené zdravotnou poisťovňou. Tešíme sa ako mu dáme do poriadku jeho zrak.
  Viac informácií
  Zdeno Cíger

  Eva Cifrová

  Modelka

  Eva Cifrová
  Hneď po zákroku som perfektne videla! Už cestou z kliniky som spozorovala veľké zlepšenie zraku. Zdalo sa mi to neuveriteľné. Dokázala som prečítať poznávacie značky áut a doma som na televíznej obrazovke konečne videla aj titulky.
  Viac informácií
  Eva Cifrová

  Jan Dlouhý

  Hokejový obranca klubu MHC Martin

  Jan Dlouhý
  Hokejový obranca klubu MHC Martin, Jan Dlouhý, navštívil našu kliniku iClinic so svojou manželkou a synom. „Ďakujem za skvelú starostlivosť celej mojej rodiny, do Vašich rúk sa zveríme kedykoľvek “: povedal Jan Dlouhý.
  Viac informácií
  Jan Dlouhý

  Štefan Bláha

  Štefan Bláha
  Ďakujeme pánovi Bláhovi, že zveril svoj zrak našim odborníkom v klinike iClinic.
  Pán Bláha potrebuje mať pri svojej profesii zrak ako orol. Je strelcom z pušky na dlhé vzdialenosti a môže sa pochváliť 3 miestom na Majstrovstvách Českej republiky. Veríme, že sa bude jeho výkon stále zlepšovať. „Cítil som sa u Vás skvele a ďakujem za profesionálny prístup celého tímu. Môžem iba odporučiť túto očnú kliniku“, povedal: Štefan Bláha.
  Viac informácií
  Štefan Bláha

  Mário Bližňák

  Hokejový útočník, Slovan Bratislava

  Mário Bližňák
  Hokejový útočník Bližňák po operácii očí. „Konečne uvidím bránku“: povedal Mário Bližňák.
  Viac informácií
  Mário Bližňák

  Vladimír Dravecký

  Hokejový útočník, HC Oceláři Třinec

  Vladimír Dravecký
  Hneď po zákroku som videl perfektne! Dnes  musím zhodnotiť, že je to úžasná zmena. Počas zápasu dokonale vidím na puk aj na bránu a viem, že na svoje oči sa môžem úplne spoľahnúť. Operácia mi pomohla aj v bežnom živote - pri šoférovaní v šere vidím na tabuliach aj skutočne malé písmenká.
  Viac informácií
  Vladimír Dravecký

  Michal Novák

  Hokejový obranca, HK Nitra

  Michal Novák
  Veľké ĎAKUJEM ešte raz!!! Vidím skvele.
  Viac informácií
  Michal Novák

  + PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

  Christoph Prior, OP am 20.05.2017

  Christoph Prior, OP am 20.05.2017

  Hallo Herr Hössl! Einen wunderschönen guten Morgen aus Bratislava! Ja, die ersten Wehwehchen waren nach Ca. 3 Stunden abgeklungen. Am Abend konnte ich bereits ohne Probleme in die Altstadt zu einem schönen Abendessen. Das...
  Jaroslava Starsia

  Jaroslava Starsia

  Oči a dobrý zrak je skutočným darom ktorý si začneme vážiť až keď ho strácame. Pred pár dňami som absolvovala operáciu Z-Lasik a chcem sa z celého srdca poďakovat MUDr. Márii...
  Herr Thomas Graner, OP am 05. 05. 2017

  Herr Thomas Graner, OP am 05. 05. 2017

  Hallo Herr Hössl. Vielen lieben Dank für die Nachfrage mir geht es HERRLICH! ;-) OP ist sehr gut verlaufen und den einzigen "Schmerz" den ich hatte war ca. 4 Stunden danach. Von einer Minute auf die andere...
  Dominika Gašpárková, 19.4.2017

  Dominika Gašpárková, 19.4.2017

  Včera som absolvovala operáciu Relex Smile. Dnes už vidím oveľa lepšie bez bolesti :) určite odporúčam túto kliniku !
  Beáta Dobsová, 23.4.2017

  Beáta Dobsová, 23.4.2017

  Dobrý deň, rada by som sa poďakovala za skvelú diagnostiku a následne unikátne prevedenú operáciu veľkému človeku, pánu Prof. MUDr. Strmeňovi, CSC. Veľká vďaka patrí...
  Lucia Bobáková, 15.4.2017

  Lucia Bobáková, 15.4.2017

  super vec, najlepsie rozhodnutie ake som mohla urobit,,, zivot bez okuliarov je tak volnejsi
  Nadja Nutz, 14.4.2017

  Nadja Nutz, 14.4.2017

  Super Menschen, super Beratung, erstklassige Behandlung. Ein großes danke für alles.
  Lucia Vatrt, 5.4.2017

  Lucia Vatrt, 5.4.2017

  Včera 04.04.2017 som na klinike absolvovala operáciu Relex Smile. Ten pocit, keď sa na druhý deň po operácií doma prebudíte a vidíte úplne všetko, je na nezaplatenie. Celá...
  Eva Juhásová, 3.4.2017

  Eva Juhásová, 3.4.2017

  Ja som bola na operácii aj s kolegami 24.3. A boli sme veľmi spokojní... Operácia bola úplne v pohode, proti zubárovi to bolo naozaj nič.. Konečne si užívam skvelý zrak čo som pri okuliaroch...
  Monika Zilínková, 31.3. 2017

  Monika Zilínková, 31.3. 2017

  Absolvovala som operáciu očí na klinike iClinic v Bratislave.Bola som operovana 31.3 2017 metódou Z-Lasik,chcem sa podakovať pani doktorke Hlaváčovej a celemu tímu za skutočne profesionálny a...
  Herr Peter M., OP am 31. 03. 2017:

  Herr Peter M., OP am 31. 03. 2017:

  Hallo Herr Hossl! Das war einfach nur perfekt. Vom ersten Kontakt mit Ihnen bis zu meiner Heimreise alles perfekt. Ich hatte nach der OP absolut keine Schmerzen oder sonstige Wehwehchen. Die Ärzte und Schwestern sind alle extrem...
  Aduškaa Gapčová, 25.3.2017

  Aduškaa Gapčová, 25.3.2017

  Včera som podstúpila operáciu Z-lasik a som veľmi spokojná ,pán doktor bol veľmi milý o všetkom má aj počas operácie informoval , no skvelí ,sestričky na ambulancii veľmi...
  Frau Tamara Z., OP am 21. 02. 2017

  Frau Tamara Z., OP am 21. 02. 2017

  Guten Abend Herr Hössl, das haben Sie gut ausgedrückt, ja ich genieße die neue Sicht der Dinge, es ist wunderbar! ;-) Die Wehwehchen der ersten beiden Tage sind abgeklungen, nun plagen mich nur noch trockene Augen, aber...
  JUDr. Tomáš Kirňak

  JUDr. Tomáš Kirňak

  Profesionálny prístup, odborne zdatný personál, fantastické vybavenie ordinacií a ceresničkou samotná operácia a pooperačná starostlivosť. Zvlášť prístup...
  Martina Háberová

  Martina Háberová

  Dobrý deň, chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pani doktorke Červeňovej a jej tímu. Bola som operovaná 29.3.2017 metódou Z-Lasik a keďže som mala veľký strach, určite som nebola jednoduchý...
  Herr Christian, OP am 07.03.2017

  Herr Christian, OP am 07.03.2017

  Hallo Herr Hössl, zunächst nochmals vielen Dank für Ihre kompetente Beratung und Vorbereitung ! Ich bin 54 Jahre alt, seit jeher stark kurzsichtig und jetzt kommt auch noch die Altersweitsichtigkeit dazu .... Nach den...
  Ulrich Lanz

  Ulrich Lanz

  Ich habe meine Augen vor 6 Wochen mit Relex Smile Lasern lassen und hatte gestern die Nachuntersuchung vor Ort. Das Ergebnis: Die optische Korrektur ist ausgezeichnet gelungen. Ich bin sehr zufrieden und eine Arbeitskollegin hat für...
  Zuzi Preťová, 24.2.2017

  Zuzi Preťová, 24.2.2017

  presne na Valentína, som podstúpila vyšetrenie aj operáciu metódou Relex Smile. Pôvodne som chcela ísť na operáciu Z-Lasik, avšak po posúdení môjho stavu mi bola...
  Sandra D. – OP am 24.02.2017

  Sandra D. – OP am 24.02.2017

  Lieber Herr Hössl, die „Anfangs-Weh-Wechen“ habe ich gut überstanden und sind auch soweit abgeklungen. Es ist wie ein Wunder die Sicht ist manchmal schon sehr klar und deutlich, wird dann aber noch oft mit einem Schleier...
  Frau Silke – OP am 31.01.2017:

  Frau Silke – OP am 31.01.2017:

  Hallo Hr. Hössl, jetzt habe ich es auch hinter mir J Ich habe mich dann doch für die Relex Smile entschieden. Alles war SPITZE…vom Empfang bis zur OP… Alle Mitarbeiter sind echt total nett und man...
  Herr Richard W. – OP am 27.01.2017:

  Herr Richard W. – OP am 27.01.2017:

  Hallo Herr Hössl! Danke für die Nachfrage! Alle Mitarbeiter und Ärzte sind echt total nett, besonders Frau Dr. Petra Hlaváčová, die bei mir die Relax Smile OP durchgeführt hat. Ich möchte...
  Andrea Moravčíková

  Andrea Moravčíková

  Dobrý deň dňa 30.12.2016 som absolvovala laserovú operáciu očí metódou Relex Smile na klinike iClinic Bratislava a môžem len odporučiť. Ešte raz sa chcem veľmi pekne poďakovať MUDr....
  Daniela Pavlíková, 19.01.2017

  Daniela Pavlíková, 19.01.2017

  Dobrý deň, dňa 19.01.2017 som absolvovala na iClinic v Bratislave laserovú operáciu metódou Z-Lasik. Vďaka perfektne vykonanej operácií, pri ktorej bolo riešené odstránenie...
  Simon – OP am 10. 01. 2017:

  Simon – OP am 10. 01. 2017:

  Hallo Dieter! Ich bin echt begeistert. Hach meiner relax smile OP (vor 5 Tagen) waren die ersten beiden Stunden zwar etwas unangenehm aber keineswegs schmerzhaft. Bereits am Abend war meine Sicht top und die Bestätigung folgte am...
  Jürgen, 4.1.2017

  Jürgen, 4.1.2017

  Sehr geehrter Herr Hössl, nach meiner heutigen Nachuntersuchung wollte ich Ihnen und Ihrem gesamten Team recht herzlich danken und mich für die problemlose Abwicklung bedanken!!! Bin schon jetzt sehr...
  Andreas Hofbauer – 27.12.2016:

  Andreas Hofbauer – 27.12.2016:

  Hallo Herr Hössl! Vielen Dank für die Nachfrage, mir geht es super. Ich hatte eigentlich seit dem Eingriff nie wirklich Schmerzen und auch der Eingriff selbst war nicht schmerzhaft für mich. Und auch die schnelle Verbesserung...
  Katarína Pašková Gallasová

  Katarína Pašková Gallasová

  Ja si to užívam už 3 roky. Najlepšie investované peniaze :-)
  Natál Martinková

  Natál Martinková

  Pred týždňom som podstúpila laserovú operáciu očí metódou No touch, čoho som sa najskôr obávala ale nakoniec som zistila,že nie je absolútne čoho. Operácia je úplne...
  Diana Hemnigway, 7.10.2016:

  Diana Hemnigway, 7.10.2016:

  Dnes u nás absolvovala operáciu očí pani Diana Hemnigway z exotického ostrova Insel of Man v Írskom mori. Dobré meno našej kliniky sa šíri už aj na tomto ostrove.
  Majo Tribula Slyško, 20.9.2016:

  Majo Tribula Slyško, 20.9.2016:

  20.9.2016 som podstúpil zákrok Z-Lasik. S odstupom času môžem povedať, že sa zákrok podaril na 100%. Už ihneď po zákroku som videl, tak ako pred tým nie. No a hodinu, čo hodinu sa to len...
  Michal Drobček Celláry

  Michal Drobček Celláry

  Mozem len odporučit super pristup aj samotna opeeacia prebehla velmi dobre a vysledok perfektny vsetko vidim fulhd
  Ema Bobeková, 16.9.2016:

  Ema Bobeková, 16.9.2016:

  V piatok 16.9 som podstúpila zákrok metódou RelexSmile. Moje počiatočné obavy boli úplne zbytočné, zákrok prebehol bezbolestne a zrak sa každou hodinou len zlepšoval. Týmto chcem...
  Viktória Rybárová, 13.9.2016:

  Viktória Rybárová, 13.9.2016:

  V utorok 13.9.2016 som podstúpila operáciu oboch očí metódou Relex Smile :) zákrok bol rýchly a úplne bezbolestný maximálna spokojnosť ... ďakujem celému tímu iClinic...
  Luccya Zimanova, 22.8.2016:

  Luccya Zimanova, 22.8.2016:

  V Pondelok 22.8.2016 som podstupila operaciu astigmatismu metodou Z-Lasik ktoru mi robila Mudr.Senesiova ktorej velmi pekne dakujem za jej profesionalitu,pristup a nove oci.Operacia trosicku neprijemna,ale bezbolestna pocas vykonu aj po...
  Ing. Peter Ondrušek

  Ing. Peter Ondrušek

  Určite odporúčam kliniku iClinic, pracujú tam samí špičkoví odborníci, ktorí vedia robiť zázraky. Mal som to možnosť vyskúšať na vlastnej koži.
  Adam Kalcok

  Adam Kalcok

  Dobry den pan MUDr. Durkovic, V prvom rade som Vam chcel podakovat za vydarenu operaciu oka a kedze som niekde nasiel Vasu fotku v drese Bystrice (vyzera ze ste ozajstny sportovy fanusik), tak som Vas chcel pozvat aj na nas trening. Jedna sa o...
  Frau Stephanie

  Frau Stephanie

  Hallo Herr Hössl! Ein riesen Dankeschön für die super Organisation und die tolle Betreuung! Schöne Grüße aus Tirol Stephanie
  Katarína Fatulová, 29.7.2016

  Katarína Fatulová, 29.7.2016

  Odporúčam, bola som operovaná 29.7. Tento deň si zapamätám nakoľko som začala opäť krasne vidieť. Ďakujem celému tímu IClinik.
  Maximilian Trost, OP am 27.06. 2016:

  Maximilian Trost, OP am 27.06. 2016:

  Hallo Herr Hössl Mir geht es sehr gut. Seit heute früh sehe ich wieder sehr gut. Super Ärzte, tolles Team und sehr freundlich. Möchte mich bedanken das alles so super funktioniert hat. Ich habe noch einige...
  Katarína Cecila Kucbelová, 29.7.2016:

  Katarína Cecila Kucbelová, 29.7.2016:

  Mozem len odporucat:) piatok 29.7.2016 som bola na operacii relex smile, rychlovka, ziadna bolest a po par hodinach som videla az za roh:) Moje obavy z bolesti a toho ako prezijem operaciu, boli po 10minutach prec, odchadzala som s pocitom, ze keby...
  Peter Lizúch, 25.7.2016

  Peter Lizúch, 25.7.2016

  Dobrý deň pán doktor, chcem Vám veľmi pekne poďakovať za vydarenú operáciu relex smile dňa 25.7. (pondelok), ktorú ste mi robili s výsledkom "výborná (1)...
  Ľubomíra Vrobelová

  Ľubomíra Vrobelová

  Operaciu som absolvovala v iClinic minuly tyzden, hoci povodne som bola objednana uplne inam. Priebeh bol rychly, profesionalny a nebolestivy. S vysledkom som veeelmi spokojna a po 18 rokoch s okuliarmi do dialky mozem vsetkym tento krok len...
  Herr Philipp H.

  Herr Philipp H.

  Sehr geehrter Hössl! Wir wollten uns bei Ihnen und Ihrem Team für die professionelle und reibungslose Behandlung bedanken. Wir sind bereits 2 Tage nach der Behandlung wieder voll einsatzfähig und vollauf begeistert von...
  Mirka A Rasťo

  Mirka A Rasťo

  Ďakujem za priateľku pondelok operácia a dnes už krásne bez okuliarov. Odporúčame.
  Eva Šušková

  Eva Šušková

  Moja úprimná a vrúcna vďaka! Vysoko nadštandardná a profesionálna lekárska starostlivosť pred zákrokom, aj počas operácie. Najviac však oceňujem ľudský a osobný...
  Martina Trgiňová 13.6.2016

  Martina Trgiňová 13.6.2016

  Som bola zoperovana metodou relex smile. Musim povedat ze to bola doposial najlepsia investicia. Velmi dakujem doktorom ze mi umoznili sa pozerat na svet zdravymi ocami je to neopisatelny pocit!!!! A neda sa to ani len opisat. Som velmi spokojna,...
  Viera Adamčíková

  Viera Adamčíková

  Chcela by som touto cestou poďakovať celému tímu iClinic za profesionalitu a vysoko nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. V piatok som absolvovala operáciu metódou RelexSmile. Zákrok bol...
  p. Matúš L.

  p. Matúš L.

  Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem a musím povedať, že ste doteraz najpríjemnejšia ambulancia v ktorej som kedy bol vyšetrený. Snažím sa Vás odporúčať kde sa...
  p. Peter Krchnák

  p. Peter Krchnák

  Dobrý deň! Týmto Vám chcem vyjadriť spokojnosť a poďakovanie. Vašu kliniku som našiel náhodou na internete a dnes som tomu veľmi rád. Cítil som sa u Vás skvele a ďakujem...
  Anet

  Anet

  Celá operace proběhla asi během 5 minut, bylo to úplně bezbolestné a prakticky okamžitě, co jsem se zvedla z lehátka, jsem VIDĚLA – tak, jako jsem nikdy neviděla, ostřeji, jasněji, bylo to takové...
  Frau Karin J., OP am 16.05.2016:

  Frau Karin J., OP am 16.05.2016:

  Hallo Herr Hössl, danke für Ihre Nachricht und die wirklich tolle Betreuung in der Klinik. Mir geht's gut, ich habe bei der Nachuntersuchung bereits besser gesehen als zuvor mit der Brille. Es ist alles bestens verlaufen. Ich...
  p. Machaj

  p. Machaj

  Pan doktor chcem sa Vam velmi pekne podakovat. Od dnes rana vidim svet vo full HD.... neopisatelny rozdiel. Este raz velka vdaka celemu kolektivu. Machaj
  Herr Dominik Starl – OP am 29. 04. 2016:

  Herr Dominik Starl – OP am 29. 04. 2016:

  Sehr geehrter Hössl, ich bin wirklich begeistert gewesen, vom Service, sowie auch von der OP. Bin schon wieder in der Arbeit und kann schon halbwegs meine e-mails lesen und schreiben. Überhaupt keine Schmerzen gehabt...
  Monika Zavodna

  Monika Zavodna

  Neuveritelne sa stalo skutocnostou a ja opat vidim bez okuliarov ci sosoviek. Bolo to rychle a hlavne bezbolestne. Metodu Relax 3D Smile urcite odporucam vsetkym. Dakujem z celeho srdca celemu teamu iClinic! Ste TOP!!!
  Herr Ing. Andreas Keiml, OP am 18. 04. 2016:

  Herr Ing. Andreas Keiml, OP am 18. 04. 2016:

  Hallo Herr Hössl! Danke der Nachfrage. Sehr nett von ihnen! Ja, bei mir ist soweit alles in Ordnung. Ich genieße die verbesserte Lebensqualität ohne Brille J Auch die heutige Kontrolluntersuchung beim...
  Frau Julia Schmelzer, OP am 01. 04. 2016:

  Frau Julia Schmelzer, OP am 01. 04. 2016:

  Guten Tag Herr Hössl! Vielen Dank der Nachfrage, mir geht es super! Jeden Tag wird's besser mit dem Sehen, ab und zu ist es leicht verschwommen, was dann aber schnell weggeht und ich zu 100% zufrieden bin. Gestern habe ich zum...
  Frau Sibylle Haimburger, Frau Karoline + Herr Daniel Weratschnig, OP am 11. 03. 2016:

  Frau Sibylle Haimburger, Frau Karoline + Herr Daniel Weratschnig, OP am 11. 03. 2016:

  Hallo Dieter, spät, aber doch. Der Flug war trotz der Größe des Fliegers total angenehm, nicht viel gewackelt, spitzen Pilot, vom Abflug bis zur Klinik was alles so toll organisiert, sind uns fast wie die Kärntner...
  Herr Simon Posch + Herr Scott Jamieson, OP am 04. 03. 2016:

  Herr Simon Posch + Herr Scott Jamieson, OP am 04. 03. 2016:

  Hallo Herr Hössl, danke für die Nachfrage. Es hat am Freitag soweit alles gut geklappt - ist zwar annähernd "schmerzfrei" aber durchaus unanagenehm (speziell der Druck auf den Augapfel vor dem Lasern...)...
  Herr Johannes Widner, OP am 01. 02. 2016:

  Herr Johannes Widner, OP am 01. 02. 2016:

  Sehr geehrter Herr Hössl, Ich hatte gestern meine OP und möchte mich recht herzlich bei allen bedanken! Ich sehe jetzt bereits sehr gut und die Ärztin meinte es wird noch besser, da meine Augen noch heilen...
  Marek Kravárik

  Marek Kravárik

  Dobrý deň prajem, chcem poďakovať celému tímu a hlavne Prof. Strmeňovi za skvelú pracu. Vidím užasne . Ďakujem Marek Kravárik
  Peter Kuruc

  Peter Kuruc

  Dobrý deň p. doktor, chcem sa Vám ešte raz veľmi poďakovať za neskutočnú ústretovosť. Hlavne vďaka Vám som sa na operáciu odhodlal a hlavne vďaka Vám som si ju aj mohol...
  Herr Peter Wasner, OP am 07. 12. 2015:

  Herr Peter Wasner, OP am 07. 12. 2015:

  Hallo Dieter, ich war heute beim Augenarzt zur Nachkontrolle und möchte dir folgendes Urteil weitergeben: „.. die Sehleistung bei Ihnen ist einwandfrei. Der Heilungsverlauf verläuft genauso, wie man sich das vorstellt. Und...
   Lucia Hanni Filipova

  Lucia Hanni Filipova

  Profesionálny prístup, dôkladné vyšetrenie, rýchly a bezbolestný zákrok a výsledky nad očakávanie. Určite by som sa rozhodla znova pre iClinic. I would certainly recommend them...
  Katarína Smandrová

  Katarína Smandrová

  Profesionálny prístup, profesionálny personál, excelentný výsledok smile – emotikon Je to neuveriteľný pocit ráno vstať a bez toho, aby človek si musel dať šošovky do...
  Palino Fülöp

  Palino Fülöp

  Pred dňom som podstúpil operáciu očí. Pár minút po operácii som videl rozdiel a je to úžasný pocit. Priateľský personál je jedno veľké plus.
  RNDr.Ing.Rastislav Spevák, CSc.

  RNDr.Ing.Rastislav Spevák, CSc.

  Som z rodiny, kde bolo asi 5-6 lekárov, na medicíne som odkojený. Ja som farmaceut, no skoro celý život som robil v nemocnici konzultanta pre farmakoterapiu...väčšinou mimo ČSSR + učil farmakológiu....
  Veronika Hrešková

  Veronika Hrešková

  Ten pocit po operácii, keď som si mohla prečítať ŠPZ auta predo mnou alebo som konečne videla vtáky na oblohe či hviezdy - nedá sa to popísať :-) Určite treba do toho ísť.Bola som na...
  Frau Marion W., OP am 05.10.2015:

  Frau Marion W., OP am 05.10.2015:

  Hallo Herr Hössl! Wir sind gestern nachmittags zu Hause angekommen, und ich muss sagen, dass alles bestens geklappt hat. Es war alles super von Ihnen organisiert, sei es der Termin oder das Hotel....es war wirklich alles bestens geplant,...
  Dušan Martinus

  Dušan Martinus

  Dnes kontrola v BA po cca. 4 mesiacoch a vraj mam zrak ako orol dakujem! Snad sa uz neuvidime... klop klop na drevo.
  Viera Vrbková

  Viera Vrbková

  Dobrý večer, rada by som sa poďakovala celému týmu lekárov a sestričiek v Bratislavskom iClinic, ktorý mi asi pred dvomi rokmi pomohli uvidieť svet znovu bez okuliarov. Táto operácia mi veľmi...
  Valika Kadášová

  Valika Kadášová

  20. marca som bola u vas v BA na non touch laser a vysledok je super , mala som dioptrie -3 ateraz som na nule je to super pocit a konecne nemusim riesit sosovky a vecer okuliare a rano hned vidim a maly mi nezhadzje okuliare :-)))dakujem krasne,...
  Martin Henček

  Martin Henček

  Už je to skoro rok, čo som podstúpil operáciu očí v Banskej Bystrici pre korekciu krátkozrakosti. Konečne si možem naplno vychutnať všetky športy a to bez okuliarov alebo šošoviek....
  Veronika Dolnikova

  Veronika Dolnikova

  Neskutočný pocit vidieť bez okuliarov/šošoviek, aj napriek komplikovaným dioptriam (astigmatizmus, ďalekozrakosť) team iClinic odviedol vynikajúci zákrok (Z-Lasik), je úžasné pozerať na...
  Andrea Tobišková

  Andrea Tobišková

  Na operaci jsem byla před pár dny. Nevěřila jsem, že to bude tak rychlé - po operaci sice oči bolely, a byly oteklé, takže nic moc, ale už pár hodin po zákroku jsem začala číst to, co bych nikdy bez...
  Daniela Ondríková

  Daniela Ondríková

  Pre človeka, ktorý sa skoro celý život pozerá iba cez okuliare je až neuveriteľné keď po operácii "hneď" vidí... teda v mojom prípade to tak bolo... hlavne je to bezbolestné,...

  zobraziť všetky referencie

  Aké máte ťažkosti?

  10 dôvodov prečo si vybrať práve nás

  1. Najkomplexnejšia očná klinika na Slovensku
  2. Operácia šedého zákalu zadarmo
  3. Profesorský tím zložený z nemeckých a slovenských lekárov
  4. Presná diagnostika
  5. Najnovšia operačná technológia

  6. Záruka kvality overená skúsenosťami
  7. Bezplatná ambulantná starostlivosť
  8. Bez čakacích lehôt
  9. Privátna letecká doprava
  10. Obvodná očná ambulancia

   

  Partneri

  Shin nippon

  Zeiss

  Alcon

  Ziemer

  Oculus

  Nidek