Blog

aktuality z iClinic

iClinic sa stáva novým oficiálnym partnerom Champions Hockey League

Od Redakcia -
Popredná očná klinika na Slovensku potvrdila spoluprácu v európskej hokejovej lige pre nasledujúcu sezónu.
Bratislava, Slovensko, 21. august 2017 –  Očná klinika iClinic sa stala novým oficiálnym partnerom Champions Hockey League (CHL) pre nastávajúcu sezónu 2017/2018, ktorá dáva dokopy najlepšie hokejové tímy naprieč celou Európou. Spolupráca je potvrdená na jeden rok.
 
champions
iClinic očná klinika
 
Dohoda s Infront Sports & Media, ktorá je exkluzívnym mediálnym partnerom CHL,  umožní iClinicu významné zviditeľnenie sa v rámci 125 zápasov v sezóne 2017/2018. Bruno Marty, výkonný riaditeľ zimných športov v Infront, poznamenal: Je potešením privítať iClinic ako nového oficiálneho partnera pre Champions Hockey League. Vďaka tomu bude iClinic okamžite oboznámená so stovkami tisíc divákov, ktorí navštevujú hry CHL, rovnako ako s miliónmi ďalších, ktorí sa pozerajú doma. Sme veľmi radi, že máme iClinic na palube s nami.“ Logo spoločnosti bude  umiestnené na dvoch billboardoch v každej aréne, ako aj na oficiálnom pozadí pri rozhovoroch trénerov a hráčov. iClinic má tiež možnosť prezentovať sa prostredníctvom video reklamy.
 
iClinic sa stáva novým oficiálnym partnerom Champions Hockey League

Aktívny chirurg a konateľ očnej kliniky iClinic MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH uviedol, že sme veľmi radi, že začíname spoluprácu s CHL. Vždy som mal blízko k hokeju a ja sám som stále aktívnym hráčom – hokej a medicína sú mojou vášňou. iClinic je tiež hlavným partnerom HC '05 Banská Bystrica, ale cítime potrebu rozšíriť našu spoluprácu s hokejom a klubmi na európsku úroveň.

Okrem toho sa vyjadril, že táto spolupráca umožní jeho spoločnosti lepšiu prezentáciu v rámci Európy. Čoskoro pribudne nová klinika ku existujúcim klinikám na Slovensku, konkrétne v Bratislave a Banskej Bystrici. „iClinic expanduje, otvára novú kliniku v Klagenfurte a tak chceme byť videní aj mimo Slovenska. Väčšina našich pacientov už teraz pochádza z Rakúska, Nemecka a Švajčiarska. Hokej vnímame ako dôležitú súčasť kultúry mnohých európskych národov a CHL uznáva rovnaké hodnoty ako my: žiadne kompromisy, len excelentné výkony.“
 
Sezóna CHL 2017/18 začína už tento týždeň, vo štvrtok 24. augusta 2017 a končí vo februári 2018. Nový kvalifikačný systém znamená, že sa CHL zúčastní 32 tímov s profesionálnym hodnotením, ktorí boli vybraní čisto na základe športových zásluh. To zahŕňa 24 najlepších tímov z národných líg, rovnako ako 8 divokých kariet vybraných ligou. Švédski indiáni Frölunda a britský klub Nottingham Panthers sa automaticky kvalifikovali ako víťazi predchádzajúcej sezóny CHL a Continental Cup. 
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri