Operácia dvoch očí za cenu jedného

Operácia dvoch očí za cenu jedného

V roku 2020 sa začalo nie len pre Slovensko, ale aj pre celý svet náročné obdobie. V iClinic sa snažíme, aby ste v tom neboli sami. Laserová operácia očí je teraz pre vás dostupná ešte viac, ako kedykoľvek predtým. iClinic s ohľadom na finančné dopady rodinných rozpočtov v dôsledku pandémie koronavírusu pripravila mimoriadnu akciu na vybrané laserové operácie, vďaka ktorým môžete sebe alebo svojim blízkym splniť sen o dokonalom zraku aj v tomto zložitom období. Operácie v tejto akcii sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako ostatné operačné zákroky, na ktoré sa aktuálna zľava nevzťahuje. Zákrok je možné zakúpiť si aj formou darčekového poukazu alebo na splátky.

Operácia dvoch očí za cenu jedného

Využite mimoriadnu limitovanú akciu!

Rozhodnite sa pre operáciu oboch očí a len teraz ju získate za cenu operácie jedného oka. Jediné, čo musíte pre využitie tejto akcie spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom. Samotnú operáciu dvoch očí za cenu jedného oka môžete podstúpiť až do 31. 12. 2021. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou.

HESLO NA OPERÁCIU OČÍ V RÁMCI AKCIE „2 OČI ZA CENU 1“:

„LETO“

Na získanie mimoriadnej zľavy vám zostáva:

 • 00

  Dní

 • :
 • 00

  Hodín

 • :
 • 00

  Minút

 • :
 • 00

  Sekúnd

Ako získať operáciu očí v akcii „2 oči za cenu 1“

 1. Vyplňte nezáväzný kontaktný formulár na bezbolestnú operáciu očí.
  Do poľa "Text správy" napíšte heslo uvedené vyššie.
 2. Formulár odošlite. Nič viac robiť nemusíte.
  V priebehu najbližších pracovných dní vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu.
CHCEM OPERÁCIU OČÍ V AKCII „2 OČI ZA CENU 1“

AKÁ JE KONEČNÁ CENA ZA OPERÁCIU 2 OČÍ?

Cena za operáciu je taká, ako deklarujeme vyššie (ReLEx SMILE 3D: 650 €/1 oko; Z-Lasik Premium: 550 €/1 oko; FEMTO Z-Prelex: 995 €/1 oko). To znamená, že v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám zoperujeme obe oči za pôvodnú cenníkovú (neakciovú) cenu jedného oka. Vďaka tejto zľave tak ušetríte pri metódach ReLEx SMILE 3D, Z-Lasik Premium alebo FEMTO Z-Prelex 50 % z pôvodnej cenníkovej ceny. 
 
Uvedieme príklady: 
Pôvodná (neakciová) cenníková cena operácie ReLEx SMILE 3D bola 1 300 €/1 oko. Čiže v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám odstránime dioptrie na oboch očiach za túto cenu, čo vychádza 650 €/1 oko a teda za 2 oči 1 300 €. 
Pôvodná (neakciová) cenníková cena operácie Z-Lasik Premium bola 1 100 €/1 oko. Čiže v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám odstránime dioptrie na oboch očiach za túto cenu, čo vychádza 550 €/1 oko a teda za 2 oči 1 100 €.
Pôvodná (neakciová) cenníková cena operácie FEMTO Z-Prelex bola 1 990 €/1 oko. Čiže v rámci akcie "2 oči za cenu 1" vám odstránime dioptrie na oboch očiach za túto cenu, čo vychádza 995 €/1 oko a teda za 2 oči 1 990 €.
 

Ceny zahŕňajú okrem samotného zákroku aj komplexné predoperačné vyšetrenie, pooperačné kontroly a doživotnú záruku. 


AKÁ OPERAČNÁ METÓDA JE PRE MŇA NAJVHODNEJŠIA?

S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku. Zľavu ponúkame na operačné metódy, ktorými je možné odstrániť najčastejšie vyskytujúce sa zrakové problémy.

 

 

MÁ ZĽAVA Z CENY OPERÁCIE VPLYV NA JEJ KVALITU? 

Absolútne nie. Operácie ponúkané v rámci tejto kampane v akciových cenách sú realizované v rovnako vysokom štandarde, ako všetky ostatné operačné zákroky, na ktoré sa zľavy nevzťahujú. S ohľadom na ekonomické dopady pandémie koronavírusu pripravujeme pre našich klientov rôzne zľavy, vďaka ktorým môže byť splnenie vášho sna o dokonalom zraku dostupnejšie aj v týchto zložitých časoch.

 

VYPOČÍTAJTE SI, KOĽKO UŠETRÍTE 
VĎAKA OPERÁCII OČÍ

Zadajte do pripravenej kalkulačky svoj vek, odhadovanú výšku ročných nákladov
na dioptrické okuliare či kontaktné šošovky a sami budete prekvapený, koľko finančných prostriedkov ušetríte vďaka operácii zraku.

Premiérové víťazstvo iClinic

Očná klinika iClinic získala premiérové prvé miesto v piatom ročníku marketingového programu spoločnosti ATOZ Marketing Services, s.r.o., s názvom Dôveryhodné značky 2020, v premiérovej kategórii Očné kliniky. Dôveryhodné Značky je nezávislý, transparentný a jediný marketingový program na Slovensku, ktorý monitoruje a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú na základe rozsiahleho celonárodného reprezentatívneho prieskumu. V tomto ročníku vyše 2 000 spotrebiteľov hodnotilo viac ako 600 značiek v 71 kategóriách, pričom každá kategória má len jedného víťaza.

Podmienky na uplatnenie zľavy:

 • Akcia „2 oči za cenu 1“ platí iba v prípade odoslania kompletne vyplneného kontaktného formuláru s požadovaným heslom.
 • Platí iba pre kontaktné formuláre odoslané do 30. 9. 2021.
 • Akcia „2 oči za cenu 1“ sa uplatňuje z pôvodných cenníkových cien uvedených na www.iclinic.sk/cennik.
 • Platí iba pre záujemcov, ktorí v čase vyhlásenia tejto ponuky nemali dohodnutý termín operácie.
 • Podmienkou využitia akcie „2 oči za cenu 1“ je podstúpenie operácie oboch očí (nie iba jedného oka). 
 • Ponuka nie je kombinovateľná s inými zľavami alebo akciovými ponukami očnej kliniky iClinic.

Naši spokojní klienti

Maxime Fortier

útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals

Maxime Fortier
útočník hokejového tímu iClinic Bratislava Capitals, účastník kanadskej hokejovej reprezentácie majstrovstiev sveta hokejovej 17-tky a 20-tky, hráč kanadskej ligy QMJHL aj zámorských líg ECHL a AHL
 
Počas bojov o miestenku do play off zápasov nadnárodnej európskej ICE hokejovej ligy podstúpil na našej očnej klinike útočník hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals Maxime Fortier laserovú operáciu očí metódou Z-LASIK Z 3D, ktorá je najnovšou metódou v oblasti refrakčnej chirurgie a koriguje krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Už na druhý deň po zákroku Maxim trénoval na ľade so svojimi spoluhráčmi. Maximovi ďakujeme, že zveril svoj zrak do rúk našich odborníkov a prajeme mu ešte mnoho strelených gólov!
Viac informácií
Maxime Fortier

Oliver Ekman Larsson

kapitán švédskej hokejovej reprezentácie

Oliver Ekman Larsson
Počas Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019 (MS) našu očnú kliniku navštívil kapitán švédskeho hokejového tímu Oliver Ekman Larsson kapitán švédskej hokejovej reprezentácie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji 2019, obranca a kapitán hokejového klubu NHL Arizona Coyotes v sezóne 2018/2019. Účastník elitného tímu MS navštívil našu kliniku z dôvodu akútneho zrakového problému, ktorý sme mu pomohli v krátkom čase vyriešiť. Mimochodom, jeden zo štyroch gólov Švédska na šampionáte strelil on a to iba deň po ošetrení na našej klinike. Oliver, ďakujeme za dôveru a prajeme veľa hokejových úspechov!
Viac informácií
Oliver Ekman Larsson

Ivan „Tuli“ Vojtek

herec Slovenského národného divadla

Ivan „Tuli“ Vojtek
Aj "Tuli" má už laserovú operáciu úspešne za sebou. Absolvoval bezbolestný operačný zákrok metódou FEMTO Z-Prelex, vďaka ktorej nepotrebuje viac okuliare ani do blízka a ani do diaľky a ani na strednú vzdialenosť. Po prvej pooperačnej kontrole Tuli zlomil a vyhodil svoje okuliare na čítanie a odišiel z iClinic s úplne novými okuliarmi - slnečnými, ktoré od nás dostávajú pacienti po operácii ako darček zadarmo. Tulimu ďakujeme za dôveru a prajeme ešte množstvo hereckých úspechov.
Viac informácií
Ivan „Tuli“ Vojtek

Richard Pánik

hokejista, Arizona Coyotes

Richard Pánik
Richard v súčasnosti pôsobí ako útočník v klube Arizone Coyotes. Richard u nás absolvoval operáciu očí najmodernejšou metódou Relex Smile 3D, ktorou sme ho zbavili dioptrií do diaľky. Ďakujeme Richardovi za dôveru a prajeme veľa športových úspechov s ostrým zrakom!
 
Viac informácií
Richard Pánik

Ján Sýkora

hokejový útočník, HC ´05 iClinic Banská Bystrica

Ján Sýkora
Aj hokejisti potrebujú mať ostrý zrak. Svoju dôveru vložil do rúk nášho pána doktora Iva Ďurkoviča aj slovenský hokejový útočník Ján Sýkora súčasne pôsobiaci v klube HC ´05 iClinic Banská Bystrica. Na našej očnej klinike úspešne absolvoval bezbolestnú operáciu Z-Lasik. Jano, držíme palce a prajeme veľa športových úspechov.
Viac informácií
Ján Sýkora

Vanda Kozáková a Dominika Drobná

basketbalové reprezentantky

Vanda Kozáková a Dominika Drobná
Basketbalové reprezentantky Vanda Kozáková a Dominika Drobná podstúpili na našej klinike najmodernejší, bezbolestný laserový zákrok metódou Relex Smile 3D. Dievčatám ďakujeme za dôveru a veríme, že s ostrým zrakom dosiahnu ešte lepšie športové úspechy. Držíme palce!
Viac informácií
Vanda Kozáková a Dominika Drobná
zobraziť všetky referencie
 

+ PRIDAJTE SVOJU REFERENCIU

Bronislava Petrovská, 10. 2. 2020

Bronislava Petrovská, 10. 2. 2020

Zdravím, transplantáciu šošoviek som absolvovala 10. 2. 2020 a konečne som sa zbavila okuliarov, síce to stále nie je 100%-né, ale je to veľká zmena. Z operácia som mala veľký...
Antónia Snopková, 1. 5. 2020

Antónia Snopková, 1. 5. 2020

Ďakujem pánovi doktorovi Ďurkovičovi za perfektnú operáciu očí. Po telefonickom dohovore a po dodatočnom upresnení termínu operácie mi pán doktor implantoval umelé...
Ľubomír Záň, 7. 6. 2020

Ľubomír Záň, 7. 6. 2020

S veľkou úctou chcem poďakovať MUDr. Ďurkovičovi a spol. za operáciu a všetko ostatné pred operáciou a po operácii. ĎAAAAAAKUJEM aodporúčam. Sme zOravy, boli sme veľmi milo prekvapení,...
Alena Klvanova, 3. 6. 2020

Alena Klvanova, 3. 6. 2020

Prežívam po narodení mojej dcéry, druhýkrát najkrajšie obdobie svojho života. V roku 2016 som mala úraz. Viac nechcem spomínať na udalosť, ktorú chcem vymazať zo svojho života tak,...
Sergej Zápotocký, 13. 6. 2020

Sergej Zápotocký, 13. 6. 2020

Celému kolektívu kliniky iClinic Banská Bystrica na čele s pánom doktorom Ďurkovičom sa chcem úprimne poďakovať za ľudský a zároveň vysoko profesionálny prístup pred, pri a po...
Silvia Šimáková, 23. 6. 2020

Silvia Šimáková, 23. 6. 2020

Veľmi pekne ďakujem za starostlivosť, prístup a profesionalitu. Operáciu som zvažovala roky a jediné, čo ľutujem je, že som sa nerozhodla skôr. Okuliare som si v deň operácie dala dolu a viac už nenasadila....

zobraziť všetky referencie

Aké máte ťažkosti?

10 dôvodov prečo si vybrať očnú kliniku iClinic

1. Najkomplexnejšia očná klinika na Slovensku
2. Garancia najlepších cien
3. Profesorský tím zložený z nemeckých a slovenských lekárov
4. Doživotná záruka
5. Najnovšie operačné technológie

6. Najviac zoperovaných pacientov na Slovensku ročne
7. Najväčšia očná klinika na Slovensku (24 očných lekárov)
8. Bez čakacích lehôt
9. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
10. Obvodné očné ambulancie (v Bratislave, Banskej Bystrici, Skalici a Šamoríne)

 

Partneri