Blog

aktuality z iClinic

Oslavujeme príchod nášho nového, najrýchlejšieho femtosekundového lasera VISUMAX 800

Od Redakcia - Medicínsky recenzent: Redakcia

V našej klinike iClinic sme hrdí na to, že sme lídrom v oblasti najnovších technológií. To je dôvod, prečo inovujeme náš VisuMax 500 na VISUMAX 800.

Oslavujeme príchod nášho nového, najrýchlejšieho femtosekundového lasera VISUMAX 800

Nový laser prináša mnoho pokrokov vrátane inteligentnej robotickej asistencie, jednoduchého prístupu k pacientovi a digitálne prepojeného pracovného toku. Ale myslíme si, že najväčšou výhodou pre našich pacientov je rýchlosť! Zvýšená frekvencia lasera VISUMAX 800 skracuje čas na vytvorenie lentikuly pri novej operačnej metóde ReLEx SMILE PRO menej ako 10 sekúnd!

Ako VISUMAX 800 zlepšuje laserovú operáciu očí?
Najnovší a najpokrokovejší laser refrakčnej chirurgie ZEISS Visumax 800 je v skutočnosti ešte rýchlejší než by ste očakávali.

To znamená, že nová operačná metóda ReLEx SMILE PRO s VISUMAX 800 bude trvať len 10 sekúnd. Je to niečo neuveriteľné pre chirurgov aj pre pacientov. Všetko je vlastne hotové skôr, ako stihne lekár čokoľvek povedať.

Zákrok femtosekundovým laserom je rýchly, bezbolestný a bezpečný.

Femtosekundový laser vykoná väčšinu zákroku. Počas niekoľkých sekúnd vytvorí v rohovke rez o veľkosti iba dvoch až troch milimetrov. Lekár následne cez tento rez vyberie časť rohovky v tvare malého disku. Táto časť obsahuje dioptrie či astigmatizmus, ktoré je potrebné odstrániť. Rohovka tak ostáva pevná a celistvá. Zákrok je veľmi šetrný a pacient môže večer v deň zákroku normálne fungovať. O sedem dní po operácii môže opäť športovať.


Oslavujeme príchod nášho nového, najrýchlejšieho femtosekundového lasera VISUMAX 800


Prečo sme si vybrali laser VISUMAX 800


Jednou z najväčších obáv, ktorú majú pacienti pri laserovej operácii očí, je, či budú schopní zostať dostatočne dlho v pokoji, kým laser urobí operačný zákrok. Počas laserovej operácie očí je dôležité zostať skutočne nehybný. Akýkoľvek významný pohyb hlavy alebo očí môže zabrániť tomu, aby laser úspešne dokončil liečbu. Aj keď 30 sekúnd nie je veľa, pri laserovej operácii očí sa vám to môže zdať ako večnosť! A toto je presne jeden z dôvodov prečo sme sa rozhodli, že rozšírime našu „laserovú rodinu“ o VISUMAX 800.

Priebeh zákroku ReLEx SMILE PRO s prístrojom VISUMAX 800 prináša komfort nie len pacientovi, ale aj samotnému chirurgovi. Ultrazvukové senzory a kamerové systémy pomáhajú k určeniu a uloženiu pacienta do správnej polohy. Vďaka robotickým ramenám vzniká dostatočný priestor pre oftalmológa na sledovanie správnosti a pohodlnosti polohy pacienta a pacientovi dostatočne otvorený priestor pre jeho vlastný komfort. Nemusíte sa tak obávať akéhokoľvek nepríjemného pocitu z nedostatku priestoru okolo vás.


Ako vám laserová operácia očí zlepší život


Výhody laserovej operácie očí sú pre každého iné. Môže to spočívať v možnosti športovať bez okuliarov alebo kontaktných šošoviek alebo nemusíte tápať v tme po okuliare, aby ste išli na toaletu či kontrolovali deti uprostred noci. Nemusíte si vymieňať okuliare medzi aktivitami – pohybom vonku alebo vo vnútri či od čítania k pozeraniu televízie. Nech sú vaše dôvody akékoľvek, chceme vám tak, aby ste neprišli o dôležité momenty v živote.
 

Medicínsky recenzent

Redakcia
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri