Blog

aktuality z iClinic

Naša nová klinika čoskoro aj v Klagenfurte

Od Redakcia -
V srdci Rakúskych Álp, v malebnom meste Klagenfurt, uz čoskoro otvárame našu ďalšiu očnú kliniku iClinic. Toto mesto nám ponúka množstvo výhod, je obklopené krásnou prírodou, na skok od Slovinska, Talianska či Chorvátska, má svoju dlhú históriu a vlastné letisko dôležité pre cestovný ruch.
 
Mesto Klagenfurt leží pri jednom z najteplejších a najväčších alpských jazier v Európe. Jazero Wörthersee v Korutánsku je každoročne cieľom medzinárodných prominentov, milovníkov vody a vyznávačov slnka.
Klagenfurt sa môže popýšiť, že má jedno z najkrajších historických jadier mesta v Rakúsku a získal kvôli tomu už trikrát diplom Europa Nostra.

Naša nová klinika čoskoro aj v Klagenfurte
 
Na preháňačov dvojkolesových tátošov čakajú starostlivo upravené cyklistické chodníky. Bežci si užijú snáď najkrajšiu trasu klagenfurtského polmaratonu, milovníci literatúry sa vydajú na potulky po stopách spisovateľov Roberta Musila a Ingeborg Bachmannovej, kde sa každoročne v júni koná súťaž v čítaní diel za účasti renomovaných autorov.
 
Minimundus - svet miniatúr pri jazere Wörthersee, Vám umožní zacestovať si za pár hodín po celom svete. A veľkých i malých vodníkov zláka atraktívne jazero (s kvalitou pitnej vody!) na kúpanie. Mesto Klagenfurt získalo ako jedno z miest zaujímavých podujatí - už dvakrát titul mesta eventov.

Naša nová klinika čoskoro aj v Klagenfurte
 
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri