Blog

aktuality z iClinic

Očná klinika iClinic už aj v Košiciach

Oslávte s nami otvorenie novej pobočky s polovičnými cenami

Zrak je jeden z najdôležitejších ľudských zmyslov, pretože práve vďaka nemu dokážeme vnímať až tri štvrtiny všetkých podnetov. Ľudský organizmus však prirodzene starne, čo sa podpisuje aj na našom zraku. Navyše, niektorí ľudia s ním majú problémy už od skorého detstva, a to v dôsledku vrodených chýb. Dioptrické okuliare, kontaktné šošovky či laserová operácia očí sa tak stávajú nevyhnutnou súčasťou nášho života. Ako sa však hovorí, všetko má svoje výhody a nevýhody.

Očná klinika iClinic už aj v Košiciach


Moderné a bezpečné lasery

Oftalmológia sa vo všeobecnosti radí medzi najviac rozvíjajúce sa medicínske odbory. Je to predovšetkým vďaka novým špičkovým technológiám, ktoré sa za posledné desaťročia výrazným spôsobom zdokonaľovali. Tie robia laserové zákroky dokonalo presnými a pre zrak pacienta šetrnými a bezpečnými.


iClinic – najkomplexnejšia a najväčšia súkromná očná klinika v SR

V očnej klinike iClinic máme s laserovou chirurgiou oka dlhoročné skúsenosti. Operácie vykonávame už od roku 2007, kedy sme pôsobili ešte pod iným názvom, pričom v roku 2015 sme sa premenovali na iClinic. Počas tohto obdobia nám kontinuálne pribúdajú klienti a preto sme postupne otvorili pobočky v Bratislave, Banskej Bystrici, Skalici, Šamoríne a tiež aj v rakúskom Klagenfurte a v Innsbrucku. V našej pobočke v Banskej Bystrici je, okrem iného, zriadené aj špičkové pracovisko na špecializovanú liečbu glaukómu. Vzhľadom na vysoký počet pacientov, ktorí za nami prichádzali z východného Slovenska, sme sa rozhodli otvoriť kliniku aj v Košiciach. Aktuálne v našich pobočkách pracuje 29 kvalifikovaných lekárov s dlhoročnou praxou, ktorí ročne zoperujú vyše 23 000 pacientov. Naši lekári patria medzi špičku v oblasti oftalmológie, dôkazom čoho je aj ich členstvo v zahraničných odborných spoločnostiach. Naše technológie pravidelne inovujeme, s cieľom poskytovať pacientom to najlepšie, čo súčasný trh ponúka. Toto všetko robí z iClinic najväčšiu a najkomplexnejšiu súkromnú očnú kliniku v SR.


Dobré videnie na všetky vzdialenosti

Veľmi vyhľadávaným a účinným riešením sú laserové operácie očí, ktoré vás zbavia okuliarov na všetky vzdialenosti, tzn. na čítanie, na strednú vzdialenosť, ale aj do diaľky a zároveň trvalo odstránia riziko vzniku šedého zákalu (metóda Femto Z-Prelex). Laserová operácia očí dokáže okrem krátkozrakosti (metóda CLEAR; Relex Smile 3D; Z-Lasik) či ďalekozrakosti (metóda Z-Lasik) vyriešiť aj ďalšie pridružené ochorenia oka, napríklad astigmatizmus (metóda CLEAR, Z-Lasik; Relex Smile 3D) či šedý zákal.


Úplne nová patentovaná metóda liečby krátkozrakosti a astigmatizmu

iClinic ako prvá očná klinika na svete začala operovať revolučnou certifikovanou metódou CLEAR. Jej vedúci očný lekár MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH sa so švajčiarskou spoločnosťou Ziemer spolupodieľal na vývoji úplne novej certifikovanej metódy korekcie krátkozrakosti (od -1.5 do -10 dioptrií) a astigmatizmu (od - 0.5 do - 6.0 dioptrií) formou novej extrakcie tkanivovej lentikuly zo stromy rohovky pomocou femtosekundového laseru FEMTO LDV Z8. Historicky prvá operácia na svete realizovaná touto metódou sa vykonala 18. mája 2021 v očnej klinike iClinic v Bratislave.


Čakať alebo ísť do toho?

Ak uvažujete nad laserovou operáciou očí a láka vás vidina života bez okuliarov či kontaktných šošoviek, základným krokom by malo byť vyšetrenie u odborníka. „Ľudia totiž často zvažujú zákrok bez toho, aby o ňom mali konkrétnu predstavu a dostatočné informácie. Na výber je viacero operačných metód, ktoré určuje lekár po komplexom vyšetrení, na základe ktorého vie odporučiť pacientovi operáciu šitú na mieru, respektíve, ju môže aj zamietnuť. V prípade, ak sa pre zákrok definitívne rozhodnete, máte v očnej klinike iClinic predoperačné vyšetrenie v cene operácie“, približuje postup zakladateľ a hlavný očný lekár očnej kliniky iClinic MUDr. Ivo Ďurkovič, MPH.


Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!

S novým rokom prichádza na Slovensko zdražovanie. Na operáciu očí vám však ostane aj vďaka očnej klinike iClinic, kde ceny nezvyšujeme. Práve naopak. V rámci časovo limitovanej akcie teraz ponúkame vybrané operačné metódy iba za polovičné ceny. Tie Vám pomôžu vyriešiť krátkozrakosť, astigmatizmus a ďalekozrakosť, ale aj zbaviť sa okuliarov do diaľky, do blízka a na strednú vzdialenosť a súčasné odstrániť riziko vzniku šedého zákalu.


S výberom vhodnej operačnej metódy sa netrápte. Počas návštevy očnej kliniky iClinic absolvujete komplexné očné vyšetrenie a na základe výsledkov vám odporučíme najvhodnejší typ operačného zákroku.
 
Jediné, čo musíte pre získanie operácie očí za polovičnú cenu spraviť, je odoslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom „1/2 CENY“. Samotnú operáciu za polovičnú cenu môžete podstúpiť až do konca júna 2022. Termín zákroku si určíte sami po dohode s našou klinikou. Viac informácií, ako aj presný postup, ako túto zľavu získať, nájdete priamo na tomto linku o kampani: "Zdražovanie? V iClinic nie. Teraz vybrané operácie iba za polovicu!".


Operáciu môžete sebe či svojim blízkym zakúpiť aj formou darčekového poukazu
 

Prečo si vybrať očnú kliniku iClinic?


  • kvalifikovaní odborníci
  • držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
  • držiteľ certifikátu kvality TÜV
  • maximálna bezpečnosť
  • operácie bez bolesti
  • garancia najlepších cien
  • najmodernejšie technológie
  • najväčšia očná klinika v SR
  • najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Máte záujem o operáciu?

Objednajte sa na konzultáciu či vyšetrenie - bezplatne a nezáväzne.

Chcem sa zbaviť okuliarov
Páčil sa Vám článok? Podporte ho!Zdielať článok na Facebooku
 
 

Aké máte ťažkosti?

 

1. Kvalifikovaní odborníci
2. Držiteľ ocenenia Najdôveryhodnejšia značka za rok 2020 a 2021 (kategória Očné kliniky)
3. Maximálna bezpečnosť
4. Operácie bez bolesti 
5. Garancia najlepších cien

6. Držiteľ certifikátu kvality TÜV
7. Najmodernejšie technológie
8. Najväčšia očná klinika v SR
9. Najviac zoperovaných pacientov ročne

 

Partneri