SME OTVORENÍ. Dodržiavame všetky hygienické nariadenia. - Viac informácií.
Blog

aktuality z iClinic

iClinic sa stáva novým oficiálnym partnerom Champions Hockey League

Od Redakcia - 18.08.2017
Popredná očná klinika na Slovensku potvrdila spoluprácu v európskej hokejovej lige pre nasledujúcu sezónu.
Bratislava, Slovensko, 21. august 2017 –  Očná klinika iClinic sa stala novým oficiálnym partnerom Champions Hockey League (CHL) pre nastávajúcu sezónu 2017/2018, ktorá dáva dokopy najlepšie hokejové tímy naprieč celou Európou. Spolupráca je potvrdená na jeden rok.
 
champions
iClinic očná klinika
 
Dohoda s Infront Sports & Media, ktorá je exkluzívnym mediálnym partnerom CHL,  umožní iClinicu významné zviditeľnenie sa v rámci 125 zápasov v sezóne 2017/2018. Bruno Marty, výkonný riaditeľ zimných športov v Infront, poznamenal: Je potešením privítať iClinic ako nového oficiálneho partnera pre Champions Hockey League. Vďaka tomu bude iClinic okamžite oboznámená so stovkami tisíc divákov, ktorí navštevujú hry CHL, rovnako ako s miliónmi ďalších, ktorí sa pozerajú doma. Sme veľmi radi, že máme iClinic na palube s nami.“ Logo spoločnosti bude  umiestnené na dvoch billboardoch v každej aréne, ako aj na oficiálnom pozadí pri rozhovoroch trénerov a hráčov. iClinic má tiež možnosť prezentovať sa prostredníctvom video reklamy.
 
iClinic sa stáva novým oficiálnym partnerom Champions Hockey League

Aktívny chirurg a konateľ očnej kliniky iClinic MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH uviedol, že sme veľmi radi, že začíname spoluprácu s CHL. Vždy som mal blízko k hokeju a ja sám som stále aktívnym hráčom – hokej a medicína sú mojou vášňou. iClinic je tiež hlavným partnerom HC '05 Banská Bystrica, ale cítime potrebu rozšíriť našu spoluprácu s hokejom a klubmi na európsku úroveň.

Okrem toho sa vyjadril, že táto spolupráca umožní jeho spoločnosti lepšiu prezentáciu v rámci Európy. Čoskoro pribudne nová klinika ku existujúcim klinikám na Slovensku, konkrétne v Bratislave a Banskej Bystrici, a ku klinike na španielskom ostrove Malorka. „iClinic expanduje, otvára novú kliniku v Klagenfurte a tak chceme byť videní aj mimo Slovenska. Väčšina našich pacientov už teraz pochádza z Rakúska, Nemecka a Švajčiarska. Hokej vnímame ako dôležitú súčasť kultúry mnohých európskych národov a CHL uznáva rovnaké hodnoty ako my: žiadne kompromisy, len excelentné výkony.“
 
Sezóna CHL 2017/18 začína už tento týždeň, vo štvrtok 24. augusta 2017 a končí vo februári 2018. Nový kvalifikačný systém znamená, že sa CHL zúčastní 32 tímov s profesionálnym hodnotením, ktorí boli vybraní čisto na základe športových zásluh. To zahŕňa 24 najlepších tímov z národných líg, rovnako ako 8 divokých kariet vybraných ligou. Švédski indiáni Frölunda a britský klub Nottingham Panthers sa automaticky kvalifikovali ako víťazi predchádzajúcej sezóny CHL a Continental Cup. 
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 
Kontakt

Objednajte sa bezplatne na konzultáciu

+421 918 997 473
Bratislava
(objednávky na predoperačné vyšetrenia)

+421 911 546 064
Bratislava
(pooperačné kontroly a ambulancia)

+421 917 915 380
Banská Bystrica

+421 911 125 771
Skalica

Online objednávka

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka 2020 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri