Blog

aktuality z iClinic

Čím obdarovať milovaných? Dobrý zrak budú mať so sebou stále

Od Redakcia -

Čím obdarovať milovaných? Dobrý zrak budú mať so sebou stále

Nájsť vhodný dar pre niekoho blízkeho môže byť občas poriadne namáhavé a nie vždy nám to aj vyjde. Správne riešenie nám pritom neraz leží doslova pred očami. Investujte do zraku svojho blízkeho a dajte mu ten najlepší darček, ktorý mu zmení život.

Narodeniny, meniny, výročie svadby, Valentín, Vianoce a ďalšie množstvo sviatkov či príležitostí, pri ktorých sa očakáva nejaká tá pozornosť. Nájsť však vhodný dar nie je vôbec jednoduché a neraz zo zúfalstva kúpime nejakú hlúposť či zbytočnosť alebo jednoducho niečo, čo sa tomu druhému nepáči. Hmotné dary tak neraz skončia skryté na dne zásuvky alebo zabudnuté v poličke, kde sa na ne iba práši. Môžete to však spraviť aj inak.

 

Najväčším darom je zdravie

Znie to možno ako klišé, ale najväčším darom je naozaj zdravie. A hoci sa hovorí, že za peniaze si človek zdravie nekúpi, nie je to úplne tak. Veď neraz si pacienti doplácajú za lieky alebo sú ochotní priplatiť si za prednostné vyšetrenie u lekára, výsledkom čoho môže byť zachránené zdravie.

A oplatí sa investovať aj do svojho zraku a odhodlať sa na očný zákrok, ktorý pacientovi doslova zmení život. Vďaka nemu sa totiž môžete zbaviť nepohodlných dioptrických okuliarov či kontaktných šošoviek alebo aj vyriešiť vážne zdravotné problémy. Ak teda váhate, aký darček dať svojmu blízkemu a milovanému, laserová operácia očí je nápad, s ktorým u obdarovaného zabodujete.

 

Netradičný darček

Nie je to síce ako kúpiť kyticu ruží, no kým kvety vám zvädnú, dobrý zrak bude mať vaša milovaná osoba stále so sebou. Operácia očí je teda trochu netradičný dar, no určite vášho blízkeho príjemne prekvapí a v konečnom dôsledku aj poteší.

Ak vám to váš rozpočet dovoľuje, svojmu blízkemu môžete zaplatiť celý operačný zákrok alebo mu naň môžete aspoň prispieť formou vkusného darčekového poukazu v rôznych cenových kategóriách. V cene zákroku je pritom zahrnuté aj odborné očné vyšetrenie, ktoré stanoví najlepšiu a najvhodnejšiu metódu laserovej operácie, ktorá je doslova šitá na mieru konkrétneho pacienta.

 

Benefity na nezaplatenie

Bez ohľadu na vek vášho blízkeho je však vždy vhodné vysvetliť, prečo je laserová operácia očí dobrá a v čom spočívajú jej benefity. Výhodná je najmä preto, že je bezbolestná, veľmi efektívna a presná a že na rozdiel od okuliarov či šošoviek, ktoré problém iba korigujú, laser očné chyby definitívne odstráni. A veľkým plusom je aj to, že zákrok je mimoriadne rýchly, nenecháva na oku žiadnu ranku, a preto aj hojenie je doslova expresné a pacient nemusí zostávať nikde v nemocnici, ale oddychovať môže v pohodlí domova.

No hlavne nezabudnite dodať, že tento dar venujete zo srdca a najmä preto, lebo vám na tom druhom záleží. Atiež chcete, aby sa na tento svet pozeral ešte dlho so zdravými očami.


 
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri